TEB ESNAF KREDİSİ

DENİZBANK ESNAF KREDİSİ

Esnaflık iş kolu üzerinde varlık göstermek günümüz şartlarında pek kolay olmamaktadır. Ay sonu giderleri artan vergi masrafları fatura gibi birçok etken esnaflığı etkilemektedir. Bu sebep yüzünden bankalar esnaf kredisi ya da diğer adıyla kobi kredilerini aktif hale getirmişlerdir. Bu krediyi kullanıcılarına sunan banka kuruluşlarından biri de TEB’tir. TEB, esnaf kredisi ile uygun faiz ve vade oranlarını ve geri ödeme kolaylığı gibi birçok özelliği kredi kullanan vatandaşlarına sunmaktadır. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda paketler halinde olan TEB esnaf kredisini açıklayacağız.

TEB Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Spot Krediler

Spot kredide faiz oranı kredi kullanım zamanında belirlenir bu yüzden piyasadaki değişimden etkilenmezsiniz ve bu kredide faiz ve ana para tahsilatı vadenin sonunda ödenir. TEB esnaf kredisinin en önemli özellikleri arasında yer alan bir diğer özellik kredi vadesinin hafta, ay, hatta günlük olarak belirlenmesidir. Bu kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak için TEB şubelerine uğramanız gerekmektedir.

  • Rotatif Krediler

Rotatif kredi TL endekslidir. İşyerlerinin işleme gereksinimi duydukları ham madde veya üretim giderleri gibi işlemlerin giderlerinde kullanacakları kısa süreli nakit para desteğini karşılamak amacı ile kullandırılır. TEB esnaf kredisinin faizi, vadesi, teminattı o gün ki piyasanın koşullarına göre belirlenir. Rotatif kredi ile ilgili detaylı bilgi almak için TEB’e uğramanız yeterlidir.

  • Taksitli Ticari Kredi

Taksitli ticari kredi sayesinde firmanızın ya da işyerinizin her türlü ihtiyacını karşılayabilirsiniz. TEB esnaf kredisinde sabit ve eşit taksit imkanı ya da nakit akışınıza uygun olarak esnek geri ödeme imkanı mevcuttur. TL veya döviz para cinsine endeksli olarak kullanma şansı mevcuttur. Ayrıca 48 ay vade imkanı da bu kredide sizleri beklemektedir. TEB ticari taksitli kredi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için TEB şubelerinde müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz.

  • Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat hesabı sayesinde vadesiz mevduat hesabınızda kullanabileceğiniz paranız olmasa bile fatura, çek kısaca herhangi bir ödemenizi kolay bir şekilde halledebilir, anlık nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Faizi ise kullandığınız gün kadar ay sonunda hesaplanır ve tahsil edilir. TEB esnaf kredisi türü ile ilgili bilgi almak için TEB şubelerine uğrayınız.

  • Döviz Kredileri

Döviz kredisi, ihracat yapan firmalar için ihracata hazırlık amacıyla kullandırılır. En az 18 ay vade şansı bu kredi türünde kullanıcılarına verilmektedir. TEB esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar TEB şubelerine uğrayabilir.

  • Dövize Endeksli Kredi

Dövize endeksli kredi tahsis edilme aşamasında herhangi bir döviz cinsine endekslenerek Türk Lirası olarak kullandırılır ve ihracat ettiğiniz ürün taahhüdü içermemektedir. Dövize endeksli TEB esnaf kredisi hakkında bilgi almak için TEB şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

  • İhracat Kredileri

İhracat kredisi ihracat ve ihracat sayılan malların satış ve teslimleri söz konusunda döviz kazandırıcı faaliyetlerin kredisi amacıyla TL cinsinden kullandırılır. TEB esnaf kredisi hakkında detaylı bilgi almak için TEB şubelerine uğrayınız.

  • İştira/İskonto Kredileri

İştira/iskonto kredileri vadesi dolmuş ya da günü gelmemiş olan senetleri nakit paraya çevirmenize olanak sağlamaktadır. TEB esnaf kredisi hakkında daha detaylı bilgi için size en yakın TEB şubelerine başvurunuz.

  • İşyeri Destek Kredisi

İşyeri destek kredisi ile yeni bir işyeri almak artık çok kolay. Bu kredi sabit eşit taksit ya da firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme planı çıkarmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca TL veya döviz cinsinden kullanma şansına sahipsiniz ve uzun vade imkanı da bu kredide sizleri beklemektedir. TEB esnaf kredisi hakkında daha fazla bigi için TEB şubelerine uğrayınız.

  • İşyeri Yenileme Kredisi

İşyerinizde yenileme yani restorasyon yapmak istiyorsanız işyeri yenileme kredisi size göre oldukça uygun şartlar sunmaktadır. Normal taksitli bir krediden daha düşük faiz oranıyla kullanabilme şansına bu kredi sayesinde sahip olacaksınız. 36 ay vade imkanı, TL veya döviz cinsinden kullanma imkanı da bu kredide mevcuttur. Geri ödeme işleminde ise sabit eşit taksit ya da nakit akışınıza uygun bir biçimde esnek geri ödeme imkanı da bu kredide sizlerle. Bu kredi hakkında daha fazla bilgi almak isteyen vatandaşlarımız TEB şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşmelidirler.

İşte yukarıda da bahsettiğimiz gibi TEB esnaf kredisi içinden size uygun olan paket dahilinde kredinizi alabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz krediler hakkında detaylı bilgi TEB şubelerinde verilmektedir.

TEB Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top