İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Günümüzde çeşitli sebeplerden dolayı paramızın yetmediği durumlarda kredi kartına ihtiyaç duyarız. Daha sonra ise yaptığımız harcamaları ay sonunda bankaya geri öderiz. Bu konuda bizlere yardımcı olacak birçok farklı banka bulunuyor. Bu bankalardan birisi ise Türkiye İş Bankası’dır. Türkiye İş Bankası, hem bireysel hem de ticari bankacılık alanlarında hizmet vermekte olan ve Türkiye’deki en büyük özel banka olma özelliğini taşır. Bugün sizlere hem İş Bankası Kredi Kartı Başvuru işlemlerinden hem de İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerinden bahsedeceğiz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası tarafından sunulmuş olan birçok farklı kredi kartı bulunur. Her bir kredi kartının kendisine ait olup diğerlerinden ayrı tutan bir ya da birkaç özelliği bulunur. Türkiye İş Bankası ise gerek müşterilerine gerekse henüz müşterisi olmamış kişilere Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli ve Mercedes Card ile Maximum Tema Kartı gibi birbirinden farklı kredi kartları sunar. Üstelik her bir kredi kartı dahilinde yer alan birbirinden farklı alt kademe kartlar da bulunur. Maximum Platinum, Privia kartlar, İmece kart, Şirket Kredi Kartı / Vadematik Kart, İhracatçı Kartı, Maximum Aidatsız Klasik, Gold ve Makro kartlar gibi birçok avantaj Türkiye İş Bankası nezdinde sizleri bekliyor. Dilediğiniz takdirde bu kartlar ile ilgili bilgilere gerek Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerek ise Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin ilk olarak yazımızın sonunda yer alan linke tıklaması gerekir. Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Mercedes Card ve Maximum Tema Kartı seçeneklerinden biri gelecektir. Dilediğiniz kartı seçerek işleminize geçebilirsiniz. Her kart için girmeniz gereken ortak bilgiler T. C. kimlik numarası ya da yabancı kimlik numarası ile birlikte cep telefonu numarası ve aylık ortalama net gelir bilgisidir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta aylık ortalama net gelir bilgisinin, kart limitinizin doğru bir şekilde belirlenebilmesi adına maaş, kira ve faiz gibi düzenli aylık kazançlarınızı girmenizde fayda vardır. Daha sonra ise “Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum” ya da “Başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum.” seçeneklerinden birini tercih ederek işlemlerinize devam edebilirsiniz. İlk seçeneği seçmeniz halinde kısa bir süre sonra sizleri Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisi arayacak ve form bilgilerinizi doldurmanız için bir konuşma yapacaktır. İkinci seçeneği tercih etmeniz halinde ise bu aşamayı yine internet üzerinden gerçekleştirerek işlemleri daha hızlı bir şekilde sonlandırmış olursunuz. Geriye akalan tek şey doğrulama kodunu ilgili kutucuğa girmek ve “Başvur” butonuna basmak olacaktır.

Hızlı Kredi Kartı Başvuru işlemleri sırasında diğerlerine göre farklı bilgilerin gerektiği kartlar da bulunur. Örneğin Maximum Kart ile anlaşması olan kuruluş ya da dernek logolarına özel Maximum kart tercih etmeniz mümkün. Ayrıca kartınızın temassız özellikli olmasını istiyorsanız ilgili kutucuğu Evet, istemiyorsanız ise Hayır şeklinde doldurabilirsiniz. Mercedes Card için ise ayrıca Mercedes marka aracınıza ait olan şasi numarasını girmeniz gerekecektir.

İnternet ile pek aranız yoksa ve diğer yöntemleri kullanarak başvuruda bulunmak istiyorsanız dilerseniz Türkiye İş Bankası İnternet Şubesini, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesini, Bankamatikleri ya da size en yakın Türkiye İş Bankası şubesini de tercih edebilirsiniz.

Bu hususta kullanabileceğiniz son yöntem ise Maximum kart için geçerli olan kısa mesaj ile kredi kartı başvuru yöntemidir. MAXIMUM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak T. C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca MAXIMUM yerine BURSASPOR, SARIYER, BUYUKKULUP, ADSK ve SAMS anahtar kelimelerinden birini yazarak da işaretli logo ile hazırlanmış olan Maximum kartlara sahip olabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Bu işlemi gerçekleştirmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri birkaç farklı yol bulunuyor. Bu yollardan ilki kendinize en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gitmek olacaktır. Bununla birlikte dilerseniz 0 850 724 0 724 numaralı Türkiye İş Bankası Telefon Bankacılığını kullanabilir ya da yazımızın sonunda yer alan linke tıklayarak internet üzerinden İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu linkte tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfada tercih edebileceğiniz iki farklı seçenek bulunmaktadır. Referans ile Sorgulama seçeneğini tercih etmeniz halinde Referans numarası ile birlikte doğrulama kodunu girmeniz gerekecektir. Bir diğer yöntem ise Kimlik numarası ve başvurduğunuz telefon numaranız ile sorgulama seçeneğidir. Bu seçeneği tercih etmeniz halinde ise T. C. kimlik numarası ve kredi kartı başvurusu sırasında girmiş olduğunuz cep telefonu numarasını yazmanız ve doğrulama kodunu girmeniz gerekecektir. Her iki yöntemde de gerekli olan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Devam” seçeneğine basabilir ve İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirerek, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top