BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

Kredi kartlarının kullanımının artması ve kredi alımlarının artışı beraberinde ödenemeyen borçları da getirmiştir. Bilinçsiz kredi kartı kullanımı ile artan borçlar bir zaman sonra ödenmemeye başlayıp sonunda yasal sürece ilerler. Aynı şekilde kredi borçları da sonunda bu duruma kadar gelmektedir. Bunun için bankalar sizlere borç kapatma kredisi vermektedir. Borcu kapatma kredisindeki amaç, borcunuzu birden fazla borçlu olduğunuz bankalardan tek bir bankaya transfer etmektir.

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı, gerekli koşulları sağlıyorsanız, uygun ödeme seçenekleri ile borç transfer kredisi veren bankalara taşıyabilirsiniz ve aylık %1,15’ten başlayan faiz oranlarıyla borçlarınızı tek noktadan ödemeye başlayabilirsiniz. Borcu kapatma kredisi veren bankaları ve şartlarını sizler için yazının devamında verdik. Bu bilgileri takip ederek borcu kapatma kredisi transferi yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

 • Borç transferi kapsamında bankalara transfer edebileceğiniz ürünler şu şekildedir: Taşıt kredisi, kredi kartı, ihtiyaç kredisi.
 • Borç transferi kapsamında bankalara transfer edemeyeceğiniz ürünler şu şekildedir: KMH, konut kredisi
 • Borç transferi kapsamında karşıdaki banka, kredi kartında bulunan borcun tamamını transfer edebilir.
 • Diğer bankalara yapacağınız EFT’lerden ücret alınmaz.
 • Eğer karşı bankaya bir EFT yaparsanız, bu tutar bir gün sonra diğer bankaya ulaşır.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank’ın 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunan ihtiyaç kredisi ürünleri ile tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı istenen koşulları sağlamanız halinde, uygun ödeme seçenekleri ile Finansbank’a taşıyabilir ve aylık % 1,23’ten başlayan faiz oranları ile borçlarınızı tek noktadan ödeyebilirsiniz.

Gerekli Koşullar

 • Borç transferiyle bankaya transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.
 • Borç transferiyle bankaya transfer edilemeyecek ürünler: Konut kredisi, KMH, Finansbank’taki borçlar
 • Karşı banka kredi borcunun tamamını bankaya transfer edebilmektedir. Şubede görünen tutardan daha düşük transfer yapılamamaktadır.

KREDİ

 • Karşı banka toplam borcu ya da toplam borcundan daha düşük ücretleri transfer edebilmektedir.
 • Diğer bankalara yapılacak olan EFT’ler ücretsizdir.
 • Kredi tutarı karşı bankadaki kredi kartı numarasına gönderildiği için ayrı bir işlem yapılmasına gerek yoktur, ancak kredi borçları için yapılan her borç transferi işleminde müşterinin mutlaka diğer banka şubesini arayıp yapmış olduğu ödemeyle ilgili bilgi vermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Diğer bankalarda olan Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı gibi borçlarınızı Şekerbank borcu kapatma kredisiyle kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanıp ödemelerinizi tek bir yere yapabilirsiniz. Maksimum alabileceğiniz kredi tutar 100.000 TL, faiz oranı 3-36 Ay % 1,403 , vade oranı 36 ay, tahsis ücreti 500 TL’dir. Ayrıntılı bilgi için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Axess kullanıcıları diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarını Axess’e aktararak kolayca tek bankadan ödeme yapabiliyor. Uygun faiz oranları ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz taksitli borç transferini, ücretsiz 9 aya varan taksitler ile rahatça geri ödeyebilirsiniz. Taksitli borç transferini, Akbank direkt internete girerek ya da şubesine giderek yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Akbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

KREDİ BORCU YAPILANDIRMA

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Vakıfbank’tır. 18 aya varan vade seçenekleri, 20.000 TL’ye kadar kredi çekebilme, 3 ay sonra ödemeye başlama imkanı, isterseniz eşit taksitli ödeme seçenekleri, ister değişken taksitli ödeme planıyla ödeme planınızı kendiniz yaparak borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Ödemelerini takip etmekte zorlanan ve ödeyemeyen tüm kredi borçlarını tek bir bankada toplayarak bütçesine uygun taksitler ile rahat şekilde ödeme yapmak isteyen müşterilerine 36 ay vadeye kadar % 1,58’den başlayan faiz oranları ile borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Burgan Bank’tır. Burgan Bank borcu kapatma kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Odeabank’ta borcu kapatma kredisi veren bankalardan bir tanesidir. Odeabank müşterilerine masraf olarak 0 TL, 60 aya kadar vade ve % 1,23’te sabitlenen faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Odeabank Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalardan bir diğeri de Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi sayesinde borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz ve bu da size ödeme kolaylığı sağlar. Borç kapatma kredisi sayesinde borçlarınız tek başlık altında toplanabilir. Garanti Bankası tarafından verilen Tam Destek Kredisi de borç kapatma kredisi çeşitlerindendir. Bu krediyi almadan önce şubelere giderek ya da internet üzerinden şartlarını öğrenmenizde fayda var.

Garanti Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası da çeşitli krediler vermektedir ve borç kapatma kredisi de bu kapsamdadır. Dört dörtlük nakit kredisi kampanyaları ile borcu olan kişilere kredi vermektedir. İş Bankası’nın geri ödeme hususlarında çizgileri ise kesindir, bu yüzden kredi çekmeden önce bütün şartlar incelenmelidir.

İş Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası da ihtiyacı olan vatandaşlara borç kapatma kredisi imkanı sunmaktadır. Hangi bankaya borcunuzun olduğu önemli değilidir, her banka için Ziraat Bankası’ndan borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından verilen Borç Ödeme Kredisi’ne başvura kişiler, ilk olarak bütün borçlarını tek bir hesap altında toplayabiliyorlar. Böylece, ödeme güçlüğü çeken kişi kendisine finansman sağlamış olur ve borçlar uygun taksitlerle ödenebilir.

Ziraat Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank da vatandaşlara kolaylık olarak borç kapatma kredisi vermektedir. Bu, yüksek borçlarından dolayı zorluk yaşayan kişilere bir fırsattır. Denizbank, dosya masrafına gerek kalmadan % 0,89 faiz oranında borç kapatma kredisi vermektedir.

Denizbank Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

TEB Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalardan birisi de Türkiye Ekonomi Bankası’dır. TEB tarafından verilen bu kredi de istediğiniz kredi limitini kullanabilirsiniz. Borç transfer kredisini Cepte TEB İnternet Şubesi’nden kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Kart İşlemleri’nden Borç Transferi’ni seçin. Ayrıca TEB teleofn şubelerinden de bu krediyi talep edebilirsiniz.

TEB Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

100 thoughts on “BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR”

 1. benim yapı kredi bankasına kredi borcum var ödemede zorlanıyorum dger taksitlerim olduğu için bunun için siz neyapabilirsiniki toplam borcum yirmibeş bin.tl

  1. Yusuf Karatas

   Rıza bey maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

  1. Yusuf Karatas

   Emine Hanım maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 2. Ben emekliyim 3 bankaya kesilen kiredim var onları toplayıp banka aracılıgıyla tek bı bankaya borclanıp onları kapatdırarak ev kıredısını nasıl kullanabılırım odea bankadan dusuncem olabılrmı

  1. Yusuf Karatas

   Yazımızda verdiğimiz bilgileri ve linkleri kullanarak uygun krediye ulaşabilirsiniz. İlgili banka ile görüşebilirsiniz.

 3. Denizbank tan kredi kullaniyorum 12800tl kapatma bakiyem var emekli maasaimi da denizbanktan aliyorum 1800tl maasla sigortasiz bir firmada calisiyorum ayrica kira gelirim var 1100tl amaaaa malesf sicilim bozuk 12800tl kapatma bakiyemin disinda 28000tl ihtiyacim var bana kim nasil yardimci olur SAYGİLARİMLA

 4. Bizim kirmizi kalemli borclarimizi odeyebilmemiz icin bir kapi acilmasini istiyoruz bankalarin yardimi olmadan bunu odememiz zaten zor neredeyse imkansjz kredi vermelisiniz

  1. merhaba adım ibrahim ben diyarbakırlıyım benim halk bankasına çek borcum var yaklaşık 5bin tl iki tanede kredi kartı borcum var oda 3bin tl ben bu borçları kapatmak istioyorumm nasıl başka bi bankadan kredi çekebilirim ve ödiyebilirim

   1. Yusuf Karatas

    Maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 5. benim 5000 binliraya çok acil ihtiyacım var sskalı çalışıyorum bana kıredi verebilecek bankalardan cvp bekliyorum tlf.05533820775

  1. Yusuf Karatas

   Ramazan Bey maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 6. Benim yapi kredi ,garanti bank ve HSBC ye borcum var toplam borç 11 miyar
  3 aydır hic birine ödeme yapamadim icralik olmak uzereyim nasıl olacak nasıl ve hangi banka toplam borcumu ödeyecek bi açıklama yapar misiniz ben tam anlayamadim

 7. 2 bankaka takındım var kıredi alıp bunları kapatıp bir yere borçum olmasını istiyorum nasıl kredi cekebilirim

 8. tayfun güven

  merhabalar 2 bankaya kredi borcum var, icralı veya takipte değil. 1 bankadan sadece35 günlük gecikmem var. kredi kartı borcumda sorun yok. yapılandırma ile devam ediyor.. 2 bankaya kredmi kapatıp sadece bankanıza ödeme yapmak istiyorum. devlet memuruyum .aylık gelirim 5000 tl dir . 60 yada 65000 tl krediye ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Mrb yaklaşık 30000 TL civarında borcum var bu miktarda krediyi veren bir banka olursa şayet aylık 1200 TL geri ödeme (gecikme) olmaması garantisiyle aksatmadan ödeme yapabilme gücü bende mevcut eğer değerlendirmeye alınırsa bu sozlerim sizi temin ederim ki büyük bir minnettarligimi borç bilirim
  .

  1. Yusuf Karatas

   Maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 10. HASAN aydın

  Slm benimde bankalarla sıkıntı var hep dosyalar avukatta ne yapacağını bilemiyorum yurt dışında bunlar mümkünse bizim ülkemizde ne derece mümkün bilmiyorum lütfen banada bir şey soylermisiniz

  1. Yusuf Karatas

   Maalesef bu konuda hakkında bir yetkimiz bulunmamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

 11. Necati IŞILDAK

  Merhaba bende bu krediden yararlanmak istiyorum ama nasıl olacak bilemiyorum yardımcı olurmusunuz acaba?
  Tel:0538 815 37 71

 12. Hüseyin Başar Tekeler

  Benim bir kaç bankaya kredi ve kredi kartı borcum var 5000 tl gibi, ben bunları tek bir bankada toplayıp o şekilde odemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

  1. 5000 lira kadar bi kredi kartlarına borcum var hepsini bi taksitle ödeme imkanı sağlayabilir misiniz

 13. Maaşımı Garanti bankasına taşımak istiyorum ama ziraat bankasına kredi borcum var bide yapı kredi bankasına icralık olmuş kredi kartı borcum var nasıl bir yol izlemek lazım lütfen cevap veriniz

 14. kadriye yeşildağlı

  merhaba iki emekli maaşı alıyorum borç kapatma kredinden yararlanmak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz? kadriye yeşildağlı 530-2050529

 15. Sevgili uzmanlar ben kartlardan sonra kalem yiyenlerden birisinin yaklaşık on yıl oldu ama hala kredi evleniyorum Sun bodrom da yüksek nasıl kredi çekerim varmı bunun bir yolu

 16. 32 yasindayim ozel sektorde calisiyorum 3000 tl gelirim var kredi puan dusuk acil 20000 tl ihtiyacim var cocugumun sunneti yapacam acil lazim odemelerde sorunsuz olur lutfen 05448230284 numaradan ulasabilirsiniz

 17. Benimde kredi ve kredi kartı borcum var hepsini birleştirip kredi çekmem lazım yardımcı ola bilirmisiniz

 18. BENIMDE KREDI BORCUM VAR AMA ÖDEYEMEDIM MAASIMDA OLMASINA RAMEN İCRALIK OLUCAM PTT DEDEN EMEKLI MAAS ALIYORUM ODA KARSILAMIYOR BORCUMU NAPABİLİRİM

 19. Toplamda 10 000 tl borcum var ve kredi cekemiorum vermiolar kirmizi kagittayim diye ne yapabilen

 20. benımde denız banktan odenmemıs kredı borcum var nasıl yardımcı olabılırsınız acaba

 21. Emine karahan

  Iyi günler garantiye borcum var onu kapatmak istiyom kredi almak istiyom yardımcı olurmusunuz emine karahan

  1. benim akbak ve yapı krediye borcum var ve birazda kendi şahsıma borcum var bana yekün elime gecmesi gereken para 8 milyar bu borcları kapatmam için nasıl yapabilirim bu başvuruyu

 22. Ferhat temel

  Benim kendime ait birkaç bankaya ihtiyaç kredisi borclanmam var.hepside haciz işlemine tabi tutulup maaş kesintisine ugramakta ve sıraya alındı.bende tek seferde kapatabilirmiyim.

 23. Ayrı ayrı bankalara borcum olduğu için ödemelerde zorlaniyorum kirmizi kalem yemek üzereyim borcum 1500

 24. Vakıf bank kredi kartı borcum var bu avukata aktarılmış ben nasıl bir kredi alıp bu borcu ödeyebilirim

  1. Erdoğan ÖZDEMİR

   garanti bankasına 7 bin borcum var tükedici kredisi yardım edebilirmisiniz 05343489818

 25. benim türkiye finansa 1500 tl borcum var taksitleri biraz geciktirdim.1600 tl maaş alıyorum kredi kullanmak istiyorum ama hiçbir banka bana kredi vermiyo yardımdı olmanızı istiyorum tşkler
  0541 209 34 69

 26. Kezban Şentürk

  Benim 3 tane bankada kredim var toplam 22000tl borcum var kapatıp tek yere odemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 27. merhaba baska bankadaki icralik borclar icinde kredi veriliyormu acaba boyle bir uygulama mevcutmudur

 28. turgay yılmaz

  Slm benim yapı kiredide kierdim var 1900 kusur artı kiredide kartim var limit 4 bin TL su an ancak asgarisini odeye bkliyom bana. 5 bin TL lazım tek borcum olsun aylık odeyim 300 TL aylık verebilirim rahat devamlı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tskjur

 29. Merhaba ben hicralik oldum hic bir bankadan kredi çekmiyorum yardimci olabilirmisiniz acaba

 30. Iyi gunler 26 bin bankaya borcum var neredeyse haciz gelecek cok zorlaniyorum odemede 3 banka tek biyere odemek istiyiorum lutfen benim yuvam yikilacak bana yardimci olurmusunuz 05343561434

 31. Şimdiye kadar 4bankaya hiç borcum yoktu y
  Taki buyıl ocak ve şubat ayında işlerim durana kadar toplam 7500tl lazım nasıl yardımcı olabilirsiniz kartlarımın hepside talibe girdi

 32. bana 2,000,000 tl lazım 3 le 5 le uğraşamam… hangi bankadan alabilirim sekreterime not bırakabilirmisiniz

 33. engin yıldırım

  Emekli maaşımı ptt den alıyorum iki bankadan 10 adet ihtiyaç kredim var bunları tek kalem bir bankaya nasıl alabilirim

 34. kamil kılıç

  Kamil. İş bankası ve garanti bankasına borcum var tek bankada toplamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 35. Odea bank 60 ay vade demişsiniz böyle birşey yasal olarak varmı son 36 ay vade değilmiydi?

 36. Hepsi yalan dört ay işin kötüyüye gitse avukat verirler he avukat ne yesin dicekler biz kazandık zaten oderiz

 37. zehra betül sarı

  çok acil ayın 20 kadar borcumu kapatmam lazım yoksa icralık olacağım lütfen bana ulaşın

 38. sezgin adıhan

  Benim finas ban ve akbank kredi karti borcum var ikiside avukatlik nasil yardimci ola bilirsinizsezgin adıhan

 39. merhaba 5000 tl ihtiyacım var 2000 tl si kredi kart borcu yardımcı olacak bankadan haber bekliyorum.ssk çalışan biriyim..1600 maaş alıyorum.

 40. Iyi gunler acil 5000 tl ye ihtiyacim var nasıl hallederiz tebe kredi karti borcumu odemek istiyorum

 41. benım krdı kartım yok bankalara borcum da yok ama krdı cekmek istıyorum yardımcı olurmusunuz bana tl 05427107780nu ulsırsanız memnun olurym bu konuda saygılar

 42. Yapi kredi bankasinda krdim var 8000tl maaslarin son 12.aydan bu zamanakadar gecikmeler oldu.bukonuda bana yardimci olabilirmisiniz.tesekur ederi haberdar ederseniz

 43. Benim bankalara 30.000 tl borcum var fakat kbb puanim dusuk bana kredi cikar mi yardimci olabilirmisiniz

 44. Kredi ve kredi kartı borcum var yaklaşık 19 bin TL icralik oldum bu şekilde bana kredi verim kapatabilir miyim borçlarını

 45. Is bankasina krwdi borcum 15000 deniz bank kredi karti borcum 4000 acil cekmem lazim 20000 nasil ala bilirim belgeli gelirim 2100 tl bankayya yatiyo

  1. arkadaslar benim 4000 tl borcum var acil odemem gerekiyor. üniversite ögrencısıyım bu yuzden bankalar olumsuz degerlendırıyor. bu konuda yardımcı olabılecek bırı var mı ?

 46. Benimde bankalara borcum var şu anda dosyalar avukatta nasıl olacak bu iş linkler çalışmıyor bilgisi olan varsa yazın lutfen

 47. Hepinize iyigünler diliyorum.Benim merak ettiğim askerlik borçlanması için nakite iihtiyacımvar.Ne yapabilirim.

 48. GARANTİ BANKTAN KIRADİ ÇEKTİM VE TAHLİHSİZ BİR KAZA SONUCU CEZA EVİNE GİRDİM BORCUMU 2 YIL BORCUMU ÖDEYEMEDİM VE BU ŞİMDİ İHALEYLE DOSYAMI BAŞKALRI ALMIŞ BUNUN İÇİN NE YAPA BİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..

 49. Merhaba tabi bizde dedik bunları bir bankaya toplayalım iç birisi ilgilenmedi sadece reklam olarak görüyoruz bunları ya memur olacaksın yada avukat gibi bizim gibi askeri ücret li kafasını.bile cevirmiyorlar ben çok güzel oduyordum bu yapılandırma çıktı bütün kapılar kapandı ‘siz sakin bu oyuna gelmeyin

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top