ALBARAKA TÜRK EĞİTİM KREDİSİ

ALBARAKA TÜRK EĞİTİM KREDİSİ

Sizde çocuğunuz için iyi bir gelecek hayali kuruyor ve bu hayallerinize ulaşmak için çocuklarınızı en iyi okullardan okutmak istiyorsanız belli bir birikiminizin olması gerekmektedir. Eğer birikiminiz yoksa ve yine de çocuklarınızın iyi eğitim almasını istiyorsanız nakit ihtiyacınızı Albaraka Türk eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu yazımızda Albaraka Türk eğitim kredisinin hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Sizde bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplama işlemlerini yerine getirmek istiyorsanız yazımızın devamında yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yazımızın devamında yer alan bölümde ayrıntılı bir şekilde Albaraka Türk eğitim kredisinin nasıl hesaplanacağını anlatacağız. Bunun yanında ise kredi için belirlenen faiz tutarları hakkında da bilgi vereceğiz. Tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapmak için aşağıda yer alan adımları izleyiniz.

Albaraka Türk Eğitim Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sizde Albaraka Türk eğitim kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyor ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yapmanız gereken ilk adım finansman türü yazan alana tıklayınız. Bu alana tıkladıktan sonra ise bu bölümde yer alan eğitim finansmanını belirleyiniz. Bu alanı belirledikten sonra ise bir sonraki adımda ise yapmanız gereken işlem ne kadar kredi almak istiyorsanız onun tutarını ilgili alana girmeniz olacaktır. Bu bilgiyi de ilgili alana girdikten sonra ise bir sonraki adımda yapmanız gereken ise ne kadar vade ile kredi almak istiyorsanız o vade tarihini belirleyiniz. Bu alanı da belirledikten sonra ise artık sizde kredi hesaplama işlemini yerine getirmiş olursunuz. Ayrıca bu alanda kredi hesaplama işlemini yaptıktan ödeme planı hakkında da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Albaraka Türk eğitim kredisi için belirlenen faiz tutarı ise %1.35’tir.
  • Ayrıca Albaraka Türk eğitim kredisi için aylık maliyet oranı %2.13’tür.
  • Bunun yanında ise yıllık maliyet tutarı ise %25.57’dir.

Albaraka Türk eğitim kredisi için sizden istenilen belgeler ise şunlardır;

Ücretli çalışanlar İçin; Kamu Çalışanı için;
* Maaş bordro veya yazısı (Firma kaşe ve imzası, İmza atan yetkilinin imza sirküleri fotokopisi) *Maaş Bordrosu(İnternet üzerinden alınan son aya ait)
*Kimlik aslı,veya Sürücü belgesi *İkametgah veya adına kayıtlı fatura(Su,Doğalgaz,Elektrik,Cep telefonu,Telekom,Adsl )
*ikametgah veya adına kayıtlı fatura (Su,Doğalgaz,Elektrik,Cep telefonu,Telekom,Adsl ) *Kimlik aslı,veya Sürücü belgesi
*Okul tarafından verilen Proforma fatura *Okul tarafından verilen Proforma fatura
*Adınıza kayıtlı araç ruhsatı ve tapu fotokopileri *Adınıza kayıtlı araç ruhsatı ve tapu fotokopileri
Emekliler için; Esnaf,Şirket ortakları,Şirket sahipleri için;
*Emekli aylık bilgisini gösteren internet dökümü veya Emekli maaşı alınan bankadan son 6 aylık hesap ekstresi *Vergi Levhasının Fotokopisi
*İkametgah veya adına kayıtlı fatura (Su,Doğalgaz,Elektrik,Cep telefonu,Telekom,Adsl ) *İmza Sirküleri veya İmza Beyannamesi
*Kimlik aslı,veya Sürücü belgesi *Ortaklık payını gösteren ticaret sicil gazatesi
*Okul tarafından verilen Proforma fatura *Son iki yıla ait kurumlar vergi beyannamesi veya işletme hesap özeti(Mali müşavir kaşe ve imzalı)
*Adınıza kayıtlı araç ruhsatı ve tapu fotokopileri *İkametgah veya adına kayıtlı fatura(Su,Doğalgaz,Elektrik,Cep telefonu,Telekom,Adsl )
*Kimlik aslı,veya Sürücü belgesi
*Adınıza kayıtlı araç ruhsatı ve tapu fotokopileri

Sizde eğitim kredisi almak istiyorsanız ve gerekli hesaplamaları yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Görüldüğü gibi Albaraka Türk kredi hesaplama işlemini kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Albaraka Türk Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top