TEB PATRON KART

TEB KREDİ HESAPLAMA

Birçok iş dalında olduğu gibi esnaflarımız da ödemelerinde, aldığı malların fatura ödemelerinde, ihtiyaçlarını karşılamak için nakit ihtiyacı gibi birçok alanda mali sıkıntı çekebilmektedirler. Alacaklarını karşılayamayan ve günü gelen ödemeleri yapmak isteyen esnaflarımız günümüzde en çok başvurulan kredi alma yöntemini kullanabiliyorlar. Ancak kredilerin de işyerleri için olumsuz yönleri vardır. Çekilen kredilerin faiz oranlarının yüksek olmasından dolayı ve belirli limitlerde alınan kredilerin işletmeleri aşacak tutarda olacağı için işyeri sahipleri bu tür kredileri tercih etmeyi istemezler. Bu tür durumlardan kurtulmak ve esnaflara nefes aldırmak için TEB bir kart geliştirmiştir. Bu kart TEB Patron Kart olarak adlandırılmıştır.

TEB (Türk Ekonomi Bankası) ülkemizin en köklü bankalarından biridir. Cumhuriyet döneminde bölgesel bir banka olarak kurulmuş olsa da sonraki yıllarda ülke çapında hizmet veren özel bir banka haline gelmiştir. Hizmet alanlarını geliştiren banka halktan tüm kesime hitap edecek yenilikler ve ürünler tasarlayarak müşteri yelpazesini genişletmeyi amaçlamıştır. Kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık, kobi bankacılığı gibi ana alanlarda hizmet veren banka, bunların yanında esnaftan çiftçiye, memurdan emekliye kadar birçok alt ürünle müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmıştır. Bu ürünlerden birisi de TEB Patron Kart olarak göze çarpmaktadır.

TEB Patron Kart Nedir?

TEB Patron Kart, esnafların kredi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uzun vadeli ödemeleri yapmalarına yardımcı olan ayrıca günlük harcamalarda kredi kartı olarak da kullanılabilen ayrıcalıklı bir manyetik karttır. Bu karttan yalnızca esnaf vatandaşlar yararlanabilirler.

Patron Kart özelliklerini sayacak olursak, eşit taksitli kredi özelliği ile finansal ihtiyaçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Sezon ödemeli kredi özelliği sayesinde ait olduğunuz sektöre ait özel olarak sunulan ödemesiz dönemler sayesinde kredinizde ödeme kolaylığı sağlar. Bununla birlikte Business Kart özelliği ile de yurtiçi ve yurtdışı harcamalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca kart üzerinden otomatik talimat vererek fatura, BAĞ-KUR ve SGK borçlarınızı da ödeyebilirsiniz. Karta sahip olmak için herhangi bir banka şubesine giderek başvurmanız yeterli olacaktır. Esnaf olduğunuzu gösteren belgelerin yanı sıra, kefil bilgileri ya da tapu fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi başlıca belgeler yardımıyla TEB Patron Karta sahip olmak için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

TEB Patron Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top