Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

bankalar

3. Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesi ve sigortası olmayana kredi veren bankalardan birisi olan Enpara.com, bir dijital bankacılık servisi olduğu için işlemle son derece hızlı gerçekleşir. Dolayısıyla acil krediye ihtiyaç duyanların ve gelir belgesiz öğrenciye kredi veren bankalara ulaşmak isteyenlerin ilk başvurması gereken bankalardan birisi olduğu söylenebilir.

Enpara.com müşterisi olan vatandaşlar genelde bankanın internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaptığında herhangi bir belge ya da şart talep edilmeden kredi onaylanır. Fakat istisnai durumlarda banka müşterilerinden ek belgeler talep edebilir. Banka müşterisi olmayanlar ise internet üzerinden hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilir ya da Enpara’nın çağrı merkezini arayarak konu hakkında kapsamlı bilgi talep edebilirler.

Vade sayısına göre farklı faiz oranları uygulayan Enpara.com, dijital bankacılık uygulaması olduğu için kredi çekenlerden herhangi bir ek ücret talep etmez. Diğer bankalarda olduğu gibi belirli bir üst limit belirtilmemiştir ve müşterinin talebine göre kredi değerlendirmesi yapılır.

Devamı İçin:

Scroll to Top