Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar sayesinde hızlı bir şekilde kredinizi çekebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelir belgesi istemeyen bankalar genelde kredi üst limitini çok yukarıda tutmaz, yani evraksız kredi veren bankaların bu kapsamda daha düşük tutarda kredi desteği sağladığını söyleyebiliriz. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi çekebilmek genelde son derece kolaydır. Maaş bordrosuz kredi veren bankalardan birinin müşterisiyseniz çağrı merkezi, mobil uygulama, internet şubesi gibi kanallar aracılığıyla kredinizi çekebilir ve paranızı vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar sayesinde acil durumlarla karşılaştığınız zaman mağduriyet yaşamadan hızlı bir şekilde nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Gelir belgesi olmadan kredi alabileceğiniz bankaları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz:

1. Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

En rahat kredi veren bankalardan birisi Odeabank’tır. Gelir belgesiz kredi almak isteyenler bankanın “Nakit Hazır” uygulamasından faydalanabilirler. Kredi faiz oranları piyasa koşullarına göre değişim gösterebilir fakat Odeabank’a gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanız halinde 60 aya kadar vade imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Odeabank’tan gelir belgesiz kredi çekebileceğiniz üst limit 10.000 Türk Lirası’dır. Başvurusu onaylanan vatandaşlar eğer daha önceden Odeabank müşterisi değillerse kuruma nüfus cüzdanlarını ibraz etmelidir. Odeabank kimlikle kredi veren bankalardan birisi olduğu için bu krediyi çekerken kefile ya da başka bir belgeye ihtiyaç duyulmaz. Banka 10.000 Türk Lirası tutarındaki kredi için 53 TL’lik tahsis ücreti talep eder.

Devamı İçin:

Scroll to Top