Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu

Ülkemizde kamusal ve özel olmak üzere pek çok banka bulunmakta. Kamusal bankalar daha çok devletin desteklediği ve genellikle büyük yatırımcı ve belli sektöre girmek isteyen kişiler için uygun olmakta. Özel bankalar ise daha çok bireysel ihtiyaçların karşılanmasında ve daha çok acil nakit ihtiyaçların karşılanması gibi işlerde kullanılmakta. Bu acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için de bankalar çeşitli seçenekler sunmakta. Bunlar; acil krediler, ihtiyaç kredileri ve kredi kartları. Bunlar arasında da en çok tercih edilen seçenek kredi kartları. Ancak ülkemizde kredi kartları hakkında ne yazık ki iyi düşünceler hakim değil. Bunun sebebi de kredi kartlarının yanlış kullanılması. Aslında kredi kartları doğru kullanıldığı zaman çok iyi bir para karşılama aracı olabilmekte. Kredi kartlarını kullanırken limitine ve son ödeme tarihlerine dikkat edilirse daha çok işe yarayabilir ve çoğu mağduriyetin önüne geçebilir.

1948 yılında kurulmuş ve ülkemizdeki en büyük özel bankalardan biri olan Akbank’ın da müşterileri için hazırlamış olduğu çeşitli fırsatlar var bunlardan biri de Akbank Axess Kredi Kartı.

Akbank Axess Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

  • Akbank Axess kredi kartının en büyük avantajlarından birisi chip para’dır. Chip para ile Axess üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde pek çok chip para kazanabilir, kazandığınız bu paraları istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. 1 chip para 1 Türk Lira değerindedir.
  • Axess kartınızı dünyanın neresinde olursanız olun, alışveriş yaptığınız tüm mağaza ve iş yerlerinde kullanabilir ve Axess üyesi olduğunuz için çeşitli hediye ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Axess kredi kartının bir diğer özelliği de otomatik fatura talimatıdır. Axess kredi kartınızla otomatik fatura talimatı vererek evinizden hiç çıkmadan faturalarınızı ödeyebilir; geç kalma ya da kuyruk bekleme gibi dertlerden kurtulursunuz.
  • Taksitlendirme seçeneği Axess kredi kartının sahip olduğu özelliklerden biridir. Dünya’nın neresinde olursanız olun Axess’e üye olan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilirsiniz.
  • Axess ek kart da Akbank Axess kredi kartının avantajlarından bir tanesidir. Axess ek kart, Axess’in faydalarından istediğiniz bir başkasının faydalanmasını sağlayan asıl kredi kartınıza bağlı bir hesap kartıdır. Axess ek kart limitinizi dilediğiniz gibi belirleyebilir ya da istediğiniz kadar sınır koyabilirsiniz.
  • Hızlı Para da Akbank Axess kartının avantajları arasında yer alır. Axess kredi kartının özelliği olan Hızlı Para uygulaması sayesinde çok acil nakit ihtiyacınız olduğu zaman, şubeye gitmeden size 12 ay taksitli hızlı para alabilirsiniz.
  • Fatura ödeme konusunda ise Axess kredi kartınız ile faturalarınızı ister hemen ister otomatik ödeme talimatı vererek zamanında ödeyebilirsiniz.
  • Bodycard kart güvenliği Akbank Axess kredi kartının önemli bir avantajıdır. Bodycard kart güvenliği, ister Akbank’a ait ister başka banka ve kurumlara ait kredi kartlarınız, banka kartlarınız, anahtar, cep telefonu, cüzdan, bagaj gibi kişisel eşyalarınızın çalınması ya da kaybolması durumunda size profesyonel destek sağlayan bir programdır.
  • E-Ekstre uygulamasını tercih ederek Axess hesap özetleriniz posta yolu yerine size e-mail ile gönderilerek hem doğanın korunmasına hem de posta için alınan ücretten muaf olursunuz.
  • Eğer chip para kullanmayı tercih etmiyorsanız Akbank Axess kredi kartının Cash para özelliği oldukça avantajlıdır. Çünkü bu uygulama ile alışverişleriniz sonrası sadece Chip para değil dilediğiniz zaman ATM’lerden çekebileceğiniz Cash para da kazanabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kredi kartına başvurmak için şubeye giderek işlem yaptırmanız mümkün. Buradaki müşteri temsilcileri eşliğinde başvuru formunuzu doldurup başvuru işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz Akbank internet bankacılığını da kullanarak Akbank Axess kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank’ın resmi internet sitesindeki Axess kredi kartı başvuru sayfasına girdikten sonra, karşınıza çıkan ekranda önce adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. Daha sonra iletişim ve T.C. kimlik numaralarınızı doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Ardından doğrulama kodunu belirtilen yere yazdıktan sonra “Başvur” butona basıp işleminizi oldukça pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer kredi kartınız onaylanırsa Akbank’a ait müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçecektir. Bu iletişim sırasında eğer kart hakkında sorunuz var ise sorularınız, kart detayları, faiz oranları, taksit avantajları ve Axess kartınıza ait özellikler hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Akbank Axess kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra kartınız size posta yolu ile gönderilecektir. Ancak eğer isterseniz kartınızın belirlediğiniz bir Akbank şubesine gelmesini de tercih edebilirsiniz. Kartınızın nereye ve ne zaman geleceğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ.

Akbank Axess Kredi Kartı İle İlgili Bilgilere Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ.

Scroll to Top