Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası 2

Bankalar tarafından şubelerin yükünü azaltmak ve maliyetlerden tasarruf etmek gibi amaçlar doğrultusunda İnternet Şubesi hizmeti verilmeye başlanmıştır. Garanti Bankası da bu bankaların arasında yer alır. Garanti Bankası İnternet Şubesi üzerinden neredeyse şubeler aracılığı ile yapılabilen her şey yapılabilir. Fakat bunun için Garanti Bankası İnternet Şubesi şifresine ihtiyacınız olur. Bu yazımızla birlikte sizlere Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma işlemlerinden bahsedeceğiz.

İnternet Şubesi Üzerinden Yapılabilecekler

Şubeye gitmenize gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirme ihtimalini bulduğunuz Garanti Bankası İnternet Şubesine erişmek için tek yapmanız gereken şey Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yapmak sitenin sağ üst bölümünde yer alan Garanti İnternet başlığı altındaki Bireysel ya da Kurumsal seçeneklerinden birine basarak gerekli bilgileri girdikten sonra da “Garanti İnternet Giriş” butonuna basmak gerekir. Garanti İnternet Şubesi üzerinden daha az işletim ücreti ödeyerek, daha çok kazanç kazanabilme imkanına erişirsiniz. Bu aynı zamanda banka için de tasarruf demek olduğu için bankalar da sizleri İnternet Şubesine yönlendirmek ister. Peki, Garanti Bankası, İnternet Şubesi üzerinden neler yapılabilir?

Hesaplar ve Ürünler

Hesaplar menüsü altından Hesap Hareketlerini takip edebilir, hesap detaylarını görüntüleyebilir, dekont alabilir, yatırım görüntüleyebilir, hesap adı tanımlayabilir ya da ekstre tanımlayabilirsiniz.

Kredi hesapları bölümü üzerinden hesap hareketleri takip edebilir, hesap detaylarını görüntüleyebilir, faiz oranlarını ve ödeme planlarını görüntüleyebilir ya da esnek kredi hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sigorta Poliçeleri kapsamında poliçe ve hasar detay bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Emeklilik Sözleşmeleri ve Haya Poliçeleri kapsamında ödeme, vade ve sözleşme bilgilerine ulaşabilir, ödeme yapabilir, ödeme aracı değişiklik yapabilir, fon fiyatlarını görebilir, yatırım bilgilerine ulaşabilir, katı payı değişikliği yapabilir ya da hesap bildirim bildirim cetveline ulaşabilirsiniz.

Cep Bank menüsü başlığı altında ürün değişikliği ya da iptali ile hareket izleme talimatı verebilir ya da talimatı iptal edebilirsiniz. Bunun dışında limit tanımlama, para gönderme ve Bonus Pay ödeme tipi tanımlama işlemlerini de gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Hızlı Geçiş Sistemi ve Otomatik Geçiş Sistemi kapsamında hareket görüntüleme, değişiklik yapma ve ödeme yapmanız mümkün.

Çek ve senet işlemlerinden ödeme ve tahsilat çekleri ya da senet görüntüleme işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün.

Üye iş yeri başlığı altında ekstre bilgilerine ulaşabilir, üye iş yeri bilgilerini görüntüleyebilir, istatistik bilgilerine ulaşabilir, POS ve hesap mutakabatı yapabilir ve işlem fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Leasing Sözleşmesi başlığı altında ise kira, fatura ya da ödeme detay görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kartlar

Kredi kartları, sanal kartlar, banka kartlar, sektör kartları ve ortak kartları kırılımında işlem yapabilir, kredi kartı ekstresini görüntüleyebilir, dönem içi işlemlerini yapabilir, sonraki dönemi görüntüleyebilir ya da açık provizyon yapabilirsiniz. Kart bilgilerini görüntüleyip değiştirebilir, ödül aktarabilir, sözünüze bonus ya da hediye fırsatlarını kullanabilir, paramatik için vadesiz hesap ekleme ya da çıkarma yapabilir, flexi card paket işlemlerini gerçekleştirebilir, e ekstre tanımlama ya da değiştirme yapabilir, sanal kart para aktarma ya da limit belirleme işlemlerini gerçekleştirebilir, paracard Trink e cüzdan işlemlerini gerçekleştirebilir ve borç ödeyebilirsiniz.

Diğer banka kartları ödemelerini ya da kart oluşturma ve ödemelerini yapabilirsiniz. Kayıt şifre belirleme ve değiştirme yapmanız da mümkün.

Para Transferleri

Havale menüsü üzerinden hesaplar arası, hesaba, isme, hesaba hızı, isme hızlı ve toplu havale işlemlerini yapabilirsiniz.

EFT menüsü üzerinden hesaba, isme, hesaba hızlı ve isme hızlı işlemlerini yapabilirsiniz.

Döviz transferi menüsü üzerinden SWIFT işlemlerini, takibini, iptalini ve gelen mesaj takibini yapabilirsiniz.

Western Union menüsü üzerinden para gönderebilir, kayıtlı gönderim yapabilir, para alımı yapabilir, Quick Pay işlemlerini gerçekleştirebilir ve transfer izleme ya da iptali yapabilirsiniz.

Cep Bank menüsü üzerinden Cep Bank para gönderme, hareket izleme ve iptali yapmanız da mümkün.

