akbank axess kart ürünleri

AKBANK AXESS

Akbank Axess kart size ve sevdiklerinize yurtiçinde ve yurtdışında her türlü zamanınızda hizmet vermektedir. Acil bir nakite ihtiyacınız olduğunda, bu ihtiyacınızı karşılayabilir, alışveriş esnasında sahip olmanız gereken tüm ayrıcalıklar sizlerin ellerindedir. Hemen hemen her alışverinizde sizlere Chip-para kazandıran bu kart pek çok yerde sağladığı imkânlar doğrultusunda hayatınızı pratikleştirir, diğer kart kullanıcılarına göre bir adım daha önde olmanızı sağlar.

Akbank Axess Çeşitleri

Axess Gold

Axess Gold kart ile acil bir durumda ihtiyacınız olan her türlü yardımı bulabilirsiniz. Çünkü Akbank Axess ayrıcalığı ile Acil Durum Yardım Hizmetleri’nden dilediğiniz zaman nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Axess Platinum

Axess Platinum kart sayesinde sizin nerede olduğunuzun hiçbir önemi olmayacak. Çünkü bu kartın siz vatandaşlara sunmuş olduğu özellik sayesinde dünyanın neresinde olursanız, olun isterseniz dünyanın bir ucunda bu hiç ama hiç farketmez, eğer Axess Platinum kartınız varsa daima bir adım öndesiniz. Her yerde her alışverişinizde sizlere Chip-kara kazandıran bu kart işyerinde dahil olmak üzere pek çok alanda kullanabilme olanağını vatandaşlara sunmuştur.

Axess Exi26

Genç misiniz? Üniversitede mi okuyorsunuz? İşte bu Axess Exi26 kart tam size göre. Düşük faiz, fazla limit özelliğiyle tam da öğrencilere göre tasarlanmış olan bu kart, gençlere mükemmel fırsatlar tanıyor. Alışverişte sağladığınız avantajlarla artık daha keyifli harcamalar yapabiliyorsunuz. Alışverişte kazandığınız Chip-paralarınızı üye işyerlerinde kullanarak bedava alışveriş hazzını doyasıya kullanabilirsiniz. Bu neden ile eğer 18 – 26 yaşları arasındaysanız bu kart tam da sizlere göre desek yanılıyor olmayız.

Axess Temasız

”Ben çok alışveriş yapmam ihtiyacım olan ufak çaplı eşyaları almak için bir kart istiyorum” diyenlerin tercihi olan Axess Temasız kart limitini oldukça düşük tutuyor ve kullanıcılarını yine her noktada mutlu etmeyi başarıyor. 50 TL’nin altındaki alışverişlerinizde tek bir dokunuşla şifrenizi girmeden hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kasalarda, alışverişlerinizde hiç vakit kaybetmeden pratik bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Axess Ek Kart

Aslında isminden de anlaşıldığı gibi bu Axess ek kart diğer kartlarınızın yanında bir ek kart özelliği taşır. Yani bu ek kartınızın limitini sizler dilediğiniz gibi belirleyebilir, harcamalarınızıda cep telefonlarınız üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Axess Sanal Kart

Son dönemlerde oldukça hızla yayılan online alışverişleriniz için tasarlanan bu kart internet üzerinden alışveriş yaparken çok işinize yarayacak. Çünkü sanal karta sahip olmak için bir SMS atabilir, anında bu karta sahip olup dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Ayrıca bu kartında limitini sizler belirleyebilir, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde Chip-para kazanabilirsiniz.

Axess Business

Axess business kart her iki yandan da limiti sağlayan oldukça geniş kapsamlı bir ticaret kartıdır. Akaryakıt alımında, iş seyahatlerinizde, konaklama, ofis ihtiyaçlarında, toplu mal alımında ürünlerinizin ihtiyacını şirket ihtiyacı olarak karşılayabilirsiniz. Ayrıca Axess business kart ile bayi-tedarikçi ağı olan her türlü şirket ve firmalarda kendi aralarında bir nakit para akışını da sağlayabilir.

Axess Kobi

Akbank ATM’lerinden, Akbank Direkt’ten, Akbank telefon şubesinden kolay bir şekilde Axess kobi kartınızın teminini yapabilirsiniz. Hem de bu kart Axess business kart ile benzerlik gösterdiği için şirket harcamalarında da bu kartı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Akbank Axess kart ürünleri bu kadardır. Ancak sizler bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ister ve de kart başvurusunuzu yapmak isterseniz aşağıda sizlere verecek olduğumuz linke tıklayıp hem başvurunuzu yapabilir, hem de dilediğiniz kart hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Axess Kart Ürünleri ve Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top