Garanti kredi kartı başvuru

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu

Türk Hava Yollarının resmi kredi kartı olan Miles&Smiles kredi kartı Garanti Bankası ile bir araya gelerek tüm avantajlarını Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı olarak müşterilerine sunmakta. Miles&Smiles kredi kartı, sadece Garanti Bankası tarafından sunulan ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlamayan bir kredi kartıdır. Yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız miller Miles&Smiles TK (Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi) numaranıza aktarılarak uçuş milleriniz ile birleşir ve mil biriktirmenizi sağlar. Garanti Miles&Smiles kredi kartı havalimanı transfer hizmetleri, sigortalar, seyahat ve asistan hizmetleri gibi birçok avantajlı hizmetten yararlanma fırsatını da sunmaktadır. Ayrıca henüz Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi değilseniz, Garanti Miles&Smiles kredi kartına başvurduğunuz zaman otomatik olarak Özel Yolcu Programına da üye olmuş olur ve mil puanı ve diğer yolcu hizmetlerinden faydalanmış olursunuz.

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

 • Miles&Smiles kredi kartınız ile farklı sektörlerde yapacağınız alışverişlerinizden farklı oranlarda mil kazanabilirsiniz. Örneğin anlaşmalı bir giyim mağazasında toplam tutarın %5 kadar mil kazanırken bir başka mağazada bu oran değişiklik gösterecektir. Yani bir restoranda, akaryakıt istasyonunda ya da markette alışverişinizin toplam harcama tutarına göre farklı oranlarda olacaktır.
 • THY (Türk Hava Yolları) yurt içi satış bürolarından, 444 0 849 THY müşteri hizmetleri hattı ve thy.com.tr adresinden uçak bileti satın aldığınız zaman her 1 TL karşılığı 2 mil puan kazanırsınız. Buna ek olarak eğer isterseniz ödemelerinizi 6 taksite kadar da bölebilirsiniz.
 • Kazandığınız mil puanlarla ödül bilet ve refakatçi bileti alabilir ve uçuş sınıfınızı upgrade (Yolcuların parasını ödedikleri uçuş standardından daha yüksek bir uçuş sınıfına geçirilmeleri işlemi) olarak değiştirebilirsiniz. Yani ne kadar çok mil kazanırsanız bu milleriniz ile uçuş standartlarınızı ona göre değiştirebilmektesiniz.
 • Miles&Smiles kredi kartı sahibi ve THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki hava yollarında seyahat ederken de mil kazanabilmektesiniz. Anlaşma dahilinde olan bu kurumda yaptığınız seyahatler size konforun ve ayrıcalığın yanı sıra bonus olarak geri dönüş sağlar.
 • Kartlarınızın Trink özelliği (Bonus Trink “dokun ve geç” özelliğini sağlayan kredi kartıdır) ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden de mil kazanırsınız.

Bonus Trink Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

 • Garanti Bankası kredi kartını eğer Atatürk Havalimanı iç veya dış hatların Vale hizmeti için kullanacaksanız otopark ücretinden yüzde 40 oranında indirim kazanırsınız. Aynı şekilde Sabiha Gökçen Havalimanı THY İç Hat CIP lounge vale hizmet için de otopark ücretinden yüzde 50 indirim kazanmış olursunuz.

Garanti Miles&Smiles Kart Çeşitleri Nelerdir?

1. Miles and Smiles Platinum

Miles&Smiles kredi kartının sağladığı diğer avantajları aşağıdaki gibidir.

 • American Express kredi kartını kullanıyorsanız eğer yaptığınız alışverişlerden kazandığınız mil puan oranı mevcuttan yüzde 25 oranda daha fazladır.
 • Otellerde, restoran ve anlaşmalı belirli markalarda %10 ile %15 arasında değişen oranlarla özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
 • Miles and Smiles kredi kartı ile harcamalarınızdan 100.000 mile ulaşan miktarlarda avans mil hakkına sahip olabilirsiniz.
 • Dar kapsamlı seyahat sigortasından ücretsiz yararlanırsınız.
 • Seyahat Hizmetlerinden sadece Türkiye’de değil tüm dünyada faydalanabilirsiniz.

 2.  Miles&Smiles Prive

 • Prive özellikli kart ile harcama yaptıkça ise 150.000 mile ulaşan avans mil kullanabilme hakkına sahip olursunuz.
 • Yine geniş kapsamlı seyahat sigortasına ücretsiz sahip olursunuz ve Seyahat Hizmetlerinden de dünyanın her yerinde yararlanabilirsiniz.

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartına kolaylıkla başvurabilir ve size sunulan hizmetlerden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Eğer başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirmek isterseniz öncelikle Garanti Bankasının adresine gidiniz.
 • Sayfadan sağ köşede bulunana Başvurunuz butonuna tıklayınız.
 • Açılan yeni sayfadan başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde yazarak doldurunuz.
 • Bir başka başvuru yöntemi ise 444 0 333 Alo Garanti telefon hattını arayarak müşteri hizmetlerinden başvurunuzu gerçekleştirmektir.
 • Size en yakın Garanti Bankası şubelerinden birine giderek de başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Artırımı

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı sahibi olduktan sonra limit artırımı işleminizi de üç farklı yöntem ile yapmanız mümkün.

 • 444 0 333 Alo Garanti telefon hattından müşteri hizmetlerine bağlanarak işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Size en yakın bir Garanti Bankası şubesine gitmek de kredi kartı limitini arttırmak için iyi bir yöntemdir.
 • Garanti Bankamatiklerinden kredi kartı limit arttırım başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top