Ayrıca emir görüntüleme, değişiklik yapma ve iptal etme, düzenli havale ve EFT işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Ödemeler

Fatura başlığı altında abone no ile ödeme yapma, otomatik ve kayıtlı fatura işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün.

Kurum başlığı altında, seyahat, bağış, üniversite ödemeleri ve apartman aidatı ödemesi mümkün.

Kredi kartı başlığı altında, Kendinize ait Garanti Bankası Kartı, Anlaşmalı Kurum Kartları, Başka banka kartları ve başkasına ait Garanti Bankası kartı işlemlerini yapabilirsiniz.

GSM TL Yükleme başlığı üzerinden Avea yani Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell GSM operatörlerine TL yükleyebilirsiniz.

Şans oyunları oynayabilirsiniz.

Devlet ve vergi başlığı altında vergi, motorlu taşıtlar vergisi, gümrük vergisi, Sosyal Sigortalar Kurumu vergisi, Trafik cezası ödeme, belediye ödemeleri yapma, Bağ-Kur ödemeleri ve E Devlet Kapısı işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün.

HGS ve OGS ödemeleri, ödeme ve tahsilat işlemleri, kendine ya da başkasına ait olan senet ödemelerini de yapabilirsiniz.

Yatırımlar

Fon başlığı altında A ve B Tipi fon alıp satmak, Fon dönüştürmek, emir görüntülemek ve iptal etmek ve hareket görüntülemek mümkün.

Repo başlığı altında repo işlemlerini yapabilir, emir görüntüleyebilir, iptal edebilir ve hareket görüntüleyebilirsiniz.

Döviz ve altın başlığı altında alım, satım ve arbitraj işlemlerini yapmak mümkün.

E Vadeli hesap başlığı altında para yatırma, para yatırma emri verme ve emri değiştirme, para çekme, hesap kapama ya da hesap detaylarında değişiklik yapma imkanınız bulunuyor.

Bono ve tahvil işlemleri başlığı altında alım, satım, hareket görüntüleme ve iptal etme ve halk arz işlemlerini yapabilirsiniz.

Eurobond, Yabancı Para Bono ve Tahvil başlığı altında alım, satım, hareket görüntüleme ve iptal etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hisse Senedi başlığı altında alım, satım, zincir emir, 40 seans emir, emir görüntüleme, değişiklik yapma, iptal etme ve emir bölme, komisyon ve bloke işlemlerini gerçekleştirme ve halk arz yapma mümkün.

Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası yani VİOP başlığı altında alım, satım, emir görüntüleme değişiklik yapma, iptal etme, hareket görüntüleme, teminat işlemlerini yapma ve açık pozisyon işlemleri mümkün.

Hisse Senedi ve VİOP İşlemler için E Trader başlığı altında E Trader uygulama açılışı yapma, hizmet tanımlama, değişiklik yapma ve iptal etme, zaman aşımı ayarı yapma ve gecikmiş ücret ödeme imkanınız bulunuyor.

Mevduat ürünleri başlığı altında biriktiren hesap, elma hesabı, hep kazandıran mevduat, yatırım sepeti ve birikimli altın hesabı işlemlerini yapabilirsiniz.

Başvurular

Kart başlığı altında, Bonus, Money, Flexi, Ekstra Genç, Miles and smiles kredi kartı, American Express Card, Paracard, ek kart ve sanal kart başvurularını yapabilirsiniz.

Hesap açılışları başlığı altında Vadesiz hesap, e vadeli hesap, ELMA hesabı, birikimli altın hesabı, biriktiren hesap, hep kazandıran mevduat hesabı ve yatırım sepeti açılışı yapabilirsiniz.

Kredi başlığı altında ek kredi, hisse senedi kredisi, ihtiyaç kredisi ve taksit küçültme işlemlerini yapabilirsiniz.

Cep Bank başlığı altında Bonus Pay ve Cep Bank işlemlerini yapmanız mümkün.

HGS ve OGS işlemleri, bireysel emeklilik, GSM ve Alo Garanti gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Şubesine Bireysel Giriş için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası İnternet Şubesine Kurumsal Giriş için TIKLAYINIZ!

İnternet Şubesi Şifre Alma

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler aşağıda yer alan linke tıkladıktan sonra müşteri numarası ya da T. C. kimlik numarası bilgilerini girerek Garanti Cep Şubesi, Garanti İnternet Şubesi, Bonus Flaş uygulaması, Alo Garanti ya da Garanti One şifrelerinden istediğini alabilir. Müşteri olmayan kişilerin bu sayfada yer alan “Müşteri Değilim” bağlantısına tıklayarak karşılarına gelecek olan formu doldurmaları gerekiyor. Bu formda doldurulması zorunlu olan isim, soy isim, cep telefonu numarası, şehir, ilçe, posta kodu ve adres bilgilerinin yanında, doldurulması zorunlu olmayan ev telefonu, iş telefonu ve e posta adresi bilgileri ile birlikte semt bilgisi yer alıyor. Bu bilgileri doldurduktan sonra devam etmeniz yeterli olur. Kartı olmayan kişilerin ise Kartım Yok seçeneğine basmaları ve karşılarına gelecek olan form üzerinden, müşteri numarası bilgisini, anne kızlık soyadı bilgilerini ve doğum tarihi verilerini girmesi gerekir. Böylelikle Devam seçeneğine basabilir ve işleminize devam edebilirsiniz. Ardından başvuru formunu dolduracak ve işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top