Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Ekonomik olarak zor duruma düştüğümüz dönemlerde finansal kaynak aradığımız bir gerçektir. Bu durumlarda günümüzde hayatımıza bu anlamda yön veren en etkili kuruluşlar bankalardır. Bankalar ihtiyaç, konut gibi birçok ihtiyaca göre limiti ve taksit şekli değişen kredi ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Fakat kredi alma işlemleri hayal ettiğimiz kadar kolay değildir. Gelirinizin iyi olduğunu gösteren gelir belgesi, daha önceki bankacılık faaliyetleri sonucu oluşan kredi notunuzun yüksek olması ve olası bir borç ödeyememe durumunda kefil gösterme işlemleri kredi alma işlemlerini tamamlayarak krediye sahip olabilmek için yerine getirilmesi gereken sadece birkaç koşuldur. Bunların yanında piyasada oluşan rekabetle birlikte bankalar düşük miktarlı kredilerde müşterilerin işlemlerini kolaylaştırarak daha kısa sürede ve kolay şekilde kredi almaları sağlanmıştır. Öyle ki bankaların birçoğu artık kredi verirken kefil istememeye başlamışlardır. Bankalar bu aşamada kredi başvurusu yapan kişinin kriteri olarak, dikkate aldıkları en önemli değer kredi notudur. Kredi notu, bireyin başvuru yaptığı krediye sahip olup olamayacağını belirlediği gibi kredinin miktarını da belirleyebilmektedir.

Kefilsiz kredi alma işlemlerini yapabilmeniz için kefilsiz kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olarak hangi bankaların kefilsiz kredi verdiğini öğrenmeniz önemlidir. Bu yazımızda kefilsiz kredi veren bankalara dair bilgileri bulabileceksiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi hizmetlerinde eski dönem standartlarına bakacak olursak kefil çok önemli bir koşuldu. Fakat müşteri sayısını arttırarak daha fazla pazara sahip olmayı amaçlayan bankalar bu anlamda koşulları esneterek belirli bir seviyeye kadar kredileri kefilsiz olarak verebilmektedir.

Akbank Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan olan Akbank şubeye gitmeden kredi kullanmanızı sağlıyor. 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sahibi olabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz linke kullanarak kredi başvuru sayfasına erişim sağlamanız olacaktır. Bu sayfada TC kimlik numaranız ile cep telefonu numaranızı yazarak anında başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan olan Garanti Bankası’na ait kefilsiz kredi başvuru işlemi resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bu başvuru işlemi için gerekli bilgiler kişisel bilgileriniz, kimlik ve iletişim bilgileriniz, çalışma gelir bilgileriniz ve kredi bilgileriniz olacaktır. Bu aşamaları sırası ile doldurduktan sonra kredi başvuru işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Garanti Bankası Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan olan Yapı Kredi’de kredi başvuru işlemini size sunacağımız linkten yaparak kredi sahibi olup olamayacağınızı kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz, cep telefonu numaranız, ev telefonu numaranız ve iş telefonu numaranızı ilgili boşluklara doğru şekilde doldurduktan sonra kredi talebinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Yapı Kredi Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelişme gösteren bankalardan birisi olan Odeabank, kefilsiz kredi veren bankalardan biridir. Kefilsiz kredi sahibi olmak isteyen bireyler kredi başvuru koşullarını bankaya ait resmi internet sitesinden alabilirler. Kefilsiz kredi başvuru işlemini ise ekleyeceğimiz link yardımıyla yapabilirler.

Odeabank Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BankPozitif Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan biri olan BankPozitif’e ait resmi internet sitesinden kredi başvurusu yapıldığı gibi faiz oranlarıyla birlikte kredi hesaplaması da mümkündür. Kredi başvuru işlemlerini link yardımıyla yapabileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada talep ettiğiniz tutar, size uygun vade, kimlik bilgileriniz ile cep telefonu numaranızı yazmanız kredi başvuru işlemi için yeterli olacaktır.

BankPozitif Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan olan TEB’de pratik ihtiyaç kredisi olarak adlandırılan kefilsiz kredi başvuru işlemii başvuru formu üzerinden rahatlıkla yapılabilir. Bu başvuru formuna alt kısımda yer alan yönlendirme linki yardımıyla erişebilirsiniz. Bu formda TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve E-Posta adresinizi yazarak kredi başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

TEB Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kefilsiz kredi veren bankalardan olan ING Bank da düşük meblağda olan ihtiyaç kredilerini müşterilerinin kullanmasını sağlamıştır. Bu krediye sahip olabilmeniz için banka şubesine giderek ya da bankanın internet sitesinden başvuru yaparak sahip olabiliyorsunuz. Kefilsiz ihtiyaç kredisi başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz, cep telefonu numaranızı yazarak başvuru işlemini başlatmış olursunuz.

ING Bank Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top