İŞ BANKASI MAXİMUM KART

İş Bankası Maximum Kart

Nakit paraya ihtiyaç duyan birey sayısı her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak kredi kart kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda bankacılık işlemleri geliştirilmiş ve her ailenin bütçesine göre birer kredi kartı tasarlanmıştır. Kredi kartlarının çeşidi arttıkça kullanan insan sayısı da bu doğrultuda artacaktır. İş Bankası’nın bu konuda kullanımına destek olduğu maximum kartlar çok fazla çeşide ayrılır. Vatandaşlar kendi ödeme kolaylıklarına göre sahip olacakları bu kredi kartı kullanım çeşitlerini her şekilde her alanda kolayca kullanabilirler. Şimdi ise sizlere İş Bankası Maximum Kartların bazı özelliklerinden bahsedeceğiz. Sizlerde öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

200.000’i aşkın kullanıcısı ile, İş Bankası Maximum Kart sahibi olan kişiler pek çok avantaja sahiptir. Daha çok taksit ve daha düşük faiz oranlarıyla vatandaşların dikkatini çeken bu kart, bu özellikleriyle daha fazla kişiye hitap eder. 7/24 kullanıma açık olan bu kart ile istediğiniz alışverişte, dilediğiniz kadar taksit yapabilirsiniz. Kendi ödeme kolaylığınızı seçip işleminizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankamatik kartında yapacak olduğunuz para çekme, para yatırma işlemlerini yine aynı şekilde bu karttan da yapabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda da yine aynı şekilde bu karttan ihtiyacınız olan nakdi karşılayabilirsiniz. İş Bankası Maximum Kart başvuru işlemini internet üzerinden de yapabilirsiniz.

maximum kart

Yukarıda da gördüğünüz gibi gerekli alanlara kimlik numaranız, aylık ortalama net geliriniz, cep telefonunuz gibi gerekli bilgileri doldurmanız  halinde başvur butonuna basmanız yeterli olacaktır. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak İş Bankası Maximum Kart başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Makro Maximum Kart

Makro Maximum Kart İş Bankası Maximum Kart ile aynı özelliklere sahiptir. Ayrıca Makro İş Bankası Maximum Kart’a ait özelliklerde vardır. Makro Kart sayesinde makro market mağazalarında uygun indirim ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Makro İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız alışverişlerde % 1 MaxiPuan ve % 0.2 oranında MakroPuan kazanırsınız. Acil nakit ihtiyacınızı yine Makro Kart ile karşılayabilir, aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Bir güzel özelliği de 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemeyi erteleyebilirsiniz. Makro Kart’ın müze kart özelliği ile her yıl 1 ay süre ile 300’den fazla müzeyi ücretsiz gezip görebilirsiniz. Makro İş Bankası Maximum Kart başvurusu aynı zamanda internet üzerinden de yapılmaktadır.

makro kart

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, aylık ortalama net geliriniz, sayfa üzerindeki güvenlik kodu gibi gerekli bilgileri ilgili alanlara giriniz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Makro Kart başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

Makro Maximum Kart Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Maximum Aidatsız Kart

Adından da anlaşıldığı gibi Maximum Aidatsız Kart’a sahip olduğunuzda yıllık kart aidatı ödemekten kurtulmuş olursunuz. Bankamatik kart özelliği bulunan bu kart sayesinde vadesiz hesaplarınıza bağlanabilir, bireysel bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Maximum üye işyerlerinden yapacak olduğunuz alışveriş veya parasal işlemlerde MaxiPuan ve ayrıcalıklı taksit imkanını sizlere sunar. Nakit ihtiyacınızı karşılayıp 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Güzel özelliklerinden biri de yakınlarınız için ek kart çıkartabilirsiniz.

Maximum TEMA Kart

Maximum Tema Kart sayesinde ülkemizde faaliyet gösteren Tema İş Vakfı’na destek olabilirsiniz. Ülkemizde tahrip olan ormanların ve doğal yaşamı desteklemek isteyen vatandaşlarımıza sunulan bu hizmeti ile İş Bankası ve Tema İş Vakfı ortak bir çalışma yürütmektedir. Sadece yapmanız gereken alışverişlerinizi İş Bankası Tema Kart ile yaparak Tema İş Vakfına destek olmaktır. Maximum Tema Kart’a başvurmak için aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayabilirsiniz. Maksimum Tema Kart başvuru işlemini şube üzerinden yanı sıra internet şubesinden de yapabilirsiniz.

tema kart

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilgili kısımlara kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, aylık geliriniz, sayfa üzeri güvenlik kodu gibi bilgileri ilgili alanlara doldurunuz. Aşağıda sizlere verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak İş Bankası Tema Kart başvuru sayfasına gidebilir başvurunuzu yapabilirsiniz.

Maximum Tema Kart Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Maximum Premier Kart

Yapmış olduğunuz harcamalarınızda ve gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerinizde parapuan kazandıran Premier Kart daha pek çok alanda sizlere avantajlar sağlamaktadır. Yurtdışı ve yurtiçi alışverişlerinizde kullanacak olduğunuz bu kart ile kazandığınız parapuanları dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Sizler için belirlenmiş olan bir de limiti vardır. Bu limit ile alışverişlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Maximum Gold Kart

Maximum Gold Kart ile fırsatlardan yararlanabilirsiniz. En büyük sağlamış olduğu avantajlardan biri olan MaxiPuan kazanma eylemi, bizlerin harcadıkça para kazanmasını sağlar. Vatandaşların her alışverişte kazanmasını sağlayan bu MaxiPuanlar sayesinde daha keyifli bir alışveriş sağlamış olursunuz.

Maximum Platinum Kart

Taksitli alışverişlerinizde ve yurtiçi, yurtdışı alışverişlerinizde kolayca ödeme hakkına sahip olacaksınız. Maximum Platinum Kart ile sizler daima bir adım öndesiniz. Çünkü bu kart size ve sevdiklerinize alışverişlerde kolaylık ve pratiklik sağlar. Yurtdışında alışveriş yapsanız bile bu tutar sizlere TL cinsinden borç olarak yazılır.

İş Bankası Maximum Kartlar yukarıda belirttiğimiz gibidir. Bu kredi kartlarından size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Böylece alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz İş Bankası Maximum Kartlardan 3 tanesinin internet başvurusu bulunmaktadır. Diğer İş Bankası Maximum Kart başvuruları için siz değerli vatandaşların İş Bankası şubelerine başvurmaları gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top