Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu

dds

Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında özel bankacılık denildiği zaman akla gelen ilk kuruluşlardan biri de yapı kredi bankasıdır.Müşteri odaklı politika sürdüren, halkın güvenini ve sevgisini kazanmış olan, kendini halka kabul ettirebilmiş olan yapı kredi bankası, Türkiye’nin dördüncü büyük bankası olmayı başarabilmiş özel bir bankadır. Amacı finans sektöründe lider olmak olan yapı kredi bankasının misyonu ise Uzun vadeli bir büyüme elde etmek ve  müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır. Yapı kredinin temel değerleri arasında özgürlük, adil olmak, saygı duymak, güven ve açıklık yer almaktadır. Yapı kredi bankasının stratejisi ise temel bankacılık faaliyetleri, güçlü ve sürdürülebilir karlılık, disiplinli maliyet yönetimi ve verimlilik artışlarının yanı sıra uzun vadeli ve üst düzey müşteri memnuniyetine odaklanan sağlıklı ve tutarlı büyümeye dayanır. Aynı zamanda yapı kredi kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde ve çevre, kültür sanat alanlarında çeşitli projelerde yer almaktadır. Yapı kredi bankası hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra Yapı Kredi Bankası’nın müşterileri için onlara çeşitli alanlarda farklı avantajlar sunmayı sağlaması için geliştirdiği world kredi kartına göz atalım.

The Banker’ın seçtiği, dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasına giren ilk ve tek Türk kredi kartı Yapı Kredi World kredi kartıdır. World kredi kartı kullanıcıları için sıradan kredi kartlarından farklı bir strateji belirlenmiştir. Öncelikle world kartın müşterilerine sunduğu avantajlarından bahsedelim. World Kredi kartı ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz, yalnızca Yapı Kredi world kredi kartı sahiplerine özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran birçok ayrıcalığa ve avantaja sahip olursunuz. Bi de bu yazımızda Yapı Kredi World Kredi kartı başvurusu hakkında bilgi verdik.

Yapı Kredi World Kartın Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi World kredi kartı başvurusu gibi bu karttan sağlanan avantajlar da önemlidir. Kazandığınız Worldpuan’larınızla istediğiniz her yerde her şekilde alışveriş yapabilirsiniz, emekliliğinize katkıda bulunabilirsiniz veya Worldcep sayesinde ücretsiz Turkcell TL/dakika alabilirsiniz. Aynı zamanda SMS ile TL paketi yükleyebilirsiniz. Yapı Kredi World kart sayesinde harcama yaptıkça kazandığınız bonusları kullanarak alışverişinizde cebinizden daha az para çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi telefon bankacılığından 444 0 444 numarasını arayarak veya Yapı Kredi bireysel internet şubesinden vereceğiniz world puan ile ödeme talimatıyla kartınızda biriken world puanlarınızı kredi kartı yıllık üyelik ücretinizi ödemek için kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, Worldcard’ınız ile EFT ve havale işlemlerinizi taksitle yapabilirsiniz. Hesabınızda para olmasa bile kredi kartınızdan Taksitli EFT ve Havale ile ödemelerinizi yapabilir, para gönderebilirsiniz. EFT ve havele işlemlerinizi gerçekleştirmek için İnternet Şubesi’nden veya Telefon Bankacılığı şifreniz ile Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi Worldcard’ınızla daha rahat ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz, ödemeleri yapmak için ise iş saatleri veya hafta sonu fark etmez. Dilediğiniz zaman ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödemeleri de gerçekleştirmek için yukarıda bahsedilen kanalları kullanabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizden world puan kazanırsınız.

Yapı Kredi World Kredi Kartına Nasıl Başvurulur? 

Peki Yapı Kredi world kredi kartına sahip olabilmek için yapılması gereken şeyler nelerdir ve Yapı Kredi World kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi World kredi kartı başvurusu yapabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Başvuruda bulunurken Yapı Kredi bankasının sizden talep etmiş olduğu bilgileri eksiksiz bir şekilde bankaya sunmanız gerekir. Yapı Kredi world kredi kartına sahip olmanın bir çok yolu var.

Size en yakın olan Yapı Kredi şubesine gidip başvurunuzu gerekli formları doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi World kredi kartına sahip olmanın bir diğer yolu da internet şubesidir.

Yapı Kredinin resmi internet sitesine girip önünüze başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterilerinin formu doldururken bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir aksi takdirde form kabul edilmeyecektir.

Yapı Kredi World Kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer alan ise, SMS yolu ile başvuru yöntemidir. Müşterilerin WORLD yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarasını yazdıktan sonra 4421’e kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Bu adımlar bütün operatörler için aynıdır. Başvuru işleminiz banka tarafından incelendikten sonra  en kısa sürede müşteriye geri dönüş sağlanmaktadır.

Yapı Kredi World Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Yapı Kredi World kredi kartının en önemli özelliklerinden biri de bonusun sadece peşin ödemelerde kazanılmamasıdır, yani taksitli alışveriş imkanını sunarken aynı zamanda bonus kazandırır. Alışverişlerinizde hem ödeme kolaylığını hem de bonus avantajını bir arada müşteriye sunar. Alışveriş yaparken hem rahat rahat ödeme imkanını sunar hem de bonus kazanma avantajından müşterisini mahrum bırakmaz.

Yapı Kredi World Kart kullanıcıları ihtiyaç halinde isterlerse nakit avans desteğini kredi kartı üzerinden kullanabilirler. Özellikle taksitli nakit avans uygulaması sayesinde kredi çekmenize gerek kalmadan küçük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Yapı Kredi bankasının sürdürdüğü müşteri odaklı politikası yaptıkları bütün işlerde kullanıcıları oldukça memnun ediyor. World kredi kartı için de geçerli olan bu durum, günümüzün yoğun ve tempolu yaşantısında hayat kolaylaştıran önemli materyallerden. Kimi zaman paraya bile ihtiyaç duymadan alışverişlerimizi gerçekleştirebileceğimiz veya harcamalarımızı yapabileceğimiz bir world kartınızın olması hem kafanızın hem de cebinizin bir nebze daha rahatlamasına sebep olur.

Scroll to Top