Garanti Money Card Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti kredi kartı limit arttırma

Garanti Money Card Kredi Kartı Nedir?

Perakende sektöründe öncü konumda bulunan Migros Ticaret A.Ş. ile bankacılık sektörünün en büyük bankalarından olan Garanti Bankası’nın ortaklaşa ürettiği bir kredi kartıdır. Tek bir kart olarak hem Money Club Kart’ın bütün ayrıcalıklarını barındırır hem de Bonus kredi kartının bütün ayrıcalıklarını bizlere sunar. Bonus biriktirir, taksit yapar, Money puan kazanır ve Migros A.Ş’ye bağlı mağazalarda Garanti Money Card Kredi Kartı ile harcama yaparız. Yani tek bir kart altında hem bonus hem de money özellikleri müşterilere sunulmuştur. Buna ek olarak Migros grup mağazalarında her iki kartın avantajları da geçerlidir. Bu yüzden tekil olarak Money Club Kart’tan ve Bonus Kart’tan daha karlıdır. Sonuç olarak Garanti Money Card kredi kartı Garanti Bankası tarafından perakende sektörünün devi sayılan Migros’la ortak çıkarılmıştır. Money Card isimli bu yeni kredi kartı piyasa sürüldüğünde bonus kart altyapısı ve Migros club kart altyapısının birleşiminden çıkmış bir sistem kullanmaya başladı. Bu yeni işbirliği perakende sektöründe alışveriş yapma oranı yüksek kişilerin ilgisini cezbetmeyi amaçladı.

Migros Club Card Nedir?

Türkiye’nin neredeyse en eski ve en geniş kapsamlı mağaza bazında indirim kartlarından birisidir Migros Club Kart. Bu Migros Club Kart ile Migros müşterileri daha önceden seçilmiş, belirlenmiş ürünlerde kasada anında indirim kazanarak avantaj elde ediyorlardı. Yapılan bu alışverişlerden ise paro adı altında puan kazanıp, bu puanları bütün Migros mağazalarında mevcut olan kiosklar aracılığıyla alışveriş çekine döndürerek bedava ürün alabilme hakkına sahip oluyorlardı.

Ancak daha öncesinde Migros Club Card ve WorldCard’ın ortak iştiraki sonucunda Garanti Money Card kredi kartından önce de Migros bir kredi kartı çıkarmıştı. Ancak zaman içinde Makrocenter ve Tansaş’ı aldıktan sonra bu kredi kartı feshedilmiş ve yeni bir kredi kartı olarak Garanti Money Card kredi kartı çıkarılmıştır.

Garanti Money Card Kredi Kartı Ne İşe Yarar?

Garanti Money Card kredi kartı sayesinde bonus puan kazanırken aynı zamanda Money de kazanabileceksiniz. Bu market alışverişlerinizde sizleri rahatlatacak ve bütün bonus üye işyerlerinde bonusun sunduğu ayrıcalıkları yaşayabileceksiniz. Money visa aracılığıyla Migros, Tansaş, Şok, 5M Migros, Macrocenter mağazalarında yapacağınız alışverişlerde diğer kredi kartlarına göre 4 kart daha fazla puan kazanabileceksiniz. Size özel olarak sunulacak avantajlardan da yine Garanti Money Card kredi kartı sayesinde faydalanabileceksiniz. Garanti Money Card kredi kartında biriktirdiğiniz 1 money 1 TL’ye eşittir.

Garanti Money Card kredi kartı aynı zamanda bir bonus kredi kartı olduğu için bütün bonusa üye işyerlerinde bonusun sunduğu bütün kampanyalardan ister taksitli alışveriş olsun ister ekstra bonus imkanı olsun faydalanabilirsiniz. Kısacası Garanti Money Card kredi kartı ile tüm bonus ayrıcalıklarına sahip olacaksınız.

Garanti Money Card Kredi Kartının Kolaylıkları

Hem bonus hem de Money puan kazandıran ve market alışverişlerinin rahatlamasını sağlayan ve aynı zamanda bütün bonus üyesi işyerlerinde bonus ayrıcalıklarını bizlere sunan yepyeni bir kredi kartı olan Garanti Money Card kredi kartı ürüne özel olarak anında kasada indirim veren Türkiye’nin ilk kredi kartıdır.

  • Money Bonus sayesinde Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarının hepsinde alışveriş yaptıkça money puan kazanırsınız. 1 money 1 TL olarak belirlenmiştir.
  • Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarından money bonus ile alınan ürünlere anında indirim fırsatından yararlanırsınız.
  • Bunlara ek olarak Garanti Money Card kredi kartı bir bonus kredi kartıdır. Böylelikle bütün bonus kampanyalarından, taksitli alışveriş ve ekstra bonus imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tüm bonus avantajlarına money bonusla sahip olacaksınız.

Garanti Money Card Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  • SMS ile Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinde bulunmak için Garanti Bankası’na kayıtlı cep telefonunuzdan sırasıyla aralarına birer boşluk koyarak ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini 3340’a göndermeniz gerekmektedir. Yurt dışından Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinde bulunacaksanız bu bilgileri 3340 yerine 0532 752 33 40’a SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Örnek olarak: ARTIR 3000 15842125 4800
  • Diğer bir yol olarak Garanti İnternet ile Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için kredi kartları sekmesinden limit arttırma sekmesini seçmeniz gerekmektedir.
  • Bir diğer yol ise paramatiklerden Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırmak için Limit İşlemleri bölmesinden limit arttırma talebinde bulunmaktır.
  • Eğer dilerseniz Garanti Bankası şubelerinden de Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.
  • Son olarak ise BonusFlaş uygulamasını cep telefonunuza indirerek Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Money Card Kredi Kartı Limit Arttırma Talebi Takip

Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebiniz en kısa sürede değerlendirilecektir ancak dilerseniz ekstrenizden ya da 444 0 333’ü arayarak Alo Garanti’den Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma talebinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Garanti Money Card Kredi Kartı Düzenli Limit Artış Talebi

Dileyen müşteriler Garanti Money Card Kredi Kartı limit arttırma işlemlerinin düzenli olarak yapılmasını sağlayabilirler. Bunun için Paramatiklerden Limit İşlemlerini seçip periyodik limit artış onayı vermeleri gerekmektedir. Buna ek olarak, Garanti İnternet’ten de düzenli limit attırım talimatı verebilirsiniz.

Scroll to Top