Yapı Kredi Nuvo Nedir Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır

Yapı Kredi Nuvo Nedir Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren 50’den fazla banka bulunmaktadır. Bu bankaların bazısı yabancı sermayeli bazısı Türk bazısı ise hem yabancı hem de Türk sermayeli olarak hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe yer alan bazı bankalarımız ülke sınırlarını aşmış, yurt dışında yaşayan ya da bulunan Türk veya yabancı kişilere de hizmet vermektedir. İşte bu bankalardan biri de Yapı Kredi’dir. Yapı Kredi ülkemizde rağbet gören bankalardan biridir. Yapı Kredi uzman kadrosu ve tüm alanlarda hızlı hizmet vermesi ile fazlasıyla tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Neredeyse her ay yenilediği ürün ve kampanyaları ile müşterilerinin de memnuniyetini kazanmaktadır. Yapı Kredi promosyon çalışmaları ile de diğer bankalar içinde öne çıkmaktadır. Bireysel, ticari ve kurumsal alanda hizmet veren Yapı Kredi yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda reklamlarda duymaya başladığımız ve slogan olarak ”Tam Senlik” dediği Yapı Kredi Nuvo nedir ve Yapı Kredi Nuvo başvurusu nasıl yapılır bunlardan bahsedelim.

Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Yapı Kredi’nin yeni hizmetlerinden biri olan Nuvo; bankacılık sektörüne yeni bir soluk getirmek amacı ile hizmete sunuldu. Daha önce benzeri Finansbank tarafından yapılan ve müşterilerine ”enpara” olarak servis edilen hizmet gibi olan Nuvo Yapı Kredi kullanıcıları için geliştirildi. Teknolojinin gelişmesi ile insanlar dijital ortamda işlem yapmaya ve çoğunlukla internet bankacılığı kullanmaya meyillidirler. Dijital ortamlardan yapılan işlemler daha hızlı ve pratik olduğundan tercih ediliyor. Fakat internet bankacılığı ve mobil uygulamalar ile yapılan işlemlerde herhangi bir personel hizmeti almadığınız halde işlem ücretleri de ödüyoruz. Bu durum bazı müşterilerde memnuniyetsizliğe sebep oluyordu. Hatta bu konularda Yapı Kredi’ye şikayetler de yapılıyordu. Yapı Kredi müşterilerinin memnuniyetini kazanmak ve bu soruna çözüm olması adına Yapı Kredi Nuvo’yu geliştirdi.

Yapı Kredi Nuvo; kullanıcılarına şubesiz hizmet fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi Nuvo; Yapı Kredi’nin bankacılık hizmetlerinden internet bankacılığı ya da mobil uygulamaları kullanan ve şube kullanmayan kişiler için kendine özgü fırsatlara sahip şubesiz bankacılık sistemi olarak biliniyor. Yapı Kredi Nuvo kart sahipleri bu sistem ile ücretsiz olarak hızlı ve güvenli bir bankacılık hizmeti almaktadır. Yapı Kredi Nuvo kart sahipleri kredi kartı olmazsa bile Nuvo kartları kredi kartı olarak sayıldığı için internet üzerinden alışveriş yapabilirler.

 Yapı Kredi Nuvo Avantajları Nelerdir?

  • Yapı Kredi Nuvo sistemine kayıtlı Nuvo kart sahibi olan kişilerden yıllık kart aidatı veya işlem ücreti alınmamaktadır.
  • Yapı Kredi Nuvo sisteminden yapılan para transferleri için ( Havale, EFT ) işlem ücreti alınmamaktadır.
  • Yapı Kredi Nuvo kart sahiplerine düşük faizli kredi vermektedir.
  • Eğer acil olarak nakde sıkışırsanız; nakit avans çekebilme imkanı sağlamaktadır.
  • Müşteriler, nakit avans kullanımı durumunda Yapı Kredi internet bankacılığından esnek hesap sahibi olabilirler.
  • Nuvo kart kullanıcıları Yapı Kredi World kartın sağladığı World puan avantajından faydalanıyor. Nuvo kart ile yapılan tüm alışverişlerde World puan kazanabilir ve World anlaşmalı yerlerde bu puanları harcayabilirler.
  • Nuvo kart sahipleri Yapı Kredi ATM’lerinden diledikleri zaman nakit para çekebilirler. Üstelik çekilen nakit para için herhangi bir ücret alınmamaktadır.
  • Yapı Kredi Nuvo kredi kartı değildir. Standart bir bankamatik kartı olmasına karşın Yapı Kredi Nuvo ile anlaşmalı yerlerde kredi kartı yerine geçmektedir.

Yapı Kredi Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Nuvo sistemine kayıt olmak ve Yapı Kredi Nuvo kart sahibi olmak için Yapı Kredi’ye başvuru yapmanız gereklidir. Yapı Kredi Nuvo sistemi 18 yaşından büyük, bir Yapı Kredi hesabı olan ve internet bankacılığı kullanan herkesin başvurmasına imkan veriyor. Yapı Kredi müşterisi olmayan kişiler ise Nuvo kart için başvuruda bulunabilir. Yapı Kredi Nuvo kart başvurusu yapabilmek için 3 yol bulunmaktadır.

1- Yapı Kredi Nuvo başvurusu yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Aşağıda sizler için paylaştığımız linke tıklayarak Yapı Kredi Nuvo kart başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz.

2- İkinci yol ise Nuvo mobil uygulamasını indirmektir. Yapı Kredi Nuvo uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve üyelik işlemini tamamlayın. Bu sayede Yapı Kredi Nuvo sistemine başvurunuz tamamlanır.

3- Son yöntem ise Yapı Kredi Nuvo çağrı merkezlerinden başvuru hizmeti almaktır. Yapı Kredi Nuvo çağrı merkezi numarası; 0850 222 0555’dir. Bu numarayı arayarak Nuvo başvurusunu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Nuvo başvurusu yapıldıktan sonra başvuru sonucunuz olumlu ise Yapı Kredi tarafından bilgilendirmek için aranırsınız. Sizden istenen evrakları ve başvuru sözleşmesini 1 hafta sürede kurye ile Yapı Kredi merkezine göndermelisiniz. Gerekli evraklar karşılıklı imzalanıp onay verildikten sonra Yapı Kredi Nuvo kullanmaya hızla başlayabilirsiniz.

 Yapı Kredi Nuvo Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top