Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

akbank e1494422546951

Günümüzde bireyler çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmek adına, paraları olmadığı ve hatta bazen olduğu zamanlarda kredi kartlarını kullanmayı tercih ediyorlar. Bu şekilde ihtiyaçlarını gideren kredi kartı sahipleri ise kimi zaman alışverişlerinin ipinin ucunu kaçırabiliyor. Bu tür durumlarda gerek televizyon gerek ise haberlerde gördüğümüz üzeri kredi kartı sebebi ile borç yatağına giren birçok kişi görüyoruz. Kredi kartı sahiplerinin ödeyemeyecekleri alışverişleri yapmamaları gerekiyor. Bununla birlikte yaptıkları harcamaları ödemeleri için de kimi zaman borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireyler var. Bugün sizlere Akbank kredi kartı olan Axess’ten bahsedecek ve daha sonra Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama işlemlerini anlatacağız.

Axess Kredi Kartı

Axess kredi kartı ile birlikte gerek yurt içi gerek ise yurt dışında alışveriş yapma şansını yakalıyor ve nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabiliyorsunuz. Axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde Chip Para kazanma fırsatını elde eder ve kazandığınız Chip Paralar ile daha fazla alışveriş yapabilirsiniz. Axess’in geniş üye iş yeri ağını kullanarak çeşitli avantajlardan faydalanmanız mümkün. Şimdi sizlere Axess kredi kartının özelliklerinden bahsedeceğiz.

Chip Para

Axess kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde Chip Para kazanabileceğinizden bahsetmiştik. Bu Chip Para’lar Axess üyesi mağazalarda bedava alışveriş yapmanızı sağlayabiliyor. 1 Chip Para 1 TL değerinde olduğu için Chip Para kazanmak sizler için oldukça fırsat dolu kapıları aralıyor!

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Axess kredi kartı ile verebileceğiniz otomatik fatura ödeme talimatları ile birlikte hem her ay faturayı ödedim mi, ödemesi ne zaman ve bu tip takip işlemlerinin derdinde kurtulabilirsiniz. Bunun için gerek Akbank Direkt İnternet şubesi ve mobil uygulamalarını gerek ise Akbank Telefon Şubesi olan 444 25 25 numarasını arayabilirsiniz. Axess kredi kartı ile talimatlı bir şekilde ödenecek olan faturaların yetersiz bakiye sebebi ile ödenememesi gibi durumlarda, faturanın ödeneceği zamana dek banka sigorta muamele vergisi ve kaynak kullanımı destekleme fonu hariç olmak üzere aylık net %1.84 oranında faiz oranı işler. Superonline, Teknosa Mobil, POCell, Türk Telekom yani Avea Mobil, Vodafone ve Turkcell faturalarından ise faiz alınmaz.

Havalimanı Shuttle Hizmeti

Havalimanı Transfer Hizmetleri ile irtibata geçebilmek adına 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesini arayabilir ve Adana, Ankara, İzmir ve İstanbul’da uygun fiyatlara transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Kampanyalar

Akbank tarafından gerek Axess gerek ise diğer kredi kartı ya da banka kartları için düzenlenmekte olan kampanyalar ile birlikte Chip Para’lar kazanabilir, taksitlendirme ve erteleme işlemlerini gerçekleştirebilir, indirimler kazanabilir ve daha birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

E – Ekstre

Axess kredi kartı hesap özetlerini posta yerine e posta yolu ile alabilir ve bu sayede ağaçlara hayat verebilirsiniz. Hesap özetinize e posta yolu ile kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkün. E ekstre talimatı vermek için yapmanız gereken şey Akbank Direkt İnternet üzerinden Kartlarım bölümüne girmek, kredi kartlarım sekmesini açmak, ayarlar bölümüne girmek ve ekstre gönderim tercihleri menüsü üzerinden talimat vermek olur. Bununla birlikte Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden E yazdıktan sonra 4566’ya kısa mesaj göndererek de bu talimatı vermeniz mümkün. Ayrıca Akbank Telefon Şubesi numarası olan 444 25 25’i arayarak da bu talimatı verebilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile kayıt olan kişilere sahip olduğu tüm kartlar için e ekstre yollanmaya başlar.

Axess Kredi Kartı Başvuru İşlemleri

Axess kredi kartına başvurmak isteyen kişiler kolay ve hızlı bir şekilde, şubeye dahi gitmeye gerek duymadan kredi kartlarını adrese teslim bir şekilde alabilecekleri kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Bunun için aşağıda yer alan linke tıklamanız ve isminiz ile soy isminizi yazdıktan sonra cep telefonu numarası ve T. C. kimlik numarası ile birlikte kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Güvenlik kodu bilgilerini de girmeniz halinde Gönder seçeneğine basabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz kart Axess olarak seçili olsa da dilerseniz Wings için başvuru yapmanız da mümkün. Ayrıca dilerseniz doğrudan şubeye giderek de kredi kartı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri çeşitli yöntemler bulunuyor. Şimdi sizlere bu yöntemlerden bahsedelim. Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama işlemleri için Akbank ATM’lerine gidebilir ve kredi kartınızı ATM soketine soktuktan sonra kredi kartı hesap hareketlerine, hesap detaylarına ve hesap özetine bakabilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartı borcunuzu da görmeniz mümkün. Bir başka yöntem olarak ise Akbank şubelerine gitmeniz mümkün olsa da bunun için sıraya girmeniz, diğer kişileri beklemeniz, gişe de işlem yapmanız vesaire derken oldukça fazla zaman kaybedeceğinizi belirtelim. Bunun yerine gerek Akbank Direkt İnternet Şubesi gerek ise Akbank Direkt Mobil Şubesini kullanmanız mümkün. Ayrıca 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Bankacılığı üzerinden de Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet şubesine giriş yapmak isteyen kişilerin Akbank resmi internet sitesine giriş yapmaları ve sağ üstte yer alan Akbank Direknt butonuna basması gerekiyor. Bu noktada siteye bireysel olarak giriş yapmak istiyorsanız Bireysel’e tıklamalısınız. Üç farklı yöntemi kullanarak bireysel giriş yapmanız mümkün. Müşteri numarası, kullanıcı adı, güvenlik kodu ve akbank direkt şifresini girebilir; T. C. kimlik numarası, kullanıcı adı, güvenlik kodu ve Akbank Direkt şifresi ile girebilir; Kredi kartı numarası ile birlikte Akbank direkt şifresi ile de girebilirsiniz.

Bununla birlikte siteye kurumsal olarak giriş yapmak isteyen kişilerin müşteri numarası, Akbank Direkt İnternet şifresi ve kullanıcı kodu ile giriş yapması mümkün. Her halükarda giriş yapma işlemleri sırasında cep telefonunuza gönderilecek olan cep şifresini girerek onay butonuna basmanız gerekiyor. İlk defa giriş yapan kişilerin ise kullanıcı adı olarak soy adı bilgilerini kullanması ve Akbank Direkt İnternet Şifresi olarak da cep telefonlarına gönderilen geçici şifreyi kullanması gerekiyor. İlk defa yapılan girişin ardından ise şifrenizi değiştirmeniz mümkün.

Bu noktadan itibaren tek yapmanız gereken şey kredi kartı bilgilerinizi kontrol etmek, hesaplarınıza bakmak ve borç bilgilerinizi gözden geçirmek olur.

Scroll to Top