Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma

Bu yazımızda sizlere Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma konusunda bilgiler vereceğiz. Limit arttırma işleminin hangi yollar ile yapıldığından bahsedeceğiz. Limit arttırma konumuza geçmeden önce Taksitçi Kredi Kartı hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Nedir?

Taksitçi Kredi Kartı yurt içi ve yurt dışında kullanabileceğimiz bir kredi kartıdır. Bu kart ile mal ve hizmet alımlarında taksit yapılabilir, 100 TL ve üzerindeki peşin alışverişlerde belirli bir işlem ücreti ile 3 taksit yapma imkanı vardır. Üstelik taksit yapılan World Üye İş yerlerinde yapılacak taksitli alışverişlerde 9 aylık taksiti geçmeyecek şekilde 3’e varan ekstra taksit imkanları da sunmaktadır. Bu taksit imkanlarından ek taksit sayısına bağlı olarak belirlenmiş olan ücretler karşılığında faydalanabiliriz.

Taksitçi Kart kimler için veriliyor diye soruyorsanız alışverişlerini taksit kolaylıkları ile yapmak isteyenler için bulunamaz bir fırsattır. Taksitçi Kart limiti de taksitçi karta tahsis edilen limittir. Bu limit kartınız ile ister taksitli ister taksitsiz olsun yapacağınız harcamaların ve çekeceğiniz nakit miktarların toplamını belirlemektedir. Bu toplam limit aşılmaması kaydı ile alışveriş yapabilir ve nakit para çekebiliriz.

Taksitçi Kart limitlerinizi güncel olarak kendi Hesap Özet’inizden takip edebilirsiniz ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hizmet numarasını arayarak, Yapı Kredi internet şubesine giderek ya da Yapı Kredi ATM’lerinden öğrenebilme imkanları bulunmaktadır.

Taksitçi limiti arttırılır mı diye soracak olanlar için; güncel gelirinizi gösteren belge ile ve limit arttırma talebinizi içeren bir dilekçe ile herhangi bir Yapı Kredi şubesine uğrayarak başvuruda bulunabilir ya da 444 0 444 numaralı hizmet hattını arayarak telefon bankacılığından limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Ek kartlar için ayrı bir limit bulunmamaktadır. Ek kartlar ile yapılan harcamalar ve çekilen nakit miktarları, taksitçi kredi kartınızın limitine dahil olmaktadır. Yazımızda sizlere Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma konusunu ayrıntıları ile anlatmaya çalışacağız.

Yapı Kredi Müşteri Limiti

Yapı Kredide Müşteri limiti kullanılmaktadır. Eğer birden çok Yapı Kredi kartınız var ise müşteri limiti sayesinde hepsini tek bir limit üzerinden yönetmenizi sağlamaktadır. Bütün kartlarınız ile toplamda en fazla, müşteri limitiniz kadarı ile harcama yapabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Kartlarınızın hesap kesim tarihlerinde farklılaştırmalar yaparak ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Taksitçi kredi kartımızın limitini, müşteri limitimize eşitleyerek müşteri limitimiz tutarında gönlümüzce alışveriş yapıp kullanabiliriz. Sadece kredi kartı bilgilerimiz ile İnternet şubesine giriş yaparak taksitçi kart limitimizi müşteri limitimiz olarak kolay bir şekilde güncelleyebiliriz. Taksitçi Kartımızın limit işlemlerini internet sitesinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabiliriz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi için TIKLAYINIZ.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

Şimdi ayrıntıları ile Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma işlemi nasıl olur sizlere anlatacağız. Öncelikle ilk olarak sizlere en yakın Yapı Kredi şubesine giderek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu işlemi şubeye gitmeden 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan ya da SMS göndererek de en hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Limit Arttırma

Kredi kartı limitinizi 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığından yapacağım diyorsanız aradıktan sonra sırası ile 1-2-1 numaralarını tuşlayarak bu menüde talebinize en uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Limit arttırma talebiniz anında değerlendirilmeye alınacak, görüşmeniz sonunda güncellenmiş olan müşteri limiti ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

SMS ile Limit Arttırma

SMS yolu ile limit arttırmak istiyorum diyorsanız bu talepte bulunmak için; aralarında birer boşluk bırakmak sureti ile LIMIT yazıp boşluk bırakarak kredi kartı numaranızın son 6 hanesini ve yine boşluk bırakarak aylık net gelirinizi yazıp 4411’ e gönderebilirsiniz. (Örnek =LIMIT 654321 4321) Limit arttırma talebinizin değerlendirilebilmesi için SMS gönderilen cep telefonu numarasının müşteri bilgilerinin altında kayıtlı olması ve de gelir bilgilerinizin herhangi bir noktalama işareti olmaksızın sadece tam sayı şeklinde yazılması gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı ile Limit Arttırma

Ayrıca Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden kredi kartınız için limit arttırma talebinizi istediğiniz zaman kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Yapı Kredi İnternet şubesinden Kartlarım – Kart Hizmetleri – Limit İşlemleri adımlarını izleyerek limit işlemlerinizi hemen kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli Limit Arttırma Talimati

Düzenli limit arttırma yapmak istiyorsak bize en yakın Yapı Kredi şubesinden, Yapı Kredi internet şubesinden ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığından otomatik limit arttırma talimatı verebiliriz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Limit Arttırma işlemleri internet bankacılığı, telefon bankacılığı, SMS ve bizzat şubeye giderek halledilebilecek kolaylıkta işlemlerdir.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz