Garanti Flexi Kredi Kartı Limit Arttırma

Flexi Card ile Bonus programı ortaklığında, sizlere birçok imkan sunmaktadır. Bonus kazanabilme olanaklarından faydalanır, taksitle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bütün Bonus kampanyalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Flexi kredi karta başvurunuzu Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden ya da dilerseniz Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 333 ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca taleplerinizi size en yakın Garanti Bankası şubesine gelerek başvurunuzu yapabilmeniz mümkündür.

Garanti Bankasının bir uygulaması olan Bonus Flaşı indirerek, Flexi kredi kartı bilgileriniz ve de kampanyalar hakkında bilgileri tek bir uygulama ile kontrol altına alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kartınız hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Garanti Flexi Kredi Kartı Limit Arttırma işlemine yazımızın devamında ulaşabilmeniz mümkündür.

Flexi Card Nedir?

Flexi kredi kartı Garanti Bankası bünyesinde olan müşterilerine özel olarak onların kişisel tercihlerini yansıttığı bir kredi kartıdır. Flexi kart ile kampanyaları kendiniz seçebilirsiniz. Flexi kart tasarımızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Flexi kartınızı dilediğiniz zamanda değiştirebilmeniz mümkündür. Bunun için Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 333’ü arayarak ya da Garanti İnternet web adresine girip, yeni özellikleri belirlemeniz yeterli bir işlemdir.

Bonus programı ortaklığında Flexi kartı bonus olarak harcayabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu Flexi kart ile ödeyebilirsiniz. Flexi karta biriken bonuslarınızı, Garanti seyahat hattı kullanıyorken 1.5 katı değerinde de harcayabilirsiniz. Aynı zamanda da hazır paketler arasında seçimlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Garanti Flexi Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası dahilinde yer almakta olan Garanti Flexi kredi kartınızda, limit yükseltme işlemleri oldukça basit bir işlemdir. Aşağıda belirteceğimiz adımları da takip ederek Garanti Flexi Kredi Kartı Limit Arttırma için gerekli olan işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Garanti bank bünyesinde kayıtlı olan cep telefonunuzdan 3340 numaralı telefona ya da yurt dışında yer alıyorsanız da 0 532 752 33 40 numaralı telefona SMS gönderip limitinizi artırmayı kolay bir şekilde talep edebilirsiniz. “ARTIR, T.C. Kimlik Numaranız, Flexi Kredi Kartınızın Son 6 Hanesi, Net Aylık Geliriniz” şeklinde aralarında birer boşluk bırakarak hazırlamanız yeterli olacaktır. Örnek: ARTIR 12345678912 123456 5000 olarak sms atmanız yeterli olacaktır.

Limit artışı talebinde bulunabilmek için başvurulan diğer bir yöntem ise limitlerini artırmak istediğiniz kart ile paramatiklerdeki ”Limit İşlemleri” bölümüne giriş yaparak limit artışı talebinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

İsterseniz de Garanti Bankası internet şubesi ile, Alo Garanti telefon bankacılığı olan müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın olan Garanti Bankası şubesinden düzenli limit artışı talebinde de bulunabilirsiniz. Bu talepte bulunmanızın ardından düzenli bir şekilde Garanti Bankası kredi kartı limitiniz değerlendirilip, limit artışının uygun olması durumunda da Flexi kredi kartınızın limiti artırılacaktır.

Talebini yaptığınız limit artışı için için sonuçları da Garanti Bankası müşteri hizmetlerini yani 444 0 333 numaralı telefonu arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da kredi kartı ekstreniz ya da Garanti Bankası internet bankacılığı ile de düzenli bir şekilde kredi kartı limitlerinizi kontrol edebilme imkanına sahipsiniz.

Scroll to Top