ALBARAKA TÜRK EFT SAATLERİ

TÜRKİYE FİNANS İHTİYAÇ KREDİSİ

Eğer işlerinizi bir banka aracılığı ile yerine getiriyor ve tüm ödemelerinizi banka aracılığı ile yapıyorsanız bu durumda iki farklı para transferi yollarından birini kullanacaksınız demektir. Bu yollardan ilki eğer para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise yapacağınız işlemin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Sizde Albaraka Türk müşterisi iseniz ve EFT yapmak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken işlem Albaraka Türk EFT saatleridir. Biz sizlere bu alanda Albaraka Türk EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Albaraka Türk EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Albaraka Türk EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Albaraka Türk aracılığı ile EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda en çok dikkat etmeniz gereken işlem Albaraka Türk EFT saatleri arasında işleminizi yapmak olacaktır. Çünkü Albaraka Türk EFT saatleri dışında işlemini yaparsanız bu durumda EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe sarmaktadır. Sizde işleminizi yaparken işleminizde herhangi bir gecikme olmasını istemiyorsanız Albaraka Türk EFT saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Albaraka Türk için EFT işleminin yapılacağı saatler sabah 08.00 ve akşam 17.15 saatleri arasıdır. Bu saatler arasında EFT işleminizi yaparsanız aynı gün içinde sonuç elde etmiş olursunuz. EFT işlemini bu saatler arasında yapmış ancak paranın hesaba aktarılması gerçekleşmemiş ise bu durumda ilk olarak işlem yapacağınız hesap bilgilerini kontrol ediniz. Eğer bu bilgiler doğru ise ilk olarak EFT işlemini yaptığınız banka ile para gönderilen banka ile iletişime geçiniz. EFT işlemini en yakın Albaraka Türk şubesinden, internet bankacılığı hizmetini kullanarak ya da 444 5 666 numaralı telefonu arayarak işleminizi yerine getirebilirsiniz.

Albaraka Türk EFT için sizden alınacak olan ücretler ise şu şekildedir;

  • Hesaptan EFT işlemini yapmak istiyorsanız en az 25 TL ve en çok 500 TL için alınacak faiz oranı %0.1 ile % 0.4 arasında değişmektedir.
  • Telefondan EFT işlemini yapmak istiyorsanız sizden alınacak olan EFT ücreti ise 2.5 TL’ dir. Bu ücrete BSMV dahil edilmemiştir.
  • İnternet bankacılığını kullanarak yapacağınız EFT işleminden ise sizden alınacak olan EFT ücreti 1 TL olup bu ücrete BSMV dahil değildir.

Sizde Albaraka Türk EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak ve EFT için ne kadar ücret alınacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Albaraka Türk Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top