Garanti Money Card Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası’nın müşterilerinin nakit para kullanmak yerine ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayabilmeleri için Money Card adıyla çıkarttığı kredi kartına pek çok farklı yol ile başvurulabilir. Üstelik Garanti Money Card kredi kartının müşterilere sağladığı pek çok avantaj da vardır.

Garanti Money Card Kredi Kartının Özellikleri

  • Garanti Money Card kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Migrosjet, sanal market ve macrocenter mağazalarından yapacağınız alışverişlerle Money club özelliği sayesinde kazanırsınız.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile ile Migros, 5M Migros, Migrosjet, sanal market ve macrocenter mağazalarından alışveriş yaparak aldığınız ürünlerde Money Club indirimlerinden anında yararlanırsınız.
  • Bütün bonusa üye işyerleri için Bonus kampanyalarından faydalanma hakkınız vardır.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile Migros ve Macrocenter’da yapacağınız ödemeleri kart okutmadan yapabilir böylelikle alışverişinizi hızlandırabilirsiniz.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile ücretsiz ve taksitli olarak sunulan nakit avansa formalitesiz ve sabit taksitle ödeme yapabileceğiniz uygun faiz oranıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile ödemelerinizi peşin yapsanız dahi işlemleri taksitlendirme hakkınızla Bonus sayesinde ödemelerinizi taksitlere bölebilirsiniz.
  • Bir yıl içinde dilediğiniz bir Garanti Money Card kredi kartı ekstresinin ekstresini “Ekstre Atlat” hakkınız ile bir ay sonra ödeyebilirsiniz.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile alışverişlerinizi Bonus’la yapmış olduğunuz için istediğiniz bir işlemi “İşlemi Ertele” diyerek 1 ay öteleyebilirsiniz.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile acil paraya olan ihtiyaçlarınız da karşılanacaktır. Taksitli para hakkınız ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden alabileceksiniz.
  • Garanti Money Card kredi kartı ile hesabınızda para bulunmasa dahi karttan havale/EFT yoluyla internet şubesinden veya paramatiklerden havale veya EFT yapabileceksiniz.

Garanti Money Card kredi kartının özellikleri için TIKLAYINIZ!

Garanti Money Card Kredi Kartı ile Nasıl Money Kazanabilirim?

Garanti Money Card kredi kartı ile bütün alışverişlerinizden Money kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken alışverişlerinizde Garanti Money Card kredi kartını kullanmaktır. Kampanyaları takip ederek daha çok Money kazanma şansınızın olduğunu unutmayın. Tek yapmanız gereken alışveriş ödemeniz yapılmadan önce Garanti Money Card kredi kartınızı okutmak. Bir sonraki başlıktan sonra Garanti Money Card kredi kartı başvurusunu açıklayacağız.

Garanti Money Card Kredi Kartı ile Nasıl İndirim Alabilirim?

Garanti Money Card kredi kartı ile indirim alabilmek için Garanti Money Card kredi kartınızı Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Macrocenter’da kullanmanız gerekmektedir. Böylelikle kartın sağladığı bütün indirim ve avantajlardan faydalanabileceksiniz. Garanti Money Card kredi kartı bir ürüne indirim verebilen tek kredi kartıdır.

Garanti Money Card Kredi Kartı ile Migros ve Macrocenter’da Hızlı Ödeme ve Temassız Ödeme

Garanti Money Card kredi kartı en çok kazandıran ve en çok kolaylık sağlayan kart olarak Migros ve Macrocenter’da alışverişinizin ödemesini yapmadan hemen önce kasiyere vererek hem bütün Money Club indirim ve kampanyalarından faydalanacak hem de şifre girmenize gerek kalmadan ödemenizi yapabileceksiniz.

Garanti Money Card kredi kartı ile temassız ödeme yapabilirsiniz. 50 TL altındaki bütün alışverişlerinizi bütün Migros ve Macrocenter mağazalarında temassız olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem bozuk para sorununuzdan kurtulacak hem de alışverişinizi hızlandırabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Garanti Money Card kredi kartınızı kasiyere göstererek temassız ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz ya da Migros’ta bulunan jet kasalarda Garanti Money Card kredi kartınızı pos cihazına yaklaştırmanızdır.

Garanti Money Card kredi kartının kullanım ücreti ve faiz oranları nedir?

Garanti Money Card kredi kartının kullanım ücretleri ve faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. Garanti Money Card kredi kartına dair tüm ücret ve faizlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Garanti Money Card kredi kartının ücret ve faizleri için TIKLAYINIZ!

Garanti Money Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Money Card kredi kartı başvurusu yapmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Money yazıp 5818’e  SMS ile göndermenizdir. Daha sonrasında Garanti Money Card kredi kartı başvurusuna dair detaylar cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Ya da dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak Garanti Money Card kredi kartı başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

Garanti Money Card kredi kartına başvurmak için TIKLAYINIZ!

Ancak dileyen müşteriler Garanti Money Card kredi kartı başvurusunu Garanti İnternet’ten veya 444 0 333 Alo Garanti’den yapabilirler. İsteyen müşteriler ise Garanti Money Card kredi kartı başvurusu için garanti şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Görüldüğü üzere Garanti Money Card kredi kartı başvurusu yapmak işte bu kadar kolay. Garanti Money Card kredi kartı başvurusu yaparken sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmayı sakın unutmayın.

Scroll to Top