Garanti Bankası Money Bonus

GARANTİ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Bildiğiniz gibi ülkemizde alışveriş denince akla kredi kartları gelmektedir. Nakit satın alımdan daha çok tercih edilen kredi kartları sayesinde vatandaş ay sonundaki düzenli ödemelerini aksatmadan taksitli bir şekilde kolayca ödeyebilmektedir. Banka kuruluşlarının düzenlemiş oldukları kredi kartları her kesimden vatandaşa hitap etmektedir. Kredi kartları günümüzde alışveriş eyleminin temelini sağlamış durumdadır. Ülkemizin ileri gelen banka kuruluşlarından biri olan Garanti bankası da vatandaşlarımıza hitap etmekte olan birçok kredi kartını hizmete sunmaktadır. Bu kredi kartlarından biri de Garanti Bankası Money Bonus karttır. Garanti Money Bonus kart ile harcadıkça kazanmak sizin elinizdedir. Aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza Garanti Bankası Money Bonus kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Garanti Bankası Money Bonus Kartın Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası Money Bonus kart ile harcadıkça kazanacaksınız. Bonus üye işyerlerinde yapacak olduğunuz her alışverişinizde Money kazanma fırsatı sizlerle. Money Bonus kart ile 5M Migros, Tansaş, Macrocenter işyerlerinde çeşitli kampanyalardan yararlanır, bol bol Money kazanırsınız. Ayrıca ürüne özel kampanyalar ile daha çok Money kazanma ya da o üründe size özel indirim fırsatı yine Garanti Money Bonus kart ile sizlerle. Başka bir güzel özelliği ise günün şanslı kişisi iseniz o gün yapacak olduğunuz alışverişi Money Bonus kart size hediye eder ve siz de ücretsiz bu alışverişin keyfini çıkarırsınız. Bonus adını da taşıyan bu kredi kartı sayesinde Bonus kampanyalarının hepsinden yararlanırsınız.

Garanti Bankası Money Bonus Karta Nasıl Başvururum?

Çağımızın hiper gücü haline gelen internet sayesinde fatura ödeme işlemlerinden tutun da okul kayıt işlemlerine kadar birçok işlemi halledebilirsiniz. Bunların arasına Garanti Bankası Money Bonus kart başvuru sistemi de katılmıştır. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yürütülen bu sistem sayesinde şube üzerinde vakit kaybı yaşamıyor ve yoğunluktan sıkılma gibi birçok teferruatlı işlemden kurtulmuş oluyorsunuz. İnternet erişiminizi sağladığınız anda resmi internet sitesi üzerinde gerekli bilgileri ilgili alanlara doldurmanız yeterli olacaktır. Bu bilgiler Ad, Soyad, Telefon numaranız, T.C. kimlik numaranız, ve tercihte bulunacağınız kredi kartı tipini seçerek hemen başvur butonuna tıklamanızdır. Bu kısa işlemin ardından siz de Garanti Bankası Money Bonus kart sahibi olma şansını yakalamış olursunuz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak başvuru ekranına gidebilirsiniz.

Garanti Bankası Money Bonus Kart Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top