AKBANK DİREKT

AKBANK İNTERNET BANKACILIĞI

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok kurum internet üzerinden işlem yapma imkanını sunmaktadır. Bu durumda internet ortamından hizmet sunan kurumlardan birisi de Akbank’tır. Biz sizlere bu alanda Akbank interenet uygulamalarından birisi olan Akbank direkt hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Akbank mobil direkt hakkında bilgi sahibi olmak ve nasıl indirileceğini öğrenmek istiyorsanız bu bölümde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Akbank direkt uygulaması ile Akbank şubelerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri yerine getirebilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Akbank mobil direkt uygulamasından nasıl yararlanılacağı, şifrenin nasıl alınacağı ve uygulamayı nereden indireceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank Direkt Uygulaması

Akbank direkt uygulamasından internet şubesinden yararlanabilirsiniz. Akbank web direkt uygulamasına cep telefonlarının dışında bilgisayardan da girebilirsiniz. Siz de bilgisayardan giriş yapmak için iki farklı yoldan birini seçebilirsiniz. Bu yollardan ilki müşteri numarası/ TC kimlik numarası ile giriş yapmaktır. Diğer bir yol ise kredi kartı numarası ile giriş yapmaktır. Siz de bu yollardan hangisi ile giriş yapmak istiyorsanız onu seçiniz. Eğer siz de müşteri ya da TC kimlik numarası ile giriş yapmak istiyorsanız bu durumda ilk olarak müşteri numaranızı ya da TC kimlik numaranızı ilgili alana giriniz. Eğer kredi kartı ile giriş yapmak istiyorsanız yine ilk olarak ilgili alana kredi kartı numaranızı giriniz. Bundan sonra her iki yol içinde ikinci adım olarak ilgili alan Akbank web direkt şifrenizi giriniz. Bundan sonra ise giriş butonuna basarak artık sizde Akbank web direkt uygulamasından yararlanabilirsiniz. İnternet şubesinden Akbank web direkt uygulamasına ulaşmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Akbank Direkt Uygulamasına İnternet Şubesinden Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Direkt Mobil Uygulaması

Akbank mobil direkt uygulamasını internet şubelerinin dışında mobil üzerinden de kullanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Akbank mobil direkt uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Akbank mobil direkt uygulamasını indirmek istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Akbank mobil direkt mobil uygulamasına sizden yine müşteri numaranız/ TC kimlik numaranız ya da kart numaranız ve Akbank mobil direkt şifreniz istenecektir. Akbank mobil direkt indirmek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada uygulamayı indir yazan bölüme tıklayınız. Bundan sonra ise açılacak olan kısıma cep telefon numaranızı ve aşağıda yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra uygulama telefonunuza inmiş olacaktır.

Akbank Direkt Mobil Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Direkt Şifresi Nasıl Alınır?

Akbank direkt uygulamasından yararlanmak için Akbank şifresi almalısınız. Şifre almak istiyorsanız ilk olarak bu bölümün sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak müşteri ya da TC kimlik numaranızı ilgili alana giriniz. Daha sonra ise annenizin kızlık soyadının ilk ve son harflerini ilgili alana girdikten sonra bu alanda son olarak kartınızın son 4 hanesini ilgili alana giriniz. Bundan sonra ise devam butonuna basınız. Daha sonra ise kart şifrenizi ilgili alana girip bir sonraki adımda ise cep telefonunuza gelen cep şifresini ilgili alana giriniz. Bundan sonra sonuç kısmında şifrenizi belirledikten sonra artık sizde Akbank şifresini alabilirsiniz.

Akbank Direkt Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top