Akbank Free Card Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank Free Kredi Kartı

Kredi kartının bütün avantajlarına rağmen kredi kartı ücreti bazen can sıkıcı olabiliyor. Akbank kullanıcının bu sorunu için Akbank Free kredi kartını çıkardı. Akbank Free kredi kartı yıllık kart ücreti olmayan ücretsiz bir kredi kartıdır. Akbank kredi kartınızla her türlü faturanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylelikle her ay faturalarınızı takip etmekten kurtulursunuz. Aynı zamanda düzenli aralıklarla yaptığınız ödemeleriniz için havale veya eft talimatı vererek düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Peşin yaptığınız alışverişler sonrasında “Taksit iste” hizmetini kullanarak uygun faizle işlemlerinizi taksitlendirebilir veya  aynı işlemler ile “Erteleme iste” hizmetini kullanarak ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Akbank Free kartınız ile acil nakit ihtiyacınız olduğunda hızlı para, taksitli para veya sms para imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda günlük nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans hizmetini kullanabilirsiniz. Akbank Free kartınıza diğer banka kredi borçlarınızı taksitli borç transferi ile borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Eğer Akbank Free kredi kartına başvuru yapmak isterseniz, öncelikle başvuru talebinizi size en yakın Akbank şubesinden yapabilirsiniz.

Şubeye gitmeden sıra beklemeden işinizi halletmek isterseniz, 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda Akbank’ın resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru sonucunuz değerlendirmeye alınıp en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Eğer siz başvuru sürecinizi daha önceden öğrenmek isterseniz, Akbank’ın sitesinde yer alan “başvurum nerede” bağlantısını tıklayarak bütün başvuru sürecinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Free Kart Kredi Kartı Limit Artırma İşlemi

Kredi kartımızın limiti gelir düzeyine göre belirlenir. Gelir düzeyimiz arttıkça harcamalarımız da artar dolayısıyla kredi kartımızın limiti zamanla yeterli gelmemeye başlar. Eğer Akbank free card kredi kartı sahibiyseniz ve limitinizi artırmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay. Öncelikle limit artırma talebinizi size en yakın Akbank şubesine bildirebilirsiniz.

Aynı zamanda 444 25 25 numaralı Akbank telefon şubesini arayarak limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 4566’ya sms atarak da limit attırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için LIMIT yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son dört hanesini yazıp bir boşluk bırakıp aylık net gelirinizi yazıp bir boşluk bırakıp istediğiniz limit miktarını yazarak 4566’ya mesaj gönderebilirsiniz. (ÖRNEK: LIMIT 1234 3000 1300)

Akbank Free kart limitinizi artırabileceğiniz bir diğer yöntem ise internettir. Akbank direkt internet şubesine girerek limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer bir yıl içerisinde en fazla üç defa son ödeme tarihine kadar asgari ödeme tutarından düşük ödeme yaparsanız Rree kartınızın limitini dönem borcunun tamamını ödeyene kadar arttıramazsınız.

Eğer sürekli limit artış işlemleriyle uğraşmak istemezseniz, düzenli limit artışı talimatı verebilirsiniz. Böylece limitiniz otomatik olarak güncellenir.

Scroll to Top