AKBANK EVLİLİK KREDİSİ

Günümüzde genç çiftlerin evlilik hayalini gerçekleştirmek adına yapılan birçok kolaylıktan biri de evlilik kredisidir. Akbank da bu krediyi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Yazımızın devamında sizlere Akbank evlilik kredisi hakkında detaylı bilgi ve başvuru yapabileceğiniz bir bağlantı adresi vereceğiz.

Akbank Evlilik Kredisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Akbank’ın birçok ihtiyaç kredisi çeşitlerinden bir diğeri de evlilik kredisidir. Evlilik kredisinin diğer kredilerden farklı olmasının nedeni başvuru için şubeye gitmenize gerek olmaması ve krediyi istediğiniz gibi şekillendirebilecek olmanızdır. Yazımızın sonunda sizler için internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz Akbank resmi sitesinin bağlantı adresini paylaşacağız. Akbank evlilik kredisinin başvurusu oldukça kolaydır. Başvurunuzu isterseniz herhangi bir Akbank şubesine gidip başvuru formunu kimlik bilgileriniz ile doldurarak da yapabilirsiniz.

Akbank Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank evlilik kredisi başvurusunu yapabilmek için yazımızın sonunda yer alan ve sizler için verdiğimiz bağlantı linkine tıklayınız. Bağlantı linkine tıkladığınız durumda karşınıza gelecek olan sayfada sizden istenecek bilgiler yalnızca T.C. kimlik numaranız ve cep telefonunuzun numarasıdır. Sırası ile T.C. kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve sayfadaki resimde bulunan güvenlik rakamlarını ilgili yerlere yazınız. Bilgilerinizi kontrol edip, doğruluğundan emin olduktan sonra “Hemen Başvur” seçeneğine tıklayınız. Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfa aşağıdaki resimdeki gibidir. Aşağıdaki resimde sayfadaki işlemi gerçekleştireceğiniz bölüm gösterilmiştir.

e

Daha sonra açılacak olan sayfada bulunan kredi miktarını ve kredi vadesini size uygun olacak şekilde seçiniz. Daha sonra ilgili sayfanın hemen alt tarafında bulunan “Bu Krediye Başvur” seçeneğine tıklayarak başvuru işleminizi internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik kredisi için belirlenen en düşük miktar 1.000 TL, en yüksek miktar ise 15.000 TL’dir. Bu minimum ve maksimum değerler arasında minimum ve maksimum değerler de dahil olmak üzere istediğiniz bir miktarda kredi alabilirsiniz. Evlilik kredisi için belirlenen faiz oranları her ay için aynı olmak üzere % 1.41 orana sahiptir. En düşük vade 1 aydan başlamaktadır ve vade süresi 25 aya kadar uzatılabilmektedir.

Akbank Evlilik Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz