Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma

Miles&Smile Limit Arttırma

Garanti Miles&Smiles Türk Hava Yolları’nın kullanımdaki tek resmi kredi kartıdır. Garanti Miles&Smiles’ın kullanıcılarına sunduğu birçok ayrıcalığı vardır.

Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Miles&Smiles kredi kartına Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine girerek ilgili bölümden “Başvur” butonuna basarak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı Başvuru Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

Ancak tercih ederseniz de Garanti İnternet’ten veya 444 0 333 Alo Garanti müşteri hizmetlerinden ya da Garanti Bankası şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Peki, bu Miles&Smiles’in renkli ve ayrıcalıklı dünyasının ne gibi özellikleri var dilerseniz bunu keşfedelim.

Garanti Miles&Smiles Nedir?

Türk Hava Yollarının tek resmi kredi kartı olan Miles&Smiles Garanti Bankası tarafından sunulmaktadır. “Dünyanın milini” kazanın sloganıyla başlayan bu süreçte yaptığınız tüm alışverişlerden sektörlere göre belirli oranlarda miller kazanırsınız. Bu millerle THY’nin sitesinden uçak bileti alabilirsiniz. Özgürce ve ücretsiz bir uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun haricinde kazanılan millere ek miller ekleyerek uçuş sınıfınızı geliştirebilir ya da yanınıza refakatçi bilet alabilirsiniz. Millerinizi illa THY için değerlendirmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz millerinizi tekrar alışverişlerde nakit olarak da kullanabilirsiniz. Miles&Smiles aynı zamanda çok gelişmiş bir seyahat deneyimi sunmak adına Miles&Smiles Masters sahipleri için özel bir hat olan Seyahat Hattı’nı geliştirmiştir. Bu hat aracılığıyla seyahatiniz ile ilgili A’dan Z’ye bütün konularda destek alabilirsiniz.

Miles&Smiles Masters Özel Seyahat Hattı Numarası: 0212 310 23 33

THY’nin Miles&Smiles Kartı ile Farkı Nedir?

THY’nin sunduğu Miles&Smiles özel yolcu programı olarak özetlenebilir. Miles&Smiles da bu programın kartıdır. Miles&Smiles kredi kartı ise sadece Garanti Bankası tarafından sunulan bir kredi kartıdır ve yapılan alışverişler ve kampanyalardan mil kazanılmasını sağlar.

Miles&Smiles Limit Aşım Faizi

Miles&Smiles’in limit aşım faizi 2.02% olarak belirlenmiştir. Limit aşım faizine göre borç bakiyesinin, limit olarak belirtilmiş miktarı geçmesi durumunda limiti geçen kısma geçtiği tarihten itibaren günlük olarak akdi faiz adıyla ve oranında limit aşım faizi uygulanacaktır. Bir takvim yılında en fazla iki kere ve belirlenmiş limitin %20’sine kadar limit aşımı yapılabilir. Limit aşımının var olmasının sebebi ise acil bir ihtiyaç durumunda kullanılabilmesi amacıyla müşteriye tanınmış bir haktır. Bu hak Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Kanun’a göre tanımlanmıştır. Ancak eğer müşteri talep ederse bu limit aşımını iptal edilebilir. Limit olarak belirlenmiş miktar kredi kartı ekstresinin ön yüzünde yazmaktadır. Limit aşımının gerek faiz nedeniyle gerekse unutulması durumunda kart bloke gibi sonuçlar doğuracağı için müşterilerin dikkatlice limit ve harcamaları arasındaki dengeyi takip etmesi gerekmektedir. Ancak dileyen müşteriler Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi sonucunda Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit arttırmasını yaparak limitlerini arttırabilirler.

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Miles&Smiles kredi kartınız için limit arttırma işleminde bulunabilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası’nda kayıtlı cep numaranızdan sırasıyla ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgilerini aralarına birer boşluk bırakmak suretiyle 3340’a göndererek Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşleminde bulunabilirsiniz. Ya da yurt dışından Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma için talepte bulunacaksanız aynı bilgileri birer boşluk bırakarak yazdıktan sonra 3340 yerine değil de 0532 752 33 40’a SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Örnek olarak ARTIR 4000 300010 5000 yazıp 3340 veya 0532 752 33 40’a SMS atmamız gerekmektedir. Ancak dilerseniz Garanti İnternet’te Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığıyla Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Dilediğiniz anda internet bankacılığı aracığıyla limit arttırım talebinde bulunarak arttırabilirsiniz. Buna ek olarak Paramatik’lerden limit artış talebinde bulunulabilir.

Paramatikler Aracılığıyla Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemi yani limit artış talebi doğrultusunda limiti arttırmak için işlem yaptırmak istediğiniz kart ile Paramatik’lere giriş yaparak Limit İşlemleri altındaki kategori aracılığıyla Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma İşlemini tamamlayabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma talebinizi bonus flaş uygulamasını indirerek de hemen yapabilirsiniz.

Düzenli Limit Artış Talebi Nasıl Yapılır?

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma işlemini tekrar tekrar yapmak istemeyip sürekli olarak bir limit artışı isterseniz Paramatik’lerden Limit İşlemleri altındaki periyodik limit artışı seçeneğine onay vermeniz gerekmektedir. Buna ek olarak, Garanti Bankası İnternet Şubesin’den de düzenli limit arttırma talimatı verilebilmektedir.

Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı Limit Arttırma talebiniz en kısa zamanda değerlendirilip tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Limit artış sonucunu dilerseniz hesap özetinizden yani düzenli bir şekilde her ay adreslerimize gönderilmiş olan, bir önceki hesap kesim tarihimizle son dönemimizdeki hesap kesim tarihi arasında kalan harcama, limit, mil, borç ve ödeme bilgilerinin yer aldığı belge üzerinden takip edebilirsiniz. Ya da dilerseniz 444 0 333 ALO Garanti’den öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top