Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Taksit olanakları sayesinde ihtiyaçların uygun ödeme seçenekleri ile alınması mümkün olmaktadır. Kredi kartlarının taksitleri kadar kampanyaları ve avantajları da onları çekici hale getirmektedir. Bankalar müşterilerine yenilerini eklemek için her yıl kredi kart kampanyalarını yenilemekte ve yeni kredi kart türleri oluşturmaktadır. Bu süreçte en önemli nokta müşterinin ilgisi doğrultusunda kartlar oluşturmaktır. Yapı Kredi bankası da bu politikayı izleyen en köklü bankalardan biridir. Sunduğu taksit imkanları, kampanyaları ve her kesime uygun yapıdaki kredi kartı seçenekleri ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Yapı Kredi ‘nin kredi kartları arasında yer alan Adios Kart’ın müşterilerine sunduğu imkanları, kampanyaları ve başvuru sürecini sizler için derledik.

Yapı Kredi Adios Kart’ın Sunduğu Özellikler Nedir?

Yapı Kredi Bankası kredi kartları avantajları ile her yıl kendinden söz ettiren bankalar arasındadır. Birçok kredi kartı türünün olmasının yanı sıra özellikle Adios Kredi Kartı ile öne çıkmakta. Adios Kredi Kartı en çok seyahat planlamalarında sunduğu avantajlar ile dikkat çekmektedir. Sık sık seyahat eden, seyahat ederken hem fırsatları kaçırmak istemeyen hem de indirimler kazanmak isteyen müşteriler için özellikle oluşturulmuş bir kredi kartıdır.

Adios Kredi Kartının avantajları arasında indirimli uçak biletleri, indirimli konaklama, avantajlı tur paketleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Söz konusu paketler hem yurt içinde hem yurt dışından olabilmektedir. Her yıl yenilenen kampanyaları ile Yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. Güncel kampanyaları görmek için yazının sonunda  yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Adios Kart ile yurt dışı seyahatlerinizde ayrıca poliçe almanıza gerek kalmaz. Adios Kart ile yurt dışı seyahatlerinizde geniş kapsamlı sigorta fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz. Bir diğer avantaj ise Shuttle özelliğidir. Ankara, İstanbul, Adana , Antalya, İzmir, Giresun ve Şanlıurfa Havalimanı transferlerinde kart sahiplerine özel olarak sunulan shuttle hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hizmet kapsamında evinize özel şoför aracılığı ile gidebilirsiniz. Ayrıca online olarak yapacağınız rezervasyonlarda %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Adios Kart sahipleri, yurt dışı ve yurt içi sosyal etkinliklerde, tıbbi konularda, acil durum gibi birçok konuda Yapı Kredi Asistans Hizmetleri’nden yararlanabilir. Adios kart ile indirimler asla bitmez. Kart sahipleri birçok ildeki otobüs şehir içinde faaliyet gösteren hatlarda kredi kartlarını kullanabilirler. Sunduğu avantajları her ay güncelleyen Yapı Kredi Adios Kredi Kartı ile daha birçok alanda indirim ve hizmet sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi Adios Kredi Kartının sunduğu diğer hizmet alanları için, yazının sonunda bulunan linkleri inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’nin Adios Kredi Kartı’nın sunduğu imkanları yukarıda özetledik. Adios Kredi Kartı, indirim, avantaj ve fırsatlarını sürekli güncellediği için kart sahiplerinin Yapı Kredi resmi sitesini takip etmesinde fayda var. Aynı zamanda bu avantajlardan SMS ile de haberdar olabiliyorsunuz. Peki Yapı Kredi Adios Kredi Kartı’na başvuru nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapmak için temelde iki yöntem bulunuyor. Bunlardan en kolay ve zahmetsiz olanı internet üzerinden başvuruda bulunmak. Hem zamandan kazandıran hem de son derece pratik olan Yapı Kredi Kredi Başvuru sayfası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yazının sonunda yer alan Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvuru Sayfası isimli başlığa tıkladıktan sonra başvuru sayfası açılacaktır. Burada öncelikle kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise telefon, seçtiğiniz kredi kartı türü ve diğer istenilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Son olarak başvur sayfasında sözleşmeyi okuyup onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra başvurunuz incelemeye alınacak ve uygun görülmesi takdirde hemen işlemler başlayacaktır. Başvuru bittikten sonra kredi kartı başvurunuz hangi durumda olduğunu görmek için Kredi Kartı Başvuru Sorgulama bölümünü takip edebilirsiniz.

Başvuru diğer bir yöntem ise size en yakın Yapı Kredi Bankası’na kredi kartı için bizzat başvuruda bulunmanızdır. Adios Kredi Kartı için yetkililer ile bizzat görüşerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Aşağıdaki linkler aracılığı ile Adios Kart fırsatları, özellikleri ve diğer Yapı Kredi kartları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvuru Sayfası başlıklı linkten başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Fırsatları İçin Tıklayınız

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Özellikleri İçin Lütfen Tıklayınız

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Başvuru Sayfası İçin Lütfen Tıklayınız.

Scroll to Top