Akbank Başvurum Nerede?

Akbank kredim onaylandı mı?, Akbank kredi kartım nerede?

Akbank “Başvurum Nerede” Hizmeti, Akbank’ın müşterilerine sunduğu, kredi kartı ve kredi başvuru süreçlerini takip etmeye yarayan hizmettir. Bu hizmeti anlatmadan önce Akbank’tan nasıl kredi kartı çıkarabileceğinize ve nasıl kredi başvurusu yapabileceğinize bir göz atalım.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’tan kredi kartı almak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Başvuru için birkaç farklı yöntem bulunmakla beraber, bunların en basiti aşağıda verdiğimiz linkteki formu doldurup Akbank personelinin sizi aramasını beklemek. Personel sizi aradıktan sonra merak ettiğiniz soruların cevaplarını öğrenebilir ve onayınız doğrultusunda kredi kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. Oldukça kolay ve  zahmetsiz bu başvuru işleminin yanı sıra Akbank Şubeleri’nden de kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer daha önceden Akbank’tan hesap açtıysanız ve Akbank Direkt İnternet parolanızı oluşturduysanız, bilgisayarınızın tarayıcısından Akbank Direkt İnternet’e ulaşarak veya akıllı telefonunuzdan Akbank Direkt Mobil Uygulaması’nı kullanarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilir, oldukça kolay bir biçimde kredi kartınızı adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

Eğer Akbank’tan bir kredi kartı çıkarmayı düşünmüyorsanız kararınızı vermeden önce Akbank’ın en popüler kredi kartı olan Axess’in sunduğu avantajlara ve ayrıcalıklara göz atmanızı öneririz. Axess’in sahip olduğu Chip para özelliği sayesinde yaptığınız alışverişlerden kazançlı çıkarsınız. Alışverişlerinizden kazandığınız Chip paraları Türkiye’nin dört bir yanındaki Axess üyesi mağazalarda dilediğiniz biçimde harcayabilirsiniz. Otomatik ödeme özelliği ile faturalarınızı takipten kurtulur, faturalarınızın son ödeme tarihlerini asla kaçırmazsınız. Uçak seyahatleriniz Axess’in sağladığı “Havalimanı Shuttle” özelliği ile daha rahat bir hale gelebilir. Havalimanı Shuttle özelliği ile adresinizden havalimanına ya da havalimanından adresinize, indirimli transfer ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Sadece Axess Kredi Kartı’na özel kampanyalar ve fırsatlardan yararlanabilir, birçok mağaza ve iş yerindeki alışverişlerinizi daha karlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Eğer Akbank’ta herhangi bir hesabınız varsa oldukça basit bir biçimde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken “Akbank Direkt Kredi” adlı hizmeti kullanmak. Öncelikle aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız. Ardındanilgili formları doldurun ve ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenin. Bu işlemin ardından belirlediğiniz tutarda krediyi onaylayarak hesabınıza yatırılmasını bekleyin. Sadece Akbank müşterileri için olan bu yöntem ile şubeye gitmeye gerek kalmadan, oldukça basit bir şekilde kredi başvurusu  yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz kredi başvurusu için yapmanız gerekenler, yukarıdaki bağlantıda yer alan formu doldurduktan sonra seçeceğiniz Akbank Şubesi’ne giderek kredinizi onaylamak. Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak bahsettiğimiz üzere oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilmekte. Unutmadan 20 bin TL üzeri kredi taleplerinizi Akbank müşterisi olsanız dahi şubeden teslim almanız gerektiğini belirtelim.

Akbank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Başvurum Nerede?

Akbank’tan kredi kartı veya kredi başvurunuzu yukarıda belirttiğimiz adımlarla gerçekleştirdiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız “Akbank Başvurum Nerede”  hizmeti sayesinde tüm kredi ve kredi kartı başvurularınızın süreçlerini adım adım bu sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Başvurularınız hakkında aklınızdaki tüm soruları cevaplayabilecek bu sistem ile birlikte kredi kartım nerede ? Ya da kredi başvuruma ne oldu ? gibi soruları düşünmenize gerek kalmayacak. Oldukça detaylı bir şekilde başvurularınızın tüm aşamalarını izleyebileceksiniz. Akbank Başvurum Nerede Hizmeti’ni kullanmak için tek yapmanız gereken Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil Uygulaması’na girerek “Başvurum Nerede” menüsüne tıklamak. Bu menüden yaptığınız başvuruları ve bu başvuruların süreçlerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Akbank’tan başvuru yaptığınız tüm kredi kartlarınınızın başvuru aşamalarını ve ihtiyaç, konut, taşıt kredisi gibi tüm bireysel kredi başvurularınızın aşamalarını, Akbank Başvurum Nerede Özelliği ile görüntüleyebilir, her aşamadan anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Bu aşamalara kredi kartınızın kuryeye verildikten sonraki teslimat detayları da dahil. Akbank Başvurum Nerede Hizmeti’ni kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayabilir ya da Akbank Direkt İnternet Şubesi’ne giriş yaparak vakit kaybetmeden başvuru süreçlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Başvurum Nerede Hizmeti İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top