Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma

World kart limit artirma

Ülkemizde ürün ve hizmet alanında lider konumda olan, uzman ve çalışkan kadrosu ile sektörde önde gelen ve promosyon ile kampanya çalışmaları ile dikkat çeken bankalardan biri Yapı Kredi Bankasıdır. Yapı Kredi sektörde öncü bir banka olarak bünyesinde müşterilerine sunduğu çeşitli krediler ve kredi kartları ile de rağbet görmektedir. Birçok farklı kredi kartı çeşidi bulunuyor. Bu kredi kart türlerinden biri de Yapı Kredi World Karttır. Yıllar önce hayatımıza mor maskotlar ve ” wadaaa” sloganı ile giren World kart o zamandan beri Yapı Kredi müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yapı Kredi World kredi kartı sahibi olanlar birçok kampanyadan faydalanmaktadır. Bu yazıda sizlere Yapı Kredi World kredi kartı özellikleri ile Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırma işlemlerinden bahsedeceğiz.

Limit Arttırma Ne Demek?

Bankalardan almak istediğiniz kredi kartları aldığını maaş akabinde limit belirlenerek onaylanır. Sizin aylık geliriniz ile uzlaşmayan kredi kartı limitine sahip olamazsınız. Eğer yüksek limitli bir kredi kartı için başvurusu yaparsanız ve aylık geliriniz bu kart limiti ile bağdaşmıyor ise, kart başvurunuz onaylanmaz. Bu yüzden genel olarak kredi kartı başvurularında maaş bordrosu istenir ve limit banka tarafından belirlenir. Kredi kartını kullanımından sonra geçen sürelerde eğer aylık kredi borçlarını düzenli de ödeyen biri iseniz, banka size kredi kartı limitinizin kademeli olarak arttırılması için fırsatlar sunar. Bu fırsatı değerlendirmeniz halinde de kredi kartınızın limiti arttırabilirsiniz. Aylık gelirinizin artması ile de bankalar tarafından kredi kartı limiti arttırımına yönelik teklifler sunulur. Dilerseniz siz de bağlı olduğunu bankaya bireysel olarak kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bu yazıda Yapı Kredi World kredi kartı kullanıcılarının limit arttırma işlemlerini nasıl yapabileceğinden bahsedelim.

Yapı Kredi World Kredi Kartı?

Türkiye’nin en bonkör kredi kartı sloganı ile hayatımıza giren ve uzun yıllardır kullanılan Yapı Kredi World kredi kartı birçok özelliğe sahiptir. Yapı Kredi World kredi kartı dünyada en değerli 10 kart arasında yer alıyor. Çünkü Yapı Kredi World kredi kartı ile yapılan alışverişlerde Worldpuan kazanma imkanına sahipsiniz. World kart kullanıcılarına özel taksit imkanları ve kampanyalardan da faydalanmaktadırlar. Yapı Kredi World kredi kartı sahipleri kazandıkları puanları World üye iş yerlerinden özgürce kullanmaktadırlar. Bu world puanlar ile emeklilik primleri yatırabiliyor , Turkcell hattı kullanıcı olanlar ise TL/dakika satın alıyor. Yapı Kredi World kredi kartı sahiplerine sağlanan avantajlar sadece bunlar değil, ihtiyaç duyulduğu takdirde taksitli nakit avans çekebilirler. Bu nakit avans 5-12 ay arasında ödeniyor ve sabit faiz oranı ile veriliyor. Yapı Kredi World kredi kartı sahibi olmak isteyenler Yapı Kredi şubelerine giderek başvuru yapabilir, Yapı Kredi internet bankacılığından faydalanabilir ya da Yapı Kredi Telefon Bankacılığı numarası olan 444 0 444 arayarak kart başvurusu yapabilir.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma

Yapı Kredi World kredi kartı sahibi olanlar diledikleri zaman limit arttırımını ücretsiz olarak yapabilirler. Yapı Kredi World kredi kartı sahipleri Yapı Kredi bünyesinde başka kredi kartları varsa bile tek limit üzerinden limit arttırımı sağlayabilirler. Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken yerler vardır.

  1. Yapı Kredi World kredi kartı limitini arttırsanız dahil en çok müşteri limitiniz kadar harcamada bulunabilirsiniz.
  2. Yapı Kredi World kredi kartlarının hesap kesim tarihlerini değiştirebilirsiniz. Bu sayede daha kolay ödeme yaparsınız.
  3. Yapı Kredi World kredi kartının limitini müşteri limiti ile eşitlerseniz, müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz.

Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırımı birkaç yoldan yapılmaktadır. İlk olarak Yapı Kredi şubelerine gidebilirsiniz. Yapı Kredi şubesine giderken yanınızda en güncel maaş bordrosu ya da gelir belgeniz ile gitmelisiniz. Burada Yapı Kredi World kredi kartı limiti artırmak talebinize yönelik dilekçe yazmalısınız. Eğer güncel geliriniz kredi kartı limitinin arttırılmasına uygun ise talebiniz onaylanır.

Diğer yol ise  Yapı Kredi Telefon Bankacılığıdır.  Yapı Kredi Telefon Bankacılığı numarası olan 444 0 444 arayabilirsiniz. Burada müşteri temsilcisine Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırımı istediğinizi belirterek işlem yapabilirsiniz. Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırımı talebinden önce 444 0 444 arayıp limit bilgilerinizi öğrenin . Limit bilgileriniz için önce “1”i, sonra “2”yi tuşlayın.

Diğer bir yol ise Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden işlem yapmaktır. Aşağıda sizler için paylaştığımız linke tıklayın. Burada Yapı Kredi World kredi kartı limit arttırımına yönelik tüm bilgilere ulaşacaksınız.

Son olarak Yapı Kredi World kredi kartı kullanıcılarına yönelik otomatik limit arttırımı bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası otomatik limit arttırımı için World kredi kartı kullanıcılarını otomatik sesli arama ile arar. Bu aramada belirtilen şartların kabul edilmesine onay vermeniz dahilinde Yapı Kredi World kart kredi kartı limit arttırma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limit Arttırma Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top