Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Limit Arttırma

musteri limiti

Kredi kartları hayatımıza girdiği günden beri alışverişlerimizin en önemli unsuru haline gelmişlerdir. Sundukları taksit seçenekleri ile kredi kartları, ödeme kolaylığı sunarak aynı anda birden fazla ihtiyacı karşılayabilmemizi sağlamaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren banklar, birçok özellik ve çeşitte kredi kartları sunmaktadır. Kredi kartlarının limitleri, özellikleri, taksit ve puan oranları kartların özelliklerine ve bankanın politikasına göre farklılık göstermektedir. Çeşitli sebeplerden dolayı zaman zaman kredi kartlarının limitleri vatandaşlara yetmemektedir. Bu sebeple bankalar yıl içinde hali hazırda bulunan kredi kartlarının limitlerini kişinin istemesi doğrultusunda limitlerini yükseltebilmektedir. Bu yazımızda Yapı Kredi Adios Kart’ın özelliklerinden ve limit yükseltme işlemlerinin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

Yapı Kredi Adios Kart’ın Özellikleri Nelerdir?

Yapı Kredi, ülkemizde en çok kullanılan bankalar arasında yer almaktadır. Kendini kanıtlamış banka politikaları ve sunduğu avantaj ile ülkemizde kredi kartı denildiğinde akla ilk gelen bankalar arasında yer almaktadır. Adios kart, bankanın öne çıkan kart çeşitlerinden biridir. Kartın hedef kitlesi içinde özellikle sık sık seyahat eden ve seyahat etmeyi daha avantajlı hale getirmek isteyen  kişiler yer almaktadır. Sunduğu indirimler ve ayrıcalıkların yanı sıra sunduğu limitler ile de dikkat çekmektedir.

Adios Kredi Kartının avantajları arasında indirimli uçak biletleri, indirimli konaklama, avantajlı tur paketleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Söz konusu paketler hem yurt içinde hem yurt dışından olabilmektedir. Her yıl yenilenen kampanyaları ile Yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesinden takip edilebilir. Kartın sunduğu ayrıcalıklar sürekli yenilenmektedir. Bu bakımdan kampanyaların SMS ve internet sitesi yolu ile takip edilmesi son derece faydalı olacaktır.

Kart ayrıca yurt dışı seyahatlerde ekstra poliçe almayı ortadan kaldırmaktadır. Kart sayesinde müşteriler kapsamlı sigorta imkanları sunmaktadır. Sunduğu bir diğer imkan olan Shuttle özelliği ile Ankara, İstanbul, Adana , Antalya, İzmir, Giresun ve Şanlıurfa Havalimanı transferlerinde kart sahiplerine özel olarak araç temin edilmektedir. Araç sayesinde havalimanından gideceğiniz yere kadar konforlu bir seyahat elde edilmesi mümkün olmaktadır.  Online olarak yapılan rezervasyonlarda %30 indirim imkanlarının yanı sıra birçok otobüs şirketinden çeşitli indirimlerde kart sahiplerinin olmaktadır.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Adios Kart limitin müşteriler istedikleri gibi arttırabilme hakkına sahip. Limitleri arttırmada ve kart çıkarma işlemleri sırasında müşterinin gelir durumu son derece önemlidir. Yapı Kredi müşterilerine, birden fazla kart olması durumunda tek limit üzerinden tüm kart limitlerini yönetme imkanını vermektedir. Kartların hesap kesim tarihlerini değişik tarih aralıklarında seçerek ödeme planlarını müşteriler ,kendilerine en uygun şekilde yapabilmektedir.  Kredi kart limitleri müşteri limitleri ile eşitlenerek, müşteri limit tutarı dilendiği gibi kullanılabiliyor.

Limit arttırma işlemleri için gerekli belgeler arasında gelir beyanı ve iş-meslek bilgileri yer almaktadır. Güncel bilgiler ile birlikte müşteri limiti arttırma işlemleri ile ilgili değerlendirme talep edilebilmektedir. Limit arttırma taleplerinizi Yapı Kredi’nin İnternet Bankacılığından kolayca yapabilirsiniz. Bireysel internet şubesinden Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri yolunu izleyerek limit arttırma talebini kolaylıkla iletebilirsiniz. İnternet Şubesi’ne yazını sonunda yer alan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Limit arttırma işlemleri için SMS yolu ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Boşluk bırakarak, LIMIT, kredi kartı numarasının son 6 hanesini ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e SMS atabilirsiniz. Bunlar dışında limit arttırma işlemleri için banka şubelerine bizzat müracaat edebilir ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit arttırma işlemleri için aşağıdaki linkte yer alan Yapı Kredi resmi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 444 0 444

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İçin Lütfen Tıklayınız!

Yapı Kredi Adios Kart Limit Arttırma İşlemleri Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız!

Scroll to Top