Albaraka World Kredi Kartı Limit Arttırma

Albaraka Türk logosu
Yanınızda taşıdığınız kredi kartlarını dilediğiniz yerde para yerine kullanabiliyorsunuz. Hatta yanınızda olmasa bile sadece üzerindeki birkaç bilgiyi bilerek internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Ancak çıkarılan yeni uygulama ile birlikte, kredi kartı almak isteyen kişiler gelir durumunun dışında bir limite sahip olamıyor. Yani siz 2000 TL ile çalışan bir kişisiniz ve bir bankaya kredi kartı başvurusu yapmak istediniz. Sahip olduğunuz maaş oranında kredi kartı limitiniz belirlenir. Daha sonra kredi kartı limiti gelir durumunuza göre kademe olarak artar. Toplamda sahip olduğunuz bir kart veya birçok kart için bir limit sınırı vardır. Bu limit sınırı tasarıda şöyle belirtiliyor; kart sahibi gelirinin ilk yıl sadece 2 katı, sonraki yılda ise en fazla 4 katına kadar kart limitine sahip olabilir. Bu sayede bankalar daha bilinçli kart vermeye insanlar da daha bilinçli kart kullanmaya başladı. Bu yazıda sizlere Albaraka Türk bünyesinde verilen World kredi kartları hakkında bilgi vereceğiz ve Albaraka World Kredi Kartı Limit Arttırma işlemini nasıl yapacağınız anlatacağız.

Albaraka World Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Albaraka Türk ülkemizde katılım bankacılığı alanında hizmet veren 4 bankadan biridir. Bu bankalar sırası ile Ziraat Bankası, Halk Bank, Vakıfbank ve Albaraka Türk tür. Albaraka Türk faizsiz bankacılık mottosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Banka bünyesinde tüm bankacılık işlemleri yapılmakla beraber finans kuruluşu olarak hizmet vermesinden dolayı da finansal işlemler yapılmaktadır. Faiz konusundan dolayı bankalara çekimser davranan kişiler için Albaraka Türk büyük bir avantajdır. Albaraka Türk bünyesinde krediler ve kredi kartları bulunmaktadır. Albaraka Türk kredi kartları World çatısı altında hizmet vermektedir. World kartın sunduğu tüm ürün, hizmet, kampanya ve promosyonlardan Albaraka Türk World kartlılar da faydalanabiliyor.                   Albaraka Türk World kredi kartlarına sahip olan kişiler World ile anlaşmalı tüm yerlerden alışveriş yapabilir, yapılan bu alışverişlerden World puan kazanabilir ve yine kazanılan bu puanları da World üyesi yerlerde harcayabilir. Aynı zamanda World üyesi işe yerlerinden yapılan alışverişlerde taksit avantajından faydalanabilir.

SMS ile Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk World kredi kartlarına sahip olmak isteyen kişiler hem internet üzerinden hem de Albaraka Türk şubelerinden başvuru yapabilirler. Albaraka Türk şubelerinden World kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin şubeye gitmeden önce T.C kimlik kartı ve gelir gösteren bir belge ile gitmesi önerilir. Albaraka Türk kredi kartlarına SMS ile başvuru yapılmamaktadır.

Albaraka Türk World kredi kartlarına Albaraka Türk online sitesinden de başvuru yapılmaktadır. Bu işlemi yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Ardından ekrana aşağıdaki görüntü gelecektir.

tttt

Bu ekrandan oklarla sizler için belirtilen yerleri eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gereklidir. Bu bilgileri doldurduktan sonra ”devam” butonuna basın. Daha sonra ”kart seçimi” menüsünden kart türünüzü de seçerek onay verin. Böylece kart başvurunuz tamamlanır. Kart başvurunuz incelenir ve duruma göre bir onay verilir. Kart başvurunuz olumlu olur ise  gelir durumunuza oranla bir limit belirlenir. Bu limit ise yıllar içinde gerek bankanın size teklifi ile gerek de sizin talebiniz ile değişebilir.

Albaraka World Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka World Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi

Albaraka Türk World kredi kartı kullanıcıları 1 yılın sonunda kredi kartının limitinin arttırılması yönünde talepte bulunabilir. Bunun için Albaraka Türk şubelerine gidebilir. Örneğin kişinin gelir durumununda artış varsa bunu belgeleyen bir evrak ile banka şubesine giderek kredi kartı limitinin arttırılması yönünde talepte bulunur. Bu talep incelenir ve kişinin talebi uygun görülür ise kredi kartı limiti arttırılır.

Albaraka Türk World kredi kartı limiti arttırma isteğinizi Albaraka Türk telefon bankacılığından da yapabilirsiniz. Albaraka Türk çağrı merkezi numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanın. Kredi kartı limitinin arttırılması yönünde talepte bulunun. Sizin talebiniz kayıt altına alınacak ve gerekli birimlere yönlendirme yapılacaktır. Eğer talebiniz uygun olursa da Albaraka Türk World kredi kartı limitiniz kısa sürede arttırılacaktır.

Albaraka Türk Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top