Anadolubank Sanal Kart Oluşturma

28021 picture

Habaş Şirketler Grubu İştiraki Anadolubank, bankacılık ve finans sektörünün köklü, saygın ve prestijli kurumları arasından öne çıkıyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal çatısı altından seçkin hizmetler sunan banka, geçmişten beri önemini korumaya devam ediyor. Bireysel çatısı altında sunulan kredi kartları alanında müşterilerin hayatını kolaylaştıracak pek çok yenilik ve avantaj dikkatleri çekmektedir.

Müşteriler için sunulan kredi kartı hizmetleri, özellikle sanal platformlara verilen önemin artışına paralel olarak gelişme gösteriyor. Bu bağlamda Anadolubank’ın geliştirdiği sanal kart yeniliği karşınıza çıkıyor. Sadece internet ortamındaki alışverişlerde geçerlilik gösteren kart, sanal ortamda oluşturularak hizmetinize sunuluyor. İnternet alışverişlerinizde kolaylık yaşamak ve alışveriş yapmanın keyfini doyasıya sürdürmek istiyorsanız Anadolubank’ın sanal kart avantajlarına göz atabilirsiniz.

Güvenli Alışverişlerinizi Sanal Kartınızla Yapın!

Anadolubank’ın internet şubesi üzerinden başvurabileceğiniz sanal kart, alışverişlerinizi güven içinde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. İnternet ortamında yapılan alışverişlerin artış göstermesiyle birlikte müşterilerin kart ihtiyaçları da aynı oranda artış gösterebiliyor. Bu anlamda Anadolubank’ın sanal ortamlarda geçerli olan kredi kartı hizmetinden faydalanabilir ve alışverişlerinizde karlı çıkabilirsiniz.

Anadolubank’ın ortaya attığı sanal kredi kartı, aslında gerçekte olmayan fakat bir kredi kartında bulunan tüm özellikleri bünyesinde barındıran nitelik taşıyor. Dolayısıyla kredi kartını gerçekte kullanamazsınız. Ancak internet aleminde yapacağınız tüm alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan alımları inceleyerek kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Anadolubank Kart Başvurusu

World Card’a bağlı olan Anadolubank sanal kartı, tamamıyla internet şubesi üzerinden gerçekleştirilen bir hizmet olarak biliniyor. Anadolubank sanal kart oluşturma işlemi, bankanın online platformu üzerinden kolay bir şekilde uygulanıyor. Bunun için Anadolubank internet şubesine giriş yapabilir, kredi sahibi olarak kolayca sanal kart başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Anadolubank’ın sanal kart başvurusunu yapabilmeniz için sadece tek şart bankaya kayıtlı kredi kartı sahibi olmanızdır. İnternet bankacılığı üzerinden kendinize ait sanal kart bölümüne tıklayabilir ve sanal kart tanımla diyerek işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Anadolubank’ın yenilikçi kredi kartına ilk başvurunuzu yaptığınız zaman başlangıç bakiyeniz 0 Tl olarak geliyor. Ayrıca yaptığınız tüm harcamalar üzerinden Word puan da kazanabiliyorsunuz. Alışverişlerinize başlamadan önce ihtiyacınız oranlarında limit transferi ekleyebilirsiniz. İnternet ortamındaki alışverişlerde geçerlilik kazanan kartınızla kolay, pratik ve hızlı bir biçimde alışverişlerinizi yapabileceksiniz.

Anadolubank sanal kart oluşturma işlemlerinin ardından sistem otomatik olarak size kredi kartı tanımlıyor. Daha sonra alışverişlerde ihtiyacınızı karşılayacak oranda limit transferinde bulunuluyor. Kredi kartınızın limitini, istediğiniz kadar azaltıp artırabilirsiniz. Alışverişiniz bittiği zaman kredi kartınızın limitini sıfırlamayı da unutmamalısınız.

Anadolubank Sanal Kartın Avantajları

Tüm alışverişlerde Word puan kazanmanıza yardımcı olan sanal kart hizmetinin pek çok yönden avantajı bulunuyor. Anadolubank’ın geliştirdiği sanal kart uygulaması, mevcut kredi kartınıza bağlı olarak çıkartılıyor. Aynı zamanda fiziki anlamda olan kartınızın limiti kullanılıyor. Örneğin; mevcut kredi kartınız ile alışverişlerde 12 taksit yapabiliyorsanız sanal kartınızla da aynı şekilde 12 taksit uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Sanat kart uygulaması, pratik alışverişler yapmanızı kolaylaştırırken diğer yandan da olası hırsızlık gibi olumsuz durumların önünde de geçmiş oluyor. Çünkü alışveriş esnasında kart bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği her daim korunuyor. Böylelikle size sadece alışverişlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenizin keyifli yanını deneyimlemek kalıyor.

Anadolubank tarafından yapılan ve müşterilerinin sanal alışverişlerini kolaylaştırmayı amaç edinen kart uygulamasından faydalanabilmek için Anadolubank Telefon Bankacılığı hattından da destek olabilirsiniz. Dilerseniz en yakın banka şubesine uğrayabilir ve yüz yüze iletişime geçerek sanal kart hakkında aklınıza takılan soruların cevabını alabilirsiniz.

Anadolubak İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top