TEB SADE CARD

TEB SADE CARD

TEB Sade Card için siz değerli okurlarımıza bu yazımızda Sade Card hakkındaki bütün gerekli ve detaylı bilgileri verip, başvuru işlemini nasıl ve nereden gerçekleştireceğinizi anlatacağız.

TEB Sade Card Nedir, Ne İşe Yarar?

Sade Card, kart ücreti alınmadan kullanılabilen bir kart türüdür. Sade Card yurtiçinde ve yurtdışında olmak üzere bütün pos cihazlarında kullanılabilir. Sade Card ile yapacağınız cep telefonu, akaryakıt ve yemek dışındaki tek çekim alışverişlerinizi taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. 3, 6, 9 taksite bölünüp 30, 60 veya 90 gün tercih seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Ancak tek çekim alışverişlerinizde taksitlendirme işleminden yararlanabilmek için belirli bir faiz ödemeniz gerekmektedir. Bu faiz taksitlerinize eklenecektir.

TEB Sade Card’ın diğer bir avantajı; haftaiçi yapılan alışverişleriniz ve haftasonu gideceğiniz sinema veya tiyatro biletinizin % 50’si Sade Card kullanıcısı olarak size hediye edilecektir. Haftaiçi yaptığınız toplam alışveriş miktarınız 100 TL ve üzeri olduğunda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Diğer bir özellik ise Sade Card’ınızı vadesiz hesabınıza bağlayarak bu kredi kartınızı bankamatik kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bankamatik kartının bütün özelliklerini bu kart ile de yapabilirsiniz. TEB ATM’lerinden para çekebilir, bakiye sorgulayabilir, EFT veya havale işlemlerini Sade Card kredi kartınız ile kolayca yapabilirsiniz.

TEB Sade Card Nasıl Alınır?

Sade Card başvurusu için herhangi bir TEB şubesine gitmeniz gerekmektedir. TEB’in birçok kartında internet başvuru bulunmaktadır. Ancak bu kart için internet üzerinden başvuru yapılmamaktadır. Ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bir bağlantı adresini yazımızın sonunda sizlere vermiş bulunmaktayız. Bu bağlantı adresine tıklayarak TEB resmi sayfası olan, aynı zamanda sizi Sade Card bölümüne götürecektir. Bu sayfa üzerinden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvuru için sizden sadece kimlik bilgileriniz ve cep telefonu numaranız istenecektir. Başvuru formunu doldurmak oldukça kolay bir işlemdir. Başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru formunu teslim edip kartınızı aldıktan sonra, hemen Sade Card’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB Sade Card Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top