AKBANK NEO

AKBANK NEO KART

Akbank Neo kart çeşitleri birden fazla alanlara yayılır. Bu dağılım her kart üzerinde farklılık gösterir. Yaşadığınız zaman dilimi içinde yaptığımız alışverişlerde Neo kartlarını kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Şimdi ise sizlere bu Neo kartlarının çeşitlerini ayrıntılı bir biçimde aktaracağız. Gelişen ve kendini yenileyen mükemmel nitelikteki internet sistemi sayesinde bizler kart işlemlerimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. Hatta ve hatta artık geliştirilen mobiller sayesinde internet sistemi üzerinden yapılacak olan işlemleri dijital platform üzerinden kolayca ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank Neo Çeşitleri

Akbank Neo ile yurtiçi ve yurtdışında yapacak olduğunuz alışverişlerinizi, internetten, kart şifrenizi kullanarak yapabilir ve nakit çekebilirsiniz. Akbank Neo’nuzun bağlı olduğu alışveriş ve nakit ödemelerinizde, vadesiz mevduat hesabınızdan yaptığınız alışveriş tutarı hemen düşecektir.

Neo Birebir

Bu kart kişiye özel birebir özel banka kartıdır. Sahip olduğunuz Neo kartların alışveriş ve nakit çekimleri yalnızca size aittir.

Neo Private

Neo Private kartınız kişisel, özel nakit çekimlerinde ve alışverişlerde kullanmanız içindir. Özel bankacılık müşterilerine yapılan bir hizmettir.

Neo Meo

Bu kart genç nesillere özeldir. Kartın kullanımının bir yaşı vardır. Bu da 12-15 yaş aralığıdır.

Neo Business

Uluslararası yurtiçi ve yurtdışındaki özel firmalarda çalışan bireylerin hesaplarına yatırabileceği banka kartlarıdır. Sizlerin şirketinde çalışan personellerin gün içerisinde yatırmış olduğu nakit çekim ve alışveriş limitlerini bu şekilde kolayca takip edebilirsiniz. Personelinizin yaptığı işlemleri de kolayca Akbank Direkt’ten görebilirsiniz.

Neo Ek Kart

Son işlem kartı olan Neo Ek Kart ise sizlerin ailesine ya da sevdiklerine özel bir karttır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz tarihte haftalık veya aylık olarak ek para gönderebilir, kartınızın limitini ek kart tarafından belirleyebilirsiniz. Siz vatandaşların bu noktada yapmaları gereken tek şey ödeme miktarını ve ödeme tarihini ilgili kuruluşa bildirmek olacaktır.

Eğer sizler bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda sizlere verecek olduğumuz linke tıklayarak en ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akbank Neo Kart Bilgileri İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Neo Kart Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılır?

Akbank Neo kart başvuru yapmak isteyen vatandaşlar artık bankanın kendi şubesine gitmelerine gerek kalmadan kolay bir yöntem ile dijital platform üzerinden yapabilirler. Şimdi ise sizlere bu başvuruyu nasıl yapmanız gerektiği konusunda bilgi verelim.

Akbank Direkt kredi uygulamasını internet şubesi üzerinden resmi sayfaya giriş yapınız. Giriş yaptıktan hemen sonra ise bilgisayarınızın ekranına bir pencere açılacaktır. Bu pencere sizlerin başvuru formunuzdur. Bu formda olan bilgiler ise şunlardır: T.C. kimlik numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu. Burada yer alan bilgileri eksiksiz ve tam bir şekilde doldurduktan sonra sizlerin yapması gereken görev burada son bulmaktadır. Ardından ise ”başvuruyu tamamla” butonunu tıklayarak tek bir tuşla ve yalnızca dakikalar içerisinde işleminizi internet sistemi sayesinde tamamlamış oluyorsunuz. Herkes kolay bir şekilde bu işlemden yararlanabilir, başvurusunu gerçekleştirdikleri takdirde kartlarına sahip olabilir. Böylece fazla zaman kaybına uğramadan işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirler.

Akbank Neo Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top