TEB KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

TEB BANKA KREDİLERİ

Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan biriside Türkiye’nin köklü bankalarından olan Türkiye Ekonomi Bankası’dır. Bu yazımızda sizlere TEB kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve TEB kredi kartı başvuru sonucu nasıl sorgulanır konuları hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kredi kartı başvurularında alternatif seçenekler sunan bir bankadır. Kredi kartı başvuru işlemi için herhangi bir TEB şubesine gidip müşteri temsilcisinden başvurmak istediğiniz kredi kartı tipini talep ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ya da Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine ve müşteri adaylarına sunmuş olduğu online kredi kartı başvuru sistemi ile internet aracılığı sayesinde kredi kartı başvuru işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere internet aracılığı ile TEB kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığını anlatacağız. Fakat öncelikle sizlere bu işlem için vermiş olduğumuz Türkiye Ekonomi Bankası’nın resmi internet sayfası olan bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

tebb

TEB kredi kartı başvuru işlemi internet aracılığı ile yapılmak istendiğinde görselin en üst kısmında çember içerisine aldığımız gibi 4 sayfalık bilgilerin istendiği bir sistemden oluşmaktadır. Yukarıdaki görselde sizlere semboller ile gösterdiğimiz her alanı eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir ve geçerli sayfadaki bilgilerinizi doldurduktan sonra “Devam” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Sizden istenen bilgileri tıpkı bu görseldeki gibi ilgili alanlara, her sayfada eksiksiz bir şekilde girdiğinizde işlemlerin sonunda kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Türkiye Ekonomi Bankası tıpkı kredi kartı başvurusunda olduğu gibi TEB kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinde de alternatif seçenekler sunmaktadır. Herhangi bir TEB şubesinden başvurunuz hakkında detaylı bilgi sahibi olacabileceğiniz gibi internet aracılığı ile de bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet aracılığı ile TEB kredi kartı başvuru sonucu işlemini gerçekleştirmek için öncelikle sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız

teb3

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • 11 haneli T.C kimlik numaranızı giriniz.
  • Cep telefon numaranızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu giriniz.
  • “Devam” butonuna tıklayınız. “Devam” butonuna tıkladıktan sonra başvuru yaptığınız kart tipini seçiniz. Kart tipini seçtikten sonra tekrar “Devam” butonuna tıkladıktan sonra TEB kredi kartı başvuru sonucu sorgulamanızı yapmış olacaksınız.

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top