ALBARAKA TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

ALBARAKA TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok işlemlerimizi kredi kartlarıyla gerçekleştirmeye başladık. Kredi kartlarıyla, alışverişlerimizi, nakit avans ile nakit para çekimleri yapmak gibi birçok işlemimizi gerçekleştirebiliyoruz. Kredi kartı hizmeti veren birçok banka mevcuttur. Albaraka Türk kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisidir. Bu yazımızda sizlere Albaraka Türk kredi kartı başvuru ve Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatacağız.

Albaraka Türk Kredi Kartı Nedir?

Albaraka Türk bankasına ait Wolrdcard özelliği taşıyan kredi kartıdır. 3 çeşit kredi kartı tipi mevcuttur. Bu kredi kartları şöyledir; World Klasik Kart,World Gold Kart ve World Platinum Kart’tır.

Albaraka Türk WorldGold Kart Nedir?

Alışverişlerinizde world puan birikterebildiğiniz ve bu puanları istediğiniz zaman harcayabildiğiniz, World kart geçerliliği olan işyerlerinde taksitli alışveriş imkanları sunan Albaraka Türk bankasına ait kredi kartıdır.

Albaraka Türk World Platinum Kart Nedir?

Alışverişlerinizde worldpuan biriktebilirdiğiniz ve bu world puanları istediğiniz şekilde harcayabildiğiniz, World üyesi işyerlerinde taksitli alışveriş yapabildiğiniz, bu kart sahiplerine özel hizmet veren müşteri temsilcisi ile (0216 666 0 444) dilediğiniz zaman özel destek alabildiğiniz, İstanbul Atatürk Havalimanı TAV Primeclass İç ve Dış Hatlar Lounge’larına bir misafiriniz ile ücretsiz şekilde giriş yapabildiğiniz, yol yardım hizmetleri, konut yardım hizmetleri, seyahat yardım hizmetleri, medikal yardım hizmetleri ve benzeri hizmetlerin sunulduğu, asistan hizmetlerinden ücretsiz şekilde yararlanabildiğiniz Albaraka Türk bankasına ait bir kredi kartıdır.

World Gold Kart ve World Platinum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle yazımızın altında sizlere başvuru için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınız bağlantıda karşınıza Albaraka Türk bankasının resmi internet sayfasına yönlendirileceksiniz. Ardından karşınıza aşağıda belirtilen görsele benzer bir internet sayfası açılacak bu sayfada size siyah ok ile göstermiş olduğumuz “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

albarak

“Hemen Başvur” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza sizden istenen bilgileri doldurmanız için açılan bir pencere çıkacak. Bu pencerede gerekli yerleri (her alan doldurulmalıdır) doldurduktan sonra kutucuk içine aldığımız “Devam” butonuna tıklayınız.

albaraka1

Ardından gelecek pencerede seçmek istediğiniz kartı belirtip tekrar “Devam” butonuna tıkladığınızda kredi kartı başvuru işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

albaraka2

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu işlemi internet üzerinden maalesef gerçekleştirilmemektedir. Telefon numaranıza herhangi bir bilgilendirme gelmedi ise Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu sorgulamak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu için aradığınızda müşteri hizmetleri size kartınızın onaylanıp onaylanmadığı veya onaylanan kartınızın durumu hakkında bilgi paylaşımında bulunacaktır. Böylelikle Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Scroll to Top