Garanti Bonus Card Nedir?

1000

Garanti bankası, Türkiye’nin en köklü ve en güçlü bankalarından biridir. Verdiği hizmetler ile adından her zaman söz ettirmeyi başarmış büyük bir bankadır. Türkiye’yi bonus kavramı ile tanıştırmış olması ise getirdiği en büyük hizmetlerdendir. Garanti Bonus Card, kredi kartı dünyasında büyük payı olan bir karttır. Bonus card ile yaptığınız her alışveriş size bonus kazandıracak ve bedava alışveriş keyfi yaşatacak. Garanti dünyasının müşterilerine sunduğu Bonus Card hakkında merak ettiklerinize bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Garanti Bonus Card

Garanti Bonus Card, Garanti Bankasının sunmuş olduğu bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile limitiniz dahilindeki bakiyeyi istediğiniz zaman istediğiniz yerde alışveriş yapabilir ve nakit para çekebilirsiniz. Bu kartın en güzel yanı kullandıkça bonus kazandırmasıdır. Garanti Bonus Card’ın özellikleri ise şu şekildedir:

 • Dünya’nın neresinde olursanız olun yapacağınız tüm alışverişlerinizde sizlere bonus kazandırır.
 • Bonus Program Ortaklığının bulunduğu binlerce yerden yaptığınız tüm harcamalarınızdan daha fazla bonus kazandırır.
 • Biriken bonuslarınızı yine Bonus program ortaklarında kullanarak bedava alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Taksitli alışveriş keyfini size bonusları ile doyasıya yaşattırır.
 • Paramatiklerden tüm vadesiz hesaplarınıza ulaşma imkanı sunarken, Paracard ile yaptığınız para çekme ve yatırma işlemlerinizi de rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • İhtiyacınız olan nakit parayı uygun faiz koşulları ile sizlere sunar.
 • Birçok ödeme işleminizi de internet şubesinden veya 444 0 333 Alo Garanti’den kolay ve çok kısa bir sürede yapabilmeniz mümkün kılınmıştır.

Yukarıda bahsedildiği gibi Garanti Bonus Card birçok özellik ve avantajıyla kullanıcılarının yüzünü güldüren bir kart olmuştur. Tüm bunlar sonuç olarak kredi kartı pazarında en büyük talep Bonus Card üzerinedir. Günümüzde tüm sektörlerde ve Garanti üye iş yerlerinde kullanılan egemen kart haline gelmiştir.

Garanti Bonus Card Nasıl Alınır?

Garanti Bonus Card’ınızı almak için ilk önce Garanti Bankasının resmi web adresine girmeniz gerekmektedir. Web sitesine giriş yaptıktan sonra takip etmeniz gereken adımlar bulunuyor. Ana sayfa üzerinden bireysel, kartlar ve son olarak Bonus ailesine tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfanın sağ üst bölümünde “Başvur” seçeneğinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bonus Card Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Yukarıdaki bağlantıdan istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup başvurunuzu sonlandırdığınızda Garanti Müşteri Hizmetlerinden bir temsilci sizinle iki gün içinde iletişime geçiyor. Gerekli bilgilendirmeler ve işlemler gerçekleştirildikten sonra Garanti Bonus Card’ınız en fazla 15 gün içerisinde verdiğiniz adrese yani elinize geçecektir.

Bunlardan başka size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Size en yakın Garanti Bankası Şubesi için TIKLAYINIZ!

Son olarak 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak Bonus Card başvurusunda bulunabilir ve kafanızdaki tüm soruları sorarak cevaplarını alabilirsiniz.

Garanti Bonus Dünyası

Garanti Bonus Dünyası kullanıcılarına her türlü imkan ve fırsatı veren kartlar sunmaktadır. Sunduğu kart çeşitleri şunlardır:

 • Bonus Gold
 • Bonus American Express
 • Bonus Platinum
 • Bonus Genç
 • Bonus Flexi
 • Money Bonus

Yukarıdaki kartlar hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası teknolojiyi takip eden bir banka olarak her türlü işleminizi hem cep telefonlarınızdan hem de tabletlerinizden gerçekleştirmek için “BonusFlash” uygulamasını geliştirmiştir. BonusFlash ile Bonus kart bilgilerinizi, ödemelerinizi ve size özel oluşturulmuş kampanyaları tek bir uygulamada görebilir, kontrolünüz altında her işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. BonusFlash uygulamasına hem Google Play hem de App Store’den kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Play BonusFlash uygulaması için TIKLAYINIZ!

App Store BonusFlash uygulaması için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top