ALBARAKA TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

ALBARAKA TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu yaparak kampanyalardan sizde faydalanabilirsiniz. Almış olduğunuz kredi kartınız sayesinde alışverişlerinizi çeşitli ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Günümüzde kredi kartı kullanımı artış göstermiştir. Kredi kartı kullanımının bu denli artış göstermesinin en büyük nedeni alışverişlerde sağlanan ödeme kolaylığıdır. Kredi kartları sayesinde insanlar ihtiyaçlarını anında karşılayabilmekte ve bu ödemeleri ise taksitler halinde yapabilmektedir. Bu şekilde insanlar daha çok ihtiyaçlarına karşılık bulmaktadırlar. Kredi kartı kullanımının bir diğer avantajı ise kazandırmış olduğu puanlardır. Eğer ki sabit harcamalarınız var ise  bu harcamalarınızı kredi kartı ile yaptığınızda puanlar kazanabilirsiniz. Bu şekilde sabit harcamalarınızdan ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Albaraka Türk kredi kartı başvurusu için çeşitli yollar bulunmaktadır. Banka şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebildiğiniz gibi internet üzerinden de başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Albaraka Türk kredi kartları aynı zamanda World kart özellikleri de taşımaktadır. Bu sayede World kartın getirdiği avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Kredi kartının nakit avans özelliği sayesinde nakde ihtiyacınız olduğunda kredi kartınız ile nakit para çekebilir ve bunu isterseniz taksitli bir şekilde de ödeyebilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Albaraka Türk kredi kartı başvurusunu şubeden yapmak için yapmanız gereken gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile bankaya giderek görevliye kart almak istediğinizi söylemektir. Ancak banka şubesine gitmeden de başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • Albaraka Türk kredi kartı başvurusu için öncelikle yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfanın alt kısmında yer alan hemen başvur adlı butona tıklayınız.

88

  • Açılan sayfada sizden ilk olarak TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgiyi doğru bir şekilde yazınız. Ardından adınızı soyadını ve doğum tarihinizi ay gün ve yıl olarak giriniz. Daha sonra cep telefonu numaranızı ve varsa iş telefonu numaranızı giriniz. Bir sonraki işlem olarak yaşadığınız il ve ilçeyi seçenekler arasından seçiniz. Son işlem olarak ev/ iş adresini yazıp ardından e-posta adresinizi de yazarak devam butonuna tıklayınız. Devam ettiğiniz sayfada sizden kart seçimini yapmanız istenecektir. Bu işlemi de yaptıktan sonra başvurunuzu onaylayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacak ve sizinle irtibata geçilecek kartınız evinize teslim edilecektir.

h

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top