TEB Banka Kartları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızda büyük yer kaplayan sistemlerden birisi de kart sistemleridir. Kart sistemleri ise kendi içinde birçok alana ayrılmaktadır. Bunlardan bazıları kredi kartı bazıları da banka karttıdır. Banka kartları ile banka kartınızın olduğu bankada mevcut kartınızda ne kadar bakiye olduğunu, para yatırma, para çekme vs. gibi işlemlerinizi ilgili banka ATM’sinden veyahut ortak ATM’lerden öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında ise banka kart hizmeti sunan bankalardan birisi olan TEB banka kartları hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

TEB Banka Kartları Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine herhangi bir TEB ATM’sinde veya ortak ATM’lerden yurtiçi ve yurtdışı herhangi bir yerden para çekme, para yatırma gibi ihtiyaçları karşılamak amacıyla sunduğu kartlardır. Banka kartı ile yanınızda yüklü miktarda para taşıma riski almaksızın dilediğiniz miktarda dilediğiniz zaman nakit çekimler gerçekleştirebilirsiniz. TEB banka kartları ise Klasik TEB Banka Kartı, TEB Ekranlı Banka Kartı ve TEB Visa Platinum Banka Kartı olmak üzere 3 ayrı banka kartından oluşmaktadır.

Klasik TEB Banka Kartı Ne İşe Yarar?

Tüm klasik banka kartları ile aynı özellikleri taşıyan bir banka kartıdır. Para çekme, para yatırma, internet üzerinden alışveriş, BKM Express ile alışveriş vs. gibi özellikleri mevcut olduğu gibi bunların yanı sıra TEB banka kartları haftasonu sinema veya tiyatro biletlerinize % 50 indirim sağlamaktadır. TEB Klasik Banka Kartı bilet indirim koşulları ve diğer ayrıcalıklar için aşağıdaki bağlantıdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Klasik TEB Banka Kartı İçin TIKLAYINIZ!

TEB Ekranlı Banka Kartı Nedir?

Teknolojik açıdan son derece güvenli bir banka kartı olup TEB internet şubesine ve CEPTETEB WAP şubesine girişlerde kullanılan kartın ön yüzünde dokunmatik klavye ve bir LCD ekran bulunan TEB banka kartlarındandır.

Özellikleri ise şu şekildedir;

  1. TEB internet şubesine ve CEPTETEB WAP şubesine girişlerde tek kullanımlık şifre üretir.
  2. Yurtiçinde herhangi bir ATM’den yurtdışında ise Electron, Plus, Maestro ve Cirrus amblemi bulunan ATM’lerden para çekimi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Yurtiçi ve yurtdışında Maestro ve Cirrus amblemi bulunan herhangi bir yerden güvenli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Ekranlı Banka Kartı İçin TIKLAYINIZ!

TEB Visa Platinum Banka Kartı Nedir?

TEB banka kartları ile birçok özelliği aynı olan, bunun dışında birkaç ekstra ayrıcalığı bulunan bir TEB banka kartıdır. Bu banka kartı ile konut, yol yardım, asistanlık ve concierge hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. TEB Visa Platinum banka kartının nakit para çekme limiti ise 3.000 TL’dir.

TEB Visa Platinum Banka Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz