ALBARAKA TÜRK TÜKETİCİ KREDİSİ

ALBARAKA TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Sizde her ne sebeple olursa olsun bir nakit ihtiyacı duymuş olabilirsiniz. Bu durumda yer alıyorsanız ve acil olarak nakit ihtiyacınızı karşılamanız gerekiyorsa tüketici kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde Albaraka Türk tüketici kredisi hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Albaraka Türk ihtiyaç kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazıda ayrıntılı bir şekilde Albaraka Türk tüketici kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını, faiz tutarlarını ve diğer dosya ücretleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli işlemleri yapmak içinse aşağıda yer alan bölümü dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Albaraka Türk Tüketici Kredisi Nasıl Hesaplanır ?

Sizde Albaraka Türk tüketici kredisi hakkında hesaplama yapmak ve gerekli bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise yapmanız gereken açılacak olan sayfada işlemleri yerine getirmek olacaktır. Biz sizlere şimdi bu bölümde sizden istenilen bilgilerin neler olduğu hakkında bilgi vereceğiz. Sizde yazının sonunda yer alan linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada finans türü seçiniz yazan alanda dayanıklı tüketici kredisi yazan bölüme tıklayınız. Daha sonra ise yapmanız gereken finansman tutarı yani ne kadar kredi almak istiyorsanız o miktarı belirleyiniz. Bundan sonraki adımda ise yapmanız gereken bir diğer işlem ise kredinizi ne kadar süre ile geri ödemek istiyorsanız yani vadesi ne kadar olması gerekiyorsa o süreyi belirleyiniz. Bu alanı da belirledikten sonra ise artık sizde kredi hesaplama işlemini yapmış olur ve tüm ödeme planı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Albaraka Türk tüketici kredisi için uygulanacak olan dosya masrafları ise şu şekildedir ;

  • Tahsis Ücreti finansman tutarının %0,5’idir. Bu ücrete %5 oranında BSMV tahsil edilir.
  • Albaraka Türk tüketici kredisi için uygulanacak olan aylık maliyet tutarı %2.13′ dür.
  •  Yıllık maliyet oranı ise % 25.57′ dir.

Albaraka Türk tüketici kredisi için gerekli olan evraklar ise şu şekildedir;

  • Tüketici finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isterseniz satın alınacak malın proforma faturası, nüfus cüzdan belgesi ve gelir belgesi gerekmektedir. Ücretli çalışansanız maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyeri tarafından onaylanmış belge temin etmelisiniz.
  • Tüketici finansmanından serbest meslek sahibi olarak yararlanmak isterseniz; vergi levhası, onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, faaliyet belgesi, varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, gelir belgeleri ve noter onaylı imza beyannamesini, ayrıca gerektiği durumlarda kefiller için de aynı belgeleri temin etmelisiniz.
  • Tüketici finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isterseniz; satın alınacak malın proforma faturası, ortaklarınızın nüfus cüzdan belgeleri, noter onaylı firma imza sirküleri, Ticaret Sicil Gazetesi örneği, Ticaret Odası kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son 3 yıla ait bilânço ve gelir tabloları ve son 3 yılda düzenlenmiş vergi levhası fotokopisini, ayrıca talep edilmesi durumunda kefiller için de aynı belgeleri temin etmeniz gerekir.

Albaraka Türk Tüketici Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top