Aktif Bank Çalışma Saatleri

HGS Nasıl Alınır?

Yeni nesil banka olarak tanımlanan Aktif Bank, tüm bankacılık hizmetlerini sağlayabildiği gibi, para transferi, sigorta işlemleri, kartlar ve benzin istasyonlarında dahi ulaşılabilecek kiosklar ile geniş bir faaliyet ve hizmet sunmaktadır. Perakende bankacılık, kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı gibi bankacılık faaliyetlerinin yanında sunmuş olduğu bu hizmetler geniş bir kitleye ve ulaşılabilir bankacılık vizyonuna sahip olduğunu göstermektedir. Yeni nesil bankacılık anlayışı ile de akıllara gelen banka ve bankacılık kavramlarının çok daha ilerisinde bu kavramları farklı bir boyuta tanışmıştır. Aktif Bank çalışma saatlerinde de adından anlaşılacağı üzere aktif bir bankacılık anlayışını vizyon edinmiştir. Herhangi bir bankadan beklentide şubesine giderek işlemleri gerçekleştirmek iken, Aktif Bank daha ulaşılabilir, daha aktif ve daha kolay bankacılık anlayışı ile  adının hakkını vermiştir. Bunun en büyük kanıtı ise 2006 yılından bu yana yaşanan 113 kat büyümedir. Herhangi bir finansal planlamadan oldukça yüksek olan bu büyüme aldığı ödüller ve gözler önünde hayatı kolaylaştıran yatırımlar ile de gözle görülür hale gelmiştir.

Aktif Bank çalışma saatleri ise kimi zaman bir adım uzakta iken bazen de telefonunuz ya da bilgisayarınız kadar uzak mesafededir. Yani siz neredeyseniz Aktif Bank oradadır. Siz uyuyorken bile Aktif Bank hizmetinizde çalışmaktadır. N kolay kredi örneğinde olduğu gibi kolaylık sağlamak için çaba gösteren bir bankacılık anlayışını görmekteyiz. Tüm bunların somut göstergesi elli milyonun hayatını kolaylaştıran akıllı şehir uygulamaları, milyarlarca kez kullanılan kartlı ulaşım işlemleri, milyonlarca banka kartı, fatura ödemeleri ve bu gibi milyonları aşan hizmetleri ve uygulamaları ile farkında olmasak bile Aktif Bank’ın hayatımızın vazgeçilmezi haline geldiğini görmekteyiz. Tüm bu imkanlar Aktif Bank Çalışma saatlerini ve kolaylık sağlama vizyonunu rakamlarla açıklamıştır. Aktif Bank’ın en dikkat çeken özelliği belirttiğimiz gibi adını yaşatan bir banka özelliğinde olmasıdır.

Aktif Bank adının yanı sıra N kolay kredi gibi kredi isimleri ile özelliğini adında yansıtmaktadır. Yeni bankacılık anlayışı ile Aktif Bank şube açmanın maliyetli olduğunu sadece anlatmamış az şube ile bir bankanın ulaşılabilirliğini nasıl arttırdığını göstermiştir. Bununla birlikte ulaşım ne kadar imkanlı ve kolay olursa çalışma saatleri de o kadar imkanlı ve ulaşımı kolay olur. N kolay ile bu cihazlarını bakkalar, benzin istasyonları bile uygun bir fiyata kiralayıp cüzi bir kullanım ücreti vererek bulundurmakta ve Aktif Bank’ın her yerde halktan bir parça olduğunu göstermektedir. Gerek sigorta gerekse sigorta işlemleri, kolay ulaşılabilir olması ve işlem hızlılığı her an her noktadan ulaşılabilir yatırımımızı ya da ödemelerimizi tıpkı mutfağa gidip su içme kolaylığında sağlamaktadır. Anında alınan kredi ile de binlerce banka işlemlerine, ulaşım, sıra bekleme ve birçok eziyeti geride bırakarak zamanın paradan daha da değerli olduğu günümüze uygun bankacılık hizmeti sunmaktadır. Sabahtan akşama kadar işten bunalan bireylere aileleri, çocukları ile daha çok zaman sunmaktadır. Hafta içi çalışan kişilerin, patrondan ya da müdürden banka işlemleri için izin alma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. İş çıkışı bir petrol ofisinde kredisini alabildiği, ödemelerini yapabildiği gibi yine bilgisayar ve akıllı telefonu ile birçok bankacılık işlemini binlerce teferruattan uzak tek tıkla gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle hem paranızı hem de vaktinizi daha değerli kıldığı gibi sevdiklerinizle daha çok anılar paylaşmanızı, sadece sunduğu faiz oranlarının yüksekliği ile paranızı değil sevdikleriniz ile yaşanacak anılarınızı da arttırmaktadır. Aktif Bank; şubesiz banka, kolay kredi gibi kazandırdığı bu kavramların yanı sıra zaman kazandıran bankacılık anlayışı ile de nesil bankacılığın mimarisine güçlü temeller atmıştır.

Aktif Bank Çalışma Saatleri

Aktif Bank hafta içi saat 09:00 ile 12:30 arasında ve 13:30 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. Mesai saatleri dahilinde dilediğiniz işlemi şubelerden yapmanız mümkün olduğu gibi Telefon Bankacılığını da kullanabilirsiniz. İnternet Bankacılığı yardımıyla Havale ve EFT yapabilmeniz mümkündür. Aktif Bank EFT Saatleri ise 09.00 ile 16:30 arasındadır.

Scroll to Top