TEB TMO Kart

TEB KREDİ HESAPLAMA

Türk Ekonomi Bankası ülkemizde yapmakta olduğu birçok alanda devam eden yüksek kalite hizmetlerini kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık, kredi kartı hizmetleri, kobi bankacılığı gibi ana başlıklarda sıralayabiliriz. Ayrıca sigorta ve emeklilik hizmetleri, mevduat yatırım hizmetleri, kredi hizmetleri gibi daha birçok alt ürün programları ile halkın hemen hemen her kesimine hitap ederek prestijli büyük bir banka olma özelliğini de korumaktadır. Ayrıca bu hizmetlerini sınır şehir köy dinlemeden çiftçi ve tarım üreticilerine kadar indirgemiştir. Bu sınıfta yer alan milyonlarca vatandaşımızın üretim hareketlerine destek vermek ve nakit ihtiyacı olsun, mali durumlarda çekilecek sıkıntılar olsun birçok finansman ihtiyacında imdada yetişen büyük bir banka olma özelliğini korumaktadır. Her an geliştirme içerisindedir. Bu bağlamda çiftçiler için kullanıma sunulan birçok ürünün yanı sıra, her yerde kullanımı aktif olan günümüzün en aktif alışveriş araçları olarak göze çarpan kredi kartları anlamında hizmet sunmuştur. Bu kartları TEB Harman Kart ve TEB TMO Kart olarak öne çıkmaktadır. Bu yazımızda TEB TMO Kart hakkında ayrıntılı bilgi ve avantajları hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

TEB TMO Kart Nedir? Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

TEB TMO Kart, tarım üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankanın harman kart ile birlikte aynı kesimde yer alan vatandaşların, üretim yaparlarken finansman destek sağlayan kullanışlı bir araç olarak tasarladığı ürünüdür.

TEB’in çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak kartı TEB TMO Kart ile TMO ürün alım birimlerine ürün teslimi esnasında zorluk çekmeden ürün bedellerinizi TEB’deki hesabınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bu karta sahip olan müşteriler TEB ATM’lerinden yılın her günü istedikleri saat nakit çekebilmektedirler. TMO Kart Master Card ve Visa sistemleriyle uyumlu olduğu için bu sistemleri kullanan diğer bankamatiklerden de para çekme işlemlerini yapabilirler. Bankanın tüm çiftçilere sunduğu bu ayrıcalıklı hizmeti almak ve karta dair daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için yapmanız gereken en yakınınızda yer alan TEB şubesini ziyaret etmenizdir. Kart başvuru işlemini yapmanız için gerekli birkaç belgeye ihtiyacınız olacaktır. Tarım üretimi yaptığınızı gösteren belgelerin yanı sıra gelir belgesi gibi temel kart başvurusu esnasında gerekli olan belgeleri tamamlamanız gerekebilir. Bu belgeler hakkında da ayrıntılı bilgileri banka şubelerinden ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

TEB TMO Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top