Odeabank Bank O’Card Kredi Kartı Başvurusu

odeabank2

Odeabank, 2012 yılında ülkemizde bankacılık faaliyetlerine başladığından beri büyümesine ve gelişmesine devam eden bir banka. Bu büyüme, hem doğru reklam ve tanıtımın hem de Odeabank Bank O’Card gibi avantajları ve kullanıcıya getirileriyle öne çıkan kartların piyasaya sürülmesinin bir sonucu. Doğru hamleler ile piyasada adından söz ettirmeyi başaran ve bunun sonucu olarak şube, ATM, çalışan sayısı ve net karını her sene artırarak başarısına devam eden Odeabank, 2017 yılının ilk 4 ayında da bu istikrarını sürdürmüştü. Ana hissedarı Bank Audi olan Odeabank, son olarak 1 milyar Tl civarında bir sermaye artırımı gerçekleştirdi.

Odeabank’ın ilk ürünlerinden biri de geçtiğimiz yıllarda Bank O’Card olmuştu. Bank O’Card’ı çekici kılan birçok özellik mevcut. Bu yazımızda Odeabank Bank O’Card’ın özelliklerini anlatacak ve kredi kartı başvurusu nasıl yapılır detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Odeabank Bank O’Card Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Bank O’Card’ın ilk öne çıkan ve en önemli olarak görülebilecek özelliği, yıllık kullanım aidatı olmaması. Bu özellik Bank O’Card’ı birçok karttan daha tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Yurt içinde ve yurt dışında alışverişlerde kullanılabilen ve kullanıcıya güvenli bir kullanım sağlayan Bank O’Card, nakit ihtiyacına da birebir ilaç gibi gelen bir kart. Bu özelliğini nakit avans, taksit özellikleri ve erteleme özelliklerinden alan kart, nakit ihtiyacını güzel oranlarla karşılıyor. Bank O’Card’ın kredi kartı başvurusu yapmak için de birden çok yol bulunuyor, SMS yoluyla bile Bank O’Card kredi kartı başvurunuzu Odeabank’a iletebiliyor ve kısa sürede yanıt alabiliyorsunuz. Birçok faturanın otomatik ödeme özelliği ile karta tanımlı olması da, bu kartı kullanan müşterilere çok zaman kazandıran bir özellik. Nakit avans özelliğini kullanabileceğiniz Bank O’Card kredi kartında, bu özelliği hem tüm Odeabank şube ve ATM’lerinde, hem de diğer bankaların ATM’lerinde 7 gün 24 saat kullanabiliyorsunuz. Bütün bu hayatı kolaylaştıran özellikleri, kullanıcıya sağladığı imkan ve avantajlar, Odeabank Bank O’Card kredi kartını en çok tercih edilen kredi kartlarından biri haline getirmiştir.

Bank O’Card sahibi olduğunuzda size sunacağı avantajlardan biri de, sürekli yenilenen ve duyurulan kampanyalarının olması ve anlaşmalı iş yeri sayısının çok olması. Yıllık kart ücreti alınmayan Bank O’Card kredi kartında, erteleme özelliği ile yapmış olduğunuz alışverişlerin ödemesini erteler böylece daha iyi bir ödeme planlamasına kavuşabilirsiniz. Ayrıca, ek kart çıkartarak bütün bu avantajlardan sevdiğiniz insanların yararlanmasına da ön ayak olabilirsiniz.

Bank O’Card şifrenizi SIFRE yazıp boşluk bırakıp kartınızın son dört hanesini yazdıktan sonra kartınızın imza bandı üzerinde bulunan 3 haneli numarayı 8444’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, Odeabank İnternet şubesi ve mobil şube üzerinden yapacağınız işlemlerle de Bank O’Card şifresi edinebilirsiniz. Bunun bir başka yolu da 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim merkezini aramaktır.

GUNCEL yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 8444’e kısa mesaj göndererek güncel borç durumunuzu kontrol edebilir böylece harcamalarınızı ve ödeme durumunuzu planlayarak takip edebilirsiniz.

Bank O’Card sahipleri ayrıca Shuttle hizmetlerinden de yararlanabilirler. Bank O’Card sahipleri, Secure Drive ile kaliteli bir yolculuğu İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanında, Antalya Ankara ve İzmir’deki havalimanlarında yapabilirler. Ayrıca Shuttle hizmetleri Bank O’Card’a özel fiyatlarla düzenlenir. Shuttle hizmetleri için Bank O’Card sahipleri özel rezervasyon yapabilir ve fiyat listesi ile detaylı bilgileri online olarak kontrol edebilirler.

Odeabank Bank O’Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank Bank O’Card kredi kartı başvurusu yapabilmek için, öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz linkten başvurusunu yapmak istediğiniz Odeabank kredi kartlarından birini seçmeniz gerekir. Online olarak verilen linkten başvuru yapılabilir. Bunun dışında SMS aracılığı ile Odeabank Bank O’Card başvurusu yapılabilir. BANKO yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı 8444’e göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Odeabank İnternet şubesi ve mobil şubeyi de Bank O’Card başvurusunu yapmak için kullanabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu merak ediyorsanız, bunu internet ve mobil şubelerden de takip edebilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top