Akbank Free Card Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Wings Card Limiti Arttırma

Günümüzde birçok farklı sebepten dolayı kredi kartı başvurusunda bulunmakta olan kişi var. Bu kişiler öğrencilik hayatlarını daha rahat geçirebilmek, günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek, maaşı yokken alışveriş yapabilmek, nakde ihtiyaç duyduğu zaman ulaşabilmek ve buna benzer sebeplerden dolayı hali hazırda kredi kartına sahip olsalar dahi bir başak kredi kartına daha başvuruda bulunuyorlar. Bugün sizlere Akbank tarafından çıkartılmış olan Free kartından ve Akbank Free Card Kredi Kartı Başvurusu işlemlerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Akbank Free Card

Akbank Free kart, bir kredi kartında aranan tüm özellikler sahip! Akbank Free kartında yıllık kart aidatı bulunmuyor! Bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişler sayesinde Chip Para kazanabilir, istediğiniz kampanyalara katılabilir, taksitlendirme ya da erteleme gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Şimdi sizlere Free kartının özelliklerinden bahsedeceğiz.

Avantajlar

Free kredi kartını kullanarak her ay fatura takip etme derdinden kurtulmak için otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz mümkün. Okul taksiti, aidat ya da kira gibi ödemelerinizi zamanında gerçekleştirmek ve üzerine düşünmeden hayatınıza devam etmek istiyorsanız, Free kredi kartını kullanarak anlık ya da düzenli bir şekilde havale ya da EFT talimatı vermeniz mümkün. Bununla birlikte peşin olarak yapılacak olan alışverişlerde birazdan daha detaylı bir şekilde değinecek olduğumuz Erteleme İste ve Taksit İste özelliklerini kullanabilir ve uygun faiz oranları üzerinden ödemelerinizi öteleyebilir ya da taksitlendirebilirsiniz.

Özellikler

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler herhangi bir evrak ya da belgeye ihtiyaç duymadan, formalite ya da kefile gerek olmaksızın Taksitli Avans, SMS Para ya da Hızlı Para gibi özellikleri kullanabilirler. Küçük meblağlarda nakit ihtiyaçlarınız olması halinde günlük bir şekilde Nakit Avans özelliğini kullanmanız mümkün. Bir başka bankaya ait olan kredi kartı borçlarınızı Free kredi kartına aktarmak için Taksitli Borç Transferi özelliğini de kullanabilirsiniz. Böylelikle kredi kartı borçlarınızı taksitli ve çok daha uygun bir şekilde ödemeniz mümkün olur. Bununla birlikte Cash Para programına katılmanız da mümkün.

Free Bütçem

Free Bütçem sayesinde kredi kartı ile yaptığınız harcamalar takip edilecek ve kısa mesaj yolu ile sizlere gönderilecektir. Bu noktada kendiniz için aylık harcama limiti belirleyebilir ve bu sınıra ulaşılması halinde -Bu sınır en az 200 TL olmalı.- kısa mesaj ile bilgilendirme alabilirsiniz. Benzin, restoran ya da gıda gibi sektörlerde 100 TL ve üzeri yapılacak olan işlemlerde kısa mesaj ile bildirim alırsınız. Free Borç yazdıktan sonra 4425’e kısa mesaj göndererek güncel borç bakiyenizi, kullanabileceğiniz limit miktarını ve sön ödeme tarihi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu noktada Free bütçem uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin FREE BÜTÇEM yazmaları ve daha sonra bir adet boşluk bırakıp kendilerine bir harcama sınırı belirlemeleri ve bu tutarı da yazdıktan sonra 4425’e kısa mesaj göndermeleri gerekir.

Taksit İste

İster peşin ister ise Nakit Avans özelliği ile alışveriş yapın, Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasına gönderilecek olan kısa mesajda yer alan kodu kullanarak 5990’a kısa mesaj gönderebilir ya da Akbank Direkt mobil uygulamaları ve Akbank Direkt İnternet şubesi ya da Akbank Telefon Şubesi numarası olan 444 25 25 numarası üzerinden taksitlendirme işlemlerini gerçekleştirin. İster Nakit Avans ister ise peşin olarak ödeme yapmış olan 12 aya kadar taksitlendirme yapmanız mümkün.

Erteleme İste

Peşin ya da taksitli bir şekilde yapacağınız alışverişleri sonraki aylara ertelemeniz mümkün. Bunun için alışverişin ardından Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasına gönderilecek olan kodu 5990’a kısa mesaj olarak atabilir, Akbank Direkt Mobil, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank Telefon Şubesi üzerinden  50 TL ve üzeri alışverişlerinizi 3 ay kadar erteleme imkanına erişebilirsiniz.

Ekstre Böldür

Free kart ile yapılacak olan alışverişlerde ekstreye yansıyan borcunuzu 2 ya da 3 taksite bölmeniz mümkün.

Borç Taksitlendirme

27 Eylül 2016 tarihinden önce sahip olduğunuz kredi kartı borçlarınızı 72 aya kadar taksitlendirme imkanına sahipsiniz.

Hesaplara Erişim

Free kredi kartını kullanarak ATM üzerinden Akbank hesaplarınızda olan parayı çekebilir, bu hesaba para yatırabilir ya da diğer bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E Ekstre

Hesap özetini posta yerine e posta yolunu kullanarak alabilir ve bu sayede ağaçlara hayat verebilirsiniz. Bunun için banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden E yazıp 4566’ya kısa mesaj gönderebilir, Akbank Telefon Şubesini arayabilir ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Kartlarım bölümüne girip, Kredi Kartlarım sekmesini açıp, Ayarlar menüsüne geldikten sonra Ekstre Gönderim Tercihleri üzerinden bu işleme onay verebilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile kayıt olmanız halinde tüm kartlarınız e ekstre olarak gönderilmeye başlar ve dilediğiniz zaman bu ekstrelere ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Dolar ya da Euro ekstre özetlerini de almanız mümkün.

Free kartı ile EFT ve havale işlemlerinizi düzenli ya da anlık bir şekilde gerçekleştirmeniz ve aylık limitlerinizi biraz önce belirtmiş olduğumuz yolları kullanarak belirlemeniz mümkün. Free kredi kartı ile fatura ya da Sosyal Güvenlik Kurumu ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Havalimanı Shuttle fırsatını kullanarak havalimanına gitmek ve dönmek Free sayesinde çok kolay!

Free Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Free kredi kartı başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler aşağıda yer alan linki kullanarak bu işlemi yerine getirebilir. Bu sayede hem kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapmış olur, hem de şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kartınızı adrese teslim bir şekilde almış olursunuz. Alanında uzman olan müşteri temsilcilerinin sizleri araması ile birlikte aklınıza takılan tüm soruları da sormanız mümkün! Bunun için linke tıkladıktan sonra isminizi ve soy isminizi yazmanız ve daha sonra cep telefonu numarasını girmeniz ve T. C. kimlik numarası bilgilerini yazmanız gerekiyor. Daha sonra güvenlik resminde yer alan harf ve rakamları güvenli kodu kutucuğuna doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeli ve Gönder seçeneğine basmalısınız. Kısa bir süre sonra sizleri Akbank müşteri temsilcileri arayacak ve sorularınızı alarak sizler için kredi kartı başvurunuzu tamamlayacaktır. Bir başka yöntem olan doğrudan Akbank şubesine gitmek çok daha zahmetli bir yol olacağı için bu yolu kullanmanız daha doğru olur. Bununla birlikte Akbank Telefon Şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve Free kredi kartı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün.

Free Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top