Fibabanka Klasik Kredi Kartı Başvurusu

Fiba banka

Modern yaşamın bir getirisi olarak hayatımız hep bir koşuşturma halinde geçiyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların yaşadığı trafik problemi günlük hayatın içerisinde beş dakikayı bile önemli hale getiriyor. Bu hızlı yaşamın içerisinde yaptığımız küçük alışverişlerimizde kredi kartları pratik olması açısından insanların ilk tercihi haline geldi. Pratik olmasının dışında hem nakit taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırması hem de yüksek miktarlı alışverişlerimizde taksitli alışveriş imkanı sağlayan kredi kartları günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Aynı zamanda hızla artan tüketim çılgınlığı ve nakit parayı yetiştirememe durumu da ister istemez kredi kartlarına yönlendiriyor. Kredi kartlarına talep bu kadar çok olunca da ister istemez bankalar arasında bir rekabet ortamı oluşuyor. Müşterinin taleplerini karşılamak ve daha çok müşteri çekmek için her banka farklı özelliklerde kredi kartları çıkarıyor. Fibabanka da bu bankalardan bir tanesi. Bu yazımızda Fibabanka klasik kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler yer alacak.

Fibabanka Kredi Kartları Nelerdir?

Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu tam dört çeşit kredi kartı vardır. Bu kartlardan üçü bonus altyapılı olan Fibabanka bonus klasik, Fibabanka bonus gold ve Fibabanka bonus platinum’dur. Bu üç kredi kartıyla alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız ve daha sonra kazandığınız bonuslar ile tekrar alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz kazandığınız bonusu alışveriş anında yaptığınız harcamadan düşebilirsiniz isterseniz biriktirip  daha sonraki alışverişlerinizi hiç para ödemeden kartınızdaki bonuslar ile yapabilirsiniz. Fibabanka bonus klasik kredi özellikleri en düşük olan kredi kartıdır. Bu karta sahip olan kişiler bonus kredi kartının temel özelliklerine sahip olmakla birlikte özel birtakım ayrıcalıklardan faydalanamazlar.

Fibabanka bonus klasik kredi kartının yıllık ücreti 55 TL’dir. Eğer ek kart çıkarmak isterseniz yıllık ödemeniz gereken miktar 27.50 TL’dir. Fibabanka bonus gold kredi kredi kartı bonus klasik kredi kartının sahip olduğu bütün özellikleri taşımaktadır. Bu özelliklerinin dışında, bu kredi kartının limitleri daha yüksektir. Ancak kullanıcıların banka sayesinde alacakları bonus Fibabanka bonus klasik kredi kartı ile aynıdır.

Fibabanka bonus platinium kredi kartı bonus altyapılı bu üç kredi kartının arasında en üst seviyede olanıdır. Bu kredi kartı için herhangi bir limit sınırlandırması yoktur. Kredi kartınızın limitini istediğiniz kadar artırabilirsiniz. Aynı zamanda bu kredi kartı ile yaptığınız harcamlardan daha fazla bonus kazanırsınız. Bu üç kredi kartının dışında bir de yıllık kart ücreti olmayan Fibabanka klasik kredi kartı vardır.

Fibabanka Klasik Kredi Kartı Özellikleri

Fibabanka klasik kredi kartı, Fibabanka’nın müşterilerine sunduğu en özel hizmetlerden birisidir. Fibabanka klasik kredi kartının en önemli özelliğinden bir tanesi yıllık kredi kartı ücretinin olmamasıdır. Piyasadaki bu çeşitliliğin içinde, bu kredi kartı kullanıcılarının bu kartı tercih etmesinin en büyük sebebi kredi kartının ücretsiz olmasıdır. Fibabanka klasik kredi kartının bir diğer özelliği ise bu kredi kartının diğer Fibabanka kredi kartları gibi bonus özelliğinin olmamasıdır yani yaptıkları harcamalardan bonus elde edemezler. Fibabanka klasik kredi kartı istediğiniz zaman yurt dışında veya yurt içinde yer alan milyonlarca iş yerinden taksitli veya nakit alışveriş yapma imkanı sağlar. Aynı zamanda yurt dışına çıktığınızda ve nakit ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla nakit çekimi yapabilirsiniz. Eğer isterseniz birden fazla kişiye ek kart çıkartabilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir ücret alınmaz. Bütün bu özelliklerinin dışında Fibabanka kredi kartının limiti sınırlıdır. Bu karta sahip olan kişiler kredi kartının çok yüksek limitlerle kullanamazlar.

Fibabanka Klasik Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Fibabanka klasik kredi kartına sahip olmak isterseniz çeşitli başvuru kanallarıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

1. Şubeden Başvuru

Bu başvuru kanallarından ilki Fibabanka şubeleridir. İstenen gerekli belgeleri toplayarak size en yakın Fibabanka şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Sizinle ilgilenen müşteri temsilcisine talebinizi bildirerek ve gerekli formları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu formların eksik doldurması halinde veya bilgilerin yanlış olması halinde başvurunuz kabul edilmeyecektir. Aynı zamanda banka eğer gerekli görürse sizden ek belgeler isteyebilir.

2. İnternet Bankacılığı ile Başvuru

Bir diğer başvuru kanalı ise internet bankacılığıdır. Öncelikle Fibabanka resmi internet sitesine girip kredi kartı başvuru formundaki gerekli bilgileri girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından doldurduğunuz bu form ön başvuru formudur. Formda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda girdiğiniz iletişim bilgilerinin de doğru olmaması taktirde, banka size ulaşamayacaktır. Ancak Fibabanka klasik kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak isterseniz, Fibabanka şubelerinin bulunduğu illerden birinde ikamet etmeniz gerekmektedir. Başvuru sonucunuz size daha sonra bildirilecektir.

Fiba banka

3. Telefon Bankacılığı ile Başvuru

Fibabanka klasik kredi kartına başvurmak isterseniz başvurabileceğiniz bir diğer başvuru kanalı ise telefon bankacılığıdır. Fib banka klasik kredi kartı başvurusunu telefon bankacılığı yoluyla yapmak isterseniz 444 88 88 numaralı telefon numarasını arayıp müşteri hizmetlerine talebinizi bildirerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top