Garanti Bankası Paracard

Garanti Bankası bankacılık işlemlerinde pek çok hizmeti ile müşterilerine fırsatlar sağlamaya devam etmektedir. İstediğiniz her türlü hizmetin karşılığını bulabileceğiniz Garanti Bankası’nın sunduğu hizmetlerden bir tanesi de Garanti Bankası Paracard uygulamasıdır. Günümüzde nakit para taşımak çok güvenli olmuyor. Kişiler bu sebeple paralarını tek bir kartta taşımak ister ve nakit para özelliği taşıyan Paracard ile isteklerini karşılama imkanına sahip olurlar.

Özel alışveriş ve ATM kartı olan Paracard yenilenmiştir. Alışverişlerde Paracard kullanarak bonus kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bu şekilde nakit para taşıma derdinden kurtularak hem güvenli ve hızlı bir şekilde hem de bonuslarınızı kazanıp fırsatlardan yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Paracard ile yapacağınız alışverişlerde kuruş ödemesi yapmanız gerekmemektedir. Nakit paraya mı ihtiyacınız var? Hızlı ve güvenli bir şekilde edinmeniz çok kolay. Garanti Bankası ATM’lerinden ya da yurtiçinde diğer ortak ATM’lerden de paranızı çekme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda yurtdışında bulunan kişiler de MasterCard/Maestro ya da Visa/Plus logosu bulunan ATM’leri de kullanarak ülkenin para birimi ile para çekme şansına sahip.

Vadesiz mevduat hesapları ile bağlantılı olan Paracard Debit sayesinde ise bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde Paracard kullandığınız zaman kazandığınız bonuslar ile tüm Bonus Program Ortakları şirketlerinden bedava alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı şirketler ile düzenlenen pek çok avantaja da sahip olabilirsiniz. Yazımızın devamında Garanti Bankası Paracard için nasıl başvurulacağı, nereden başvurulacağı gibi pek çok bilgiye erişebilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu internet üzerinden gerekli adımların gerçekleştirilmesi ile hızlı bir şekilde yapılabilir. İnternet üzerinden sunulan bu imkan Paracard başvurusu için de geçerli olup Garanti Bankası şubelerinden de gerçekleştirilebilir. Garanti Bankası Paracard başvurusu için ilk olarak yazımızın sonunda sizler için paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız. Ardından gelen sayfada internet şubesine giriş yapmanız gerekiyor. Sizden ilk olarak müşteri veya T.C. kimlik numaranızı ve sonrasında parolanızı girip sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

g1

Garanti Bankası Paracard alma işleminde İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Başvurular kısmından kredi kartı seçeneklerinde bulunan Paracard’ı seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard’a Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz