AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Kredi kartı kullanımları her geçen gün bir miktar daha artmaktadır. Birçok işlemimizi artık kredi kartlarıyla gerçekleştiriyoruz ve kredi kartlarına olan yüksek talepten dolayı neredeyse her banka bir kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Kredi kartı hizmeti veren banklardan birisi de Türkiye’de köklü ve geniş bir kitleye sahip Akbank’tır.

Bu yazımızda Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Akbank kredi kartı başvuru sonucu nasıl sorgulanır sorularına sizlere yardımcı olması amacıyla değineceğiz.

Akbank Kredi Kartı Nedir?

Akbank’ın Axess ismiyle piyasaya sürdüğü alışveriş yapabildiğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebildiğiniz, ihtiyaç halinde nakit para çekebildiğiniz bir kredi kartıdır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı başvurusu herhangi bir Akbank şubesiyle irtibaata geçilerek yapılabilir. Bunun yanında gün geçtikçe yaygınlaşan internet sayesinde bankada sıra bekleme derdi olmadan kredi başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurunuzu bu yazının devamında sizlere anlatacağız fakat bunun öncesinde sizlere bu yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız. Tıkladığınız bağlantıda karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacak, açılan pencerede görselde sizlere oklarla göstermiş olduğumuz kutucuklara gerekli bilgileri girip ardından “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Akbank kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

akbank2

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Akbank kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığını anlattık. Peki Akbank kredi kartı başvuru sonucunuz ne durumda ve kredi kartı onaylanmış ise nerede gibi soruların cevabını tekrar internet üzerinden kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl gerçekleşir? Öncelikle yazımızın sonunda sizler için paylaşmış olduğumuz Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama bağlantısına tıklıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacak, açılan pencerede görselde size çember ile göstermiş olduğumuz “Başvurum Nerede?” butonuna tıklayınız.

akbank3

“Başvurum Nerede?” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görseldeki gibi bir pencere açılacak, açılan bu pencerede sizden istenen TC kimlik no ve başvuru yaptığınız cep telefon numarası bilgilerinizi göstermiş olduğumuz kutucuklara girip ardından 4 haneli güvenlik kodunu yazdıktan sonra “Devam ” tuşuna basarak Akbank kredi kartı başvuru sonucu hakkında detaylı bilgilere ulaşmış olacaksınız.

akbank4

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top