Fibabank Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme

Fibabanka

Ülkemizde en önemli gelir kaynağı olarak krediyi gören bankalar bu sebeple müşterileri çekebilmek için büyük bir uğraşı içerisine girmektedirler. Bu anlamda da kredi veren bankalarda birçok kredi seçenekleri ve birçok kredi çeşidi ile müşterilerine kredi olanaklarını sunmaktadırlar. Kredi çeşitlerindeki farklılığa göre faiz oranlarında değişiklikler görülmektedir. Bu sebeple de size en uygun krediden faydalanabilmek için büyük çapta araştırma yapılması gerekmektedir.

Ülkemizde önde gelen bankalar arasında yerini alan Fibabank hizmetlerinden büyük bir bölümü Tarım, KOBİ, Ticari ve Bireysel müşteri taleplerinin doğrultusunda hareket etmektedir. Özellikle de birçok banka işleminde oldukça büyük avantaj sağlayan Fibabank, günlük alışverişlerinde bireysel müşterilerine acil avans desteği ve ödeme kolaylığı sağlamak için Fibabank Bonus adındaki kredi kartını kullanmasını önermektedir. Aynı zamanda müşterilerinin taleplerini de karşılıksız bırakmayan banka olan Fibabank özellikle de kredi kartı ya da kredi ürünlerine, müşterilerinin yapmış olduğu taleplere karşı anında cevap vermektedir.  İşlemlerini birçok başvuru kanalının da vasıtasıyla birlikte gerçekleştirmekte olan banka müşterilerinin taleplerinin ne aşamada olduğunun bilgisi için yapmaları gerekli olan şeylerin başında banka şubeleri ve telefon bankacılığı bulunmaktadır. Fibabank kredi başvuru sonucu öğrenme için yazımızın devamını okuyunuz. 

Vatandaşların müşterisi olarak bulunduğu bankalardan özellikle de talep ettiği hizmetlerinin içerisinde ilk sırada her zaman muhatap olma arzusu bulunmaktadır. Özellikler de herhangi bir bankacılık hizmetinde bulunmuş oldukları taleplere karşılık olumlu ya da olumsuz geri dönüş içerisinde olmaktadırlar. Bu anlamda ise ülkemizdeki çok az bankanın müşterisine anında geri dönüşte bulunduğunu ve bu isteklerine cevap verdiğini görmekteyiz. Fibabank müşterilerinin bu taleplerini karşılıksız bırakmayan bankaların içerisinde yer almaktadır. Özellikle de kredi kartı ve kredi ürünlerine yapılmakta olan taleplere geri dönüşleri anında olmaktadır.

Fibabank Standart İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Fibabank’ın sizlere sunmuş olduğu standart ihtiyaç kredisini kefilsiz, uygun vadeli ve oranlarda, sabit faiz ve eşit taksitli olarak ödeme planı çerçevesinde başvuru yapabilirsiniz. Fibabank kredi başvurunuza 1 iş günü içerisinde geri dönüş olarak cevap alabilme imkanına sahipsiniz.

Bütün ihtiyaçlarınıza uygun ödeme ve faiz koşullarınıza anında cevap veren Fibabank, sizlere eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Fibabank kredi başvurusu sonucunu öğrenebilmek için müşteri hizmetlerinin numarası olan 444 88 88 numaralı telefonu arayarak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte müşteri hizmetleri dışında bulunduğunuz ilde size en yakın Fibabank şubesine gidip, TC kimlik numaranız ile sorgulama yapabilme imkanına sahipsiniz.

Fibabank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

-Kimlik Belgesi ( T.C Kimlik Numarasını da içeren nüfus cüdanı aslı, Sürücü belgesi ya da Pasaport)

-Son 3 aylık dönemden birisine ait güncel su / telefon/ elektrik ya da doğalgaz faturası

-Gelir belgesinin aslı ( Bordrolu çalışan kişiler için bordronun aslı gereklidir. Maaş yazılı çalışan kişiler için, son aya ait olan maaş yazısı ve şirketin imza sirküleri gerekmektedir. Emekli kişiler için, emekli maaşını gösteren bir yazı ya da emekli maaşının yattığı banka hesabı gerekmektedir. Serbest meslek sahipleri olan kişiler için de, şirketin kuruluşu ve son değişikliğinin gösterildiği Ticaret Sicil Gazetesi, Faaliyet belgesi ya da oda sicil kaydı, Vergi levhası, son döneme ait vergi ödendi makbuzu ve son 3 yıla ait bilanço ve gelir tablosu, yıl sonu veya son döneme ait olan detaylı mizan gerekmektedir. )

Fibabank Banka Şubeleri İle Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenebilme

Size en yakın istikamette bulunan Fibabank şubesine gidiniz. Nüfus cüzdanınız ile beraber banka şubesine gidip, kredi başvurusunda bulunduğunuzu, başvuru sonucunu öğrenmek istediğinizi Fibabank yetkilisine belirtiniz. Bunun sonucunda banka yetkilisi sizden kimliğini isteyecek, kredi başvurunuzun olumlu veya olumsuz sonuçlandığını sizin tarafınıza iletecektir.

Kredi başvurularında cep telefonu bilgilerinizin bankada olduğundan dolayı, bankalar genel olarak başvuru ardından 1 hafta gibi bir süre zarfında size ya sms ile ya da sizi arayarak kredi başvurunuzun sonucu hakkında bilgilendirmeyi yapacaktır.

Sonucun da öğrenilmesiyle beraber tarafınızdan kredi çekebilmek için gerekli olan belgelerin hazırlanması beklenmektedir. Bankanın başvuruda bulunmuş olduğunuz kredi çeşidine bağlı olarak lazım olan belgeleri hazırlamanız ile krediyi alabilmeniz için sizi herhangi bir engel beklememektedir.

Scroll to Top