TEB WORLDCARDLAR

TEB World Cardlar

Kart sistemi ile topluma sunulan kredi kartı tipleri gün geçtikçe artmakta ve her kredi kartının müşteriye kattığı avantajlar da arttırılmaktadır. Birçok banka müşterilerine farklı tiplerde kredi kartı sunmaktadır. TEB, kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisidir. Bu yazımızda ise Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu TEB World Cardlar hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

TEB World Cardlar Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası World Card tipi olarak müşterilerine hizmet sunmaktadır ve TEB World Cardlar şu şekildedir;

 1. TEB WorldCard
 2. TEB Gold WorldCard
 3. TEB Platinum WorldCard
 4. TEB Titanium WorldCard
 5. TEB World Signia MasterCard
 6. TEB WorldCard Altın Yıllar
 7. TEB World Profesyonel Kart
 8. TEB World Sanal Kart’tır.

TEB WorldCard

Alışverişlerinizi taksitli yapabildiğiniz, nakit avans ile nakit çekim yapabildiğiniz, alışverişlerinizde world puan kazanabildiğiniz, kredi kartınız ile banka kartı işlemleri yapabildiğiniz, fatura ödemelerini otomatik ödeme talimatı verebildiğiniz, harcama sözü vermeniz dahilinde 500 TL’ye kadar bonus kazanabildiğiniz ve sinema veya tiyatro biletlerinde indirim kazanabileceğiniz TEB World Cardlardan bir tanesidir.

TEB Gold WorldCard

TEB World Cardlar ile aynı özellikleri taşıyan buna ilave olarak avans miles özelliği bulunan bir kredi kartıdır. Avans Miles ile dilediğiniz uçak firmasından gerekli koşulları sağlamanız durumunda ücretsiz uçak bileti sahibi olabilirsiniz.

TEB Platinum WorldCard

TEB Gold World Card ile aynı özellikleri taşıyan TEB WorldCardlar’ından bir diğeridir. Tek avantajı daha fazla world puan kazandırmasıdır.

TEB Titanium WorldCard

TEB World Cardlar’ın özelliklerini taşımasından ayrı olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok ekstra özellik bulunduran bir kredi kartıdır.

Ekstra özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Restaurant ve eğlence harcamalarınıza 100 TL’ye varan % 10 Worldpuan kazandırır.
 2. Havaalanı otoparklarında % 50 indirim sağlar.
 3. Havaalanı shuttle hizmeti sunulmaktadır. Yani evinizden havaalanına, havaalanından evinize özel şoförlü araç ile seyahatiniz gerçekleştirilmektedir.
 4. Sinema ve tiyatro biletlerinde % 50 indirim sağlanmaktadır.
 5. 100 TL ve üzeri yurtiçi ve yurtdışı alışverişleriniz de 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

TEB World Signia MasterCard

Bu kart sahiplerine yurtiçi ve yurtdışında özelleştirilmiş bankacılık hizmetleri sunulmaktadır ve aynı zamanda TEB World cardlar ile aynı özellikleri taşımaktadır. Bu kart ile birlikte gönderilen Priority Pass kart ile dünyanın herhangi bir havaalanında VIP salonlardan yararlanabilirsiniz.

TEB WorldCard Altın Yıllar

Diğer TEB World Cardlar ile aynı özellikleri taşıyan bir kredi kartıdır. Müşteri bazlı olarak verilmektedir.

TEB World Profesyonel Kart

Diş Hekimi, doktor, muhasebeci, mimar, avukat, hakim, mali müşavir, savcı, noter ve eczacı mesleği ile uğraşan kişilere sunulan TEB World Cardlar’ı ile aynı özellikleri taşıyan, limitleri farklı bir TEB kredi kartıdır.

TEB World Sanal Kart;

TEB World ardlar’ı ile aynı özelliği taşımasının yanında fiziksel bir kart olmayıp sanal bir karttır. SanalKart mantığı taşıyan yani internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanılır. Limit müşterinin belirlediği miktardadır.

TEB World Sanal Kart Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top