TEB Yıldız Priority Kart

Her vatandaş artık cebinde, cüzdanında mutlaka bir kredi kartı ile dolaşır. Çünkü kredi kartı kullanımı günümüzde artış göstermiştir. Siz vatandaşlar olarak da kendinize en uygun ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek kolay bir şekilde kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Oldukça çeşitli kredi kartları vardır ki vatandaşlar en uygun ödeme seçeneğinin bulunduğu kartı tercih edebilir, alışverişlerinde kolaylıkla kullanabilir. Sizler de kendinize göre bir kredi kartı sahibi olabilir, alışverişlerinizi daha karlı ve de daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz. TEB Yıldız Priority kart ile sizler en küçük alışverişlerinizi bile en avantajlı hale dönüştürebilirsiniz. Her vatandaş bu karta sahip olabilir, kartın sağlamış olduğu fırsatlardan yararlanabilir. Şimdi ise sizlere Yıldız Priority kartın tanımlamış olduğu özelliklerden bahsedeceğiz. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

TEB Yıldız Priority Kartın Sağlamış Olduğu Fırsatlar Nelerdir?

Sahip olabilecek olduğunuz avantajları bizler sizin için düşündük ve de derledik. Öncelikle sizlerin bir TEB Yıldız Priority kartınız varsa her alanda bir sıfır öndesiniz. Çünkü bu kart ile gerçekleştirecek olduğunuz yurtiçi ve de yurtdışı seyahatlerinizde eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu kredi kartı bonus kredisi bakiyenizin yarısını veya varlık toplamınızı bir aylık olarak mevduatlandırmıştır. Sizlerin sahip olduğu diğer en büyük avantajlardan biri ise bu kart ile seyahat yapabiliyor olmanızdır. Her yerde alışverişlerinizde dilediğiniz şekilde taksitlendirebilecek olduğunuz bu kart, vatandaşlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu kart kullanıcılarından yıllık kart ücreti almaktadır. Yıldız Priority kart sizlerden yıllık ücret olarak 120 TL tahsil etmektedir.

TEB Yıldız Priority Karta Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?

Artık günümüzde kredi kartı başvurusu yapmak öylesine kolaylaşmıştır ki istediğiniz kredi kartının başvurusunu kolayca yapabilirsiniz. TEB Yıldız Priority kartın başvurusunu yapabilmek için cep telefonunuzu kullanmanız yeterli olacaktır. ”YILDIZ” yazıp 4663 mobil servise göndermiş olduğunuz tek bir mesaj ile kartınızın başvurusunu gerçekleştirmiş olacaksınız.

TEB Yıldız Priority Kart İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz