BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

Kredi kartlarının kullanımının artması ve kredi alımlarının artışı beraberinde ödenemeyen borçları da getirmiştir. Bilinçsiz kredi kartı kullanımı ile artan borçlar bir zaman sonra ödenmemeye başlayıp sonunda yasal sürece ilerler. Aynı şekilde kredi borçları da sonunda bu duruma kadar gelmektedir. Bunun için bankalar sizlere borç kapatma kredisi vermektedir. Borcu kapatma kredisindeki amaç, borcunuzu birden fazla borçlu olduğunuz bankalardan tek bir bankaya transfer etmektir.

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı, gerekli koşulları sağlıyorsanız, uygun ödeme seçenekleri ile borç transfer kredisi veren bankalara taşıyabilirsiniz ve aylık %1,15’ten başlayan faiz oranlarıyla borçlarınızı tek noktadan ödemeye başlayabilirsiniz. Borcu kapatma kredisi veren bankaları ve şartlarını sizler için yazının devamında verdik. Bu bilgileri takip ederek borcu kapatma kredisi transferi yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

 • Borç transferi kapsamında bankalara transfer edebileceğiniz ürünler şu şekildedir: Taşıt kredisi, kredi kartı, ihtiyaç kredisi.
 • Borç transferi kapsamında bankalara transfer edemeyeceğiniz ürünler şu şekildedir: KMH, konut kredisi
 • Borç transferi kapsamında karşıdaki banka, kredi kartında bulunan borcun tamamını transfer edebilir.
 • Diğer bankalara yapacağınız EFT’lerden ücret alınmaz.
 • Eğer karşı bankaya bir EFT yaparsanız, bu tutar bir gün sonra diğer bankaya ulaşır.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank’ın 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları sunan ihtiyaç kredisi ürünleri ile tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı istenen koşulları sağlamanız halinde, uygun ödeme seçenekleri ile Finansbank’a taşıyabilir ve aylık % 1,23’ten başlayan faiz oranları ile borçlarınızı tek noktadan ödeyebilirsiniz.

Gerekli Koşullar

 • Borç transferiyle bankaya transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.
 • Borç transferiyle bankaya transfer edilemeyecek ürünler: Konut kredisi, KMH, Finansbank’taki borçlar
 • Karşı banka kredi borcunun tamamını bankaya transfer edebilmektedir. Şubede görünen tutardan daha düşük transfer yapılamamaktadır.

KREDİ

 • Karşı banka toplam borcu ya da toplam borcundan daha düşük ücretleri transfer edebilmektedir.
 • Diğer bankalara yapılacak olan EFT’ler ücretsizdir.
 • Kredi tutarı karşı bankadaki kredi kartı numarasına gönderildiği için ayrı bir işlem yapılmasına gerek yoktur, ancak kredi borçları için yapılan her borç transferi işleminde müşterinin mutlaka diğer banka şubesini arayıp yapmış olduğu ödemeyle ilgili bilgi vermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Diğer bankalarda olan Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı gibi borçlarınızı Şekerbank borcu kapatma kredisiyle kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanıp ödemelerinizi tek bir yere yapabilirsiniz. Maksimum alabileceğiniz kredi tutar 100.000 TL, faiz oranı 3-36 Ay % 1,403 , vade oranı 36 ay, tahsis ücreti 500 TL’dir. Ayrıntılı bilgi için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Axess kullanıcıları diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarını Axess’e aktararak kolayca tek bankadan ödeme yapabiliyor. Uygun faiz oranları ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz taksitli borç transferini, ücretsiz 9 aya varan taksitler ile rahatça geri ödeyebilirsiniz. Taksitli borç transferini, Akbank direkt internete girerek ya da şubesine giderek yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Akbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

KREDİ BORCU YAPILANDIRMA

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Vakıfbank’tır. 18 aya varan vade seçenekleri, 20.000 TL’ye kadar kredi çekebilme, 3 ay sonra ödemeye başlama imkanı, isterseniz eşit taksitli ödeme seçenekleri, ister değişken taksitli ödeme planıyla ödeme planınızı kendiniz yaparak borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Ödemelerini takip etmekte zorlanan ve ödeyemeyen tüm kredi borçlarını tek bir bankada toplayarak bütçesine uygun taksitler ile rahat şekilde ödeme yapmak isteyen müşterilerine 36 ay vadeye kadar % 1,58’den başlayan faiz oranları ile borcu kapatma kredisi veren bankalardan biri de Burgan Bank’tır. Burgan Bank borcu kapatma kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Odeabank’ta borcu kapatma kredisi veren bankalardan bir tanesidir. Odeabank müşterilerine masraf olarak 0 TL, 60 aya kadar vade ve % 1,23’te sabitlenen faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Odeabank Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalardan bir diğeri de Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası borç kapatma kredisi sayesinde borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz ve bu da size ödeme kolaylığı sağlar. Borç kapatma kredisi sayesinde borçlarınız tek başlık altında toplanabilir. Garanti Bankası tarafından verilen Tam Destek Kredisi de borç kapatma kredisi çeşitlerindendir. Bu krediyi almadan önce şubelere giderek ya da internet üzerinden şartlarını öğrenmenizde fayda var.

Garanti Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası da çeşitli krediler vermektedir ve borç kapatma kredisi de bu kapsamdadır. Dört dörtlük nakit kredisi kampanyaları ile borcu olan kişilere kredi vermektedir. İş Bankası’nın geri ödeme hususlarında çizgileri ise kesindir, bu yüzden kredi çekmeden önce bütün şartlar incelenmelidir.

İş Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası da ihtiyacı olan vatandaşlara borç kapatma kredisi imkanı sunmaktadır. Hangi bankaya borcunuzun olduğu önemli değilidir, her banka için Ziraat Bankası’ndan borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından verilen Borç Ödeme Kredisi’ne başvura kişiler, ilk olarak bütün borçlarını tek bir hesap altında toplayabiliyorlar. Böylece, ödeme güçlüğü çeken kişi kendisine finansman sağlamış olur ve borçlar uygun taksitlerle ödenebilir.

Ziraat Bankası Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank da vatandaşlara kolaylık olarak borç kapatma kredisi vermektedir. Bu, yüksek borçlarından dolayı zorluk yaşayan kişilere bir fırsattır. Denizbank, dosya masrafına gerek kalmadan % 0,89 faiz oranında borç kapatma kredisi vermektedir.

Denizbank Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

TEB Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisi veren bankalardan birisi de Türkiye Ekonomi Bankası’dır. TEB tarafından verilen bu kredi de istediğiniz kredi limitini kullanabilirsiniz. Borç transfer kredisini Cepte TEB İnternet Şubesi’nden kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Kart İşlemleri’nden Borç Transferi’ni seçin. Ayrıca TEB teleofn şubelerinden de bu krediyi talep edebilirsiniz.

TEB Borcu Kapatma Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